INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  BAYERN - HOFFENHAIM 2-1

VIDEO / Bayern se impune în faţa revelaţiei TSG Hoffenhaim

Articol de GSP - Publicat vineri, 05 decembrie 2008 00:00

Bavarezii au reuşit să-şi egaleze adversarul din această seară în fruntea clasamentului din Bundesliga, după ce au reuşit să-i învingă, scor 2-1, în derby-ul etapei a 16-a din campionatul Germaniei. Conduşi din minutul 49  (Ibisevic), elevii lui Jurgen Klinsmann au revenit pe tabelă, prin golul lui Lahm (60) şi au punctat decisiv în minutul 2 al prelungirilor, după ce Toni a profitat de o eroare a fundaşilor oaspeţi.

Playtech: BOMBĂ! Un medic celebru din România anunță când se termină pandemia de Covid-19: ‘Gata, dispare’