Alte știri din fotbal
Plecare neașteptată din Superligă! Jucătorul are oferte din străinătate + un campion al României își reziliază contractul
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
4
Știri din fotbal internațional
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Gazetta dello Sport anunță: „Decizie istorică la Inter”
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Sunt curios care fani ai lui Liverpool sustin plecarea lui Suarez? pe forumurile lor, cei 24 mil euro pe care se pare ca dorea sa ii ofere si Roma la un moment dat, ideea parea o gluma proasta. In primul rand inca au incredere in el, isi doresc doar sa aiba un varf de careu alaturi, nu Carroll. In al doilea rand, suma li se pare mult prea mica. Si sunt de acord cu ei. Unul din multele articole umplute cu floricele
nu il da liverpool doar cu 25 de ml au dat ei 20 de mil pe el fara 35-40 nu il da liverpool pe suarez
Englezii astia sunt prosti tare. Si nici orgaliu nu au. Vin strainii la ei in tara si fac misto de ei. Ma limitez aici doar la cazul asta cu Suarez, i-a pacalit tiganusul de Evra, victimazandu-se, sa renunte la un jucator bun precum Suarez. Evra, care in acte e francez, adica natie rivala cu englezii. Eu personal ii detest foarte mult pe negrii din motivul asta, ca pozeaza in victime ale rasismului la orice pas, si mai cer si despagubiri.
Asa este, atunci, desi avea 8 jucatori in finala CM, nu juca atat de bine, in Italia castiga prin simpla forta a numelor jucatorilor, cu echipele mari nu mai era asa tare, cam cum e bilanul acum. Lippi, desi n-avea jucatorii lui Capello, se prezenta mult mai bine in Europa.
Cand spui echipe de top zici: Barca&Real, Juve&milan, MU&Liverpool, Bayern, Ajax apoi,,, Cine spune ca Juve a facut performanta pe furaciuni e atat de jalnic ca-si merita soarta.
Comentariul tău...De ce spui ca juve nu face performanta in Europa. Ia intereseazate care echipa are de la UEFA ,,The UEFA Plaque,,.
Comentariul tău...Juve are nevoie in acest moment de un atacant de mare valoare. Se vorbeste mult de Higuain chiar Van persie dar cred ca Suarez este o solutie excelenta. Daca ne uitam pe clasamentul golgheterilor Matri are 10, Vucinici are 5, Quariarela 2, Del Piero 2 iar Ibrahimovici 22. Avem mare nevoie de un atacant de clasa.
Comentariul tău...Deja la Juve au inceput sa vina sponsori de calibru. De la anul Goodyear va fi sponsorul principal al echipei. Cate echipe din europa au un sponsor american???? Cred ca nu va fi o problema sa faca 2-3 achizitii de mare valoare.
Pretenas, tu confuzi Juventus cu Steaua. Iar in cazul ca esti fan Milan sa-ti fie rusine, a batut Juve la voi pe unde v-a prins. Esti lipsit de isotrie ca Simona Senzual de cultura:))))
cred ca de la vreo 35 de mil de lire se poate vorbi de suarez
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.