INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  WOLVES - LIVERPOOL

VIDEO Ratarea sezonului în Premier League » Starul lui Liverpool s-a făcut de râs, după ce a trecut de portar! Meci decis în min. 90+4

PREMIER LEAGUE. În minutul 60 al meciului Wolves - Liverpool, 0-1, Diogo Jota (25 de ani), atacantul „cormoranilor”, a ratat o ocazie imensă.

Articol de GSP - Publicat sambata, 04 decembrie 2021 19:50 / Actualizat sambata, 04 decembrie 2021 19:57

Jose Sa, portarul gazdelor, a ieșit hazardat dintre buturi, nu a comunicat cu Saiss, iar mingea a ajuns la portughezul lui Jurgen Klopp

Show total în Der Klassiker » Bayern o învinge pe Dortmund și se desprinde în fruntea clasamentului
DORTMUND - BAYERN 2-3

Jota a avansat cu mingea la picior până în careul mic, moment în care avea în față doi fundași ai lui Wolves pe linia porții, dar spațiu suficient în ambele colțuri încât să marcheze fără probleme.

Inexplicabil, Jota a ținut capul în pământ și a șutat direct în Coady!

Ratarea incredibilă a lui Jota în Wolves - Liverpool:

Liverpool s-a chinuit pe terenul lui Wolverhampton până la final și a marcat abia în minutul 90+4: Origi a finalizat excelent din întoarcere după ce a primit mingea de la Salah.

Clasamentul în Premier League

Citește mai multe știri din fotbalul internațional:

Primul eșec pentru Xavi la Barcelona! Surpriză uriașă în La Liga

Ce fac stranierii » Victorie pentru Ianis Hagi și Rangers + Băluță, încă un gol în Ungaria. Moruțan, doar rezervă la Galatasaray

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”