drimmero
drimmero  •  03 Ianuarie 2014, 02:27
Postat de c7eric pe 03 Ianuarie 2014, 00:59

Daca da pe langa poarta s-au e deposedat nu apare in caseta tehnica la suturi pe poarta

stiu ca nu apar dar tu ca un om care a vazut meciul nu poti sa negi ca fazele alea (alaturi de bara lui Chelsea din prima repriza) au fost cele mai mari ocazii ale meciului

c7eric
c7eric  •  03 Ianuarie 2014, 00:59
Postat de drimmero pe 02 Ianuarie 2014, 19:10

cele 2 ocazii monumentale ale lui Giroud din repriza secunda le-ai uitat?

drimmero
drimmero  •  02 Ianuarie 2014, 19:10
Postat de c7eric pe 02 Ianuarie 2014, 18:59

Hai mai omule, ca ati avut 2 suturi pe poarta tot meciul, 1 pe repriza. Cum ai vazut bombardament in repriza a 2-a cu 1(unul) sut pe poarta? :)))) Noi macar am avut 4, sutul lui Lampard in bara a fost cea mai mare ocazie a meciului. Arsenal - Chelsea; possesion 61% - 39%; Shots 7 - 13; On target 2 - 4; Corners 8 - 6; Fouls 7 - 11;

c7eric
c7eric  •  02 Ianuarie 2014, 18:59
Postat de drimmero pe 02 Ianuarie 2014, 17:09

noroc cu Chelsea? ma faci sa rad. v-ati aparat tot meciul, repriza 2 a fost bombardament. norocul vostru s-a numit Giroud

drimmero
drimmero  •  02 Ianuarie 2014, 17:09
Postat de b0gdan_88 pe 02 Ianuarie 2014, 14:23

Cu MU ati pierdut, cu City la fel iar cu Chelsea, numai norocul a facut sa scoateti un egal! Norocul vostru este ca cstigati tot cu echipele mici .

c7eric
c7eric  •  02 Ianuarie 2014, 14:36

Mda, faptul ca a intrat in repriza a 2-a la scorul de 0-0 si a dat 1 sut in bara ricosand la Torres care a inscris din 2 metri in poarta goala, 1 assist si 1 gol, nu conteaza. Trebuie alipita, in mentalul colectiv, imaginea de trisor lui Oscar in tricoul albastru cu orice pret.

b0gdan_88
b0gdan_88  •  02 Ianuarie 2014, 14:23
Postat de drimmero pe 02 Ianuarie 2014, 01:14

iti spun doar un lucru: asta e primul an in care Arsenal nu mai pierde cel putin 2 oameni de baza in vara. echipa cu cele mai mari sanse la progres e Arsenal!

virtual_
virtual_  •  02 Ianuarie 2014, 10:52
Postat de drimmero pe 01 Ianuarie 2014, 21:55

asta il invata the Failed One...

8 ani şi 7 luni fără trofeu, FRUSTRAREA e mare :))))))))))))))))))))))))))))))))

vl1717
vl1717  •  02 Ianuarie 2014, 10:46

3 etape out trebuie pt asta...pt gestul lui!!!!

werder_fan
werder_fan  •  02 Ianuarie 2014, 10:37

si totusi in 40 min cat a jucat a reusit o simulare, o pasa de gol si un gol. Slabut!!