Postat de nea_vanea.60 pe 24 Aprilie 2017, 22:48

7. nefolosirea lui Morata 8. titularizarea obsesiva si a lui Kroos, individ care pur si simplu se plimba pe teren, fuge de pasa, joaca doar la alibi, in dauna lui James

Kroos fuge de minge? Ha Ha ! Amice , esti pe lângă fenomen... Păi primul plecat in vară va fi James.

10208153950308502
Florin Gligor  •  25 Aprilie 2017, 04:02

Mai raul1985,prostea ,trebuia dat penalti in minutul 2 si ramanea 2-1 la pauza ,dar fara marcelo si casemiro,daca tot e sa fim corecti,,tot ramanea 3-2,ca Marcelo nu mai dadea pasa de gol lui James ,ca sa nu mai spun ca va ciuriuiam intre timp,putea fi lejer 3-7 scorul total,benzema a avut 1 clara,pique alta,suarez alta,alcacer alta,in rest ocazii slabe.,dupa calculele mele Atletico va scoate ca jucati numai la noroc sau cu ajutorul arbitrului ,si de obositi ce sunteti mai pierdeti si in campionat 1,2 jocuri si ramaneti inca 1 an in alb,restul e cancan boa ce esti.

raul1985  •  24 Aprilie 2017, 22:06

Neinteresant. La inceputul meciului trebuia acrdat penalty si nu mai aveam subiectul asta. Ca era 2-2 sau a pierdut meciul iar nu conteaza. Real a atacat pe final in 10. Sa castige UCL si restul e can-can...