INTERNATIONAL  »  CM 2010  »  AFRICA DE SUD-MEXIC 1-1

25% dintre microbişti au ghicit scorul la meciul de deschidere!

Articol de GSP - Publicat vineri, 11 iunie 2010 00:00

1.600 de microbişti au participat la concursul de pronosticuri Ursus pentru partida de debut a Mondialului, Africa de Sud - Mexic.

25% au nimerit scorul final, 1-1, adică 420 dintre participanţi. 548 au ghicit doar că va fi meci egal.

Dă şi tu un pronostic pentru al doilea meci, Uruguay - Franţa!

1.600 de microbişti au participat la concursul de pronosticuri Ursus pentru partida de debut a Mondialului, Africa de Sud - Mexic.

25% au nimerit scorul final, 1-1, adică 420 dintre participanţi. 548 au ghicit doar că va fi meci egal.

Dă şi tu un pronostic pentru al doilea meci, Uruguay - Franţa!

32 de ani de la moartea tragică a fotbalistului român „mai talentat decât Hagi” » Cum l-a „vânat” Securitatea și de ce nu s-a înțeles nici cu Dobrin, nici cu Hagi: „Gică îl înjura, îl scuipa”

SPECIAL GSP | Povestea-thriller a lui Claudiu Bozeșan, fotbalist ce a învins-o pe Dinamo într-un blat stricat de Poli Timișoara: „Nu mi-a fost frică de ordinele primite!” + Dramă imensă după ce fratele i-a murit într-un misterios accident de camion


Comentarii (6)
dany.16
dany.16  •  13 Iunie 2010, 23:50

am nimerit un scor exact si am pus pe germania si mi-a iesit da puncte nu am primit.rusine sa va fie cu concursul vostru !!!!!!!!!!!

dany.16
dany.16  •  13 Iunie 2010, 23:40

dc nu mi se dau punctele pt scorul exact si nici pt o alta tactica cu toate k e postata pe site? stie careva?

zorro1987
zorro1987  •  11 Iunie 2010, 20:25

mi se pare normal ca doar o tactica sa poti folosi...fuck off

Vezi toate comentariile (6)
Comentează