INTERNATIONAL  »  CM 2018  »  BRAZILIA - COSTA RICA 2-0

FOTO Spectacol pe străzile din Rio de Janeiro! Braziliencele au renunțat la haine și au făcut show topless

Articol de GSP - Publicat vineri, 22 iunie 2018 17:28

Brazilienii care n-au ajuns la Campionatul Mondial din Rusia au urmărit meciul naționalei lor cu reprezentativa statului Costa Rica pe un ecran imens în Rio de Janeiro.

Dacă la scorul de 0-0 cei care urmăreau meciul erau destul de linștiți, în prelungirile partidei Coutinho le-a dat motiv de sărbătoare și a marcat. Unele brazilience nu s-au putut abține și au renunțat la haine!

Neymar a marcat și el în minutul 7 al prelungirilor și a stabilit scorul final, 2-0.

Brazilia - Costa Rica 2-0
Au marcat: Coutinho '90+1, Neymar '90+7