Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Europa League

Avertismentul lui MM Stoica înainte de FCSB - Lazio: ”E cea mai mare minciună!”

« Înapoi la articol

Comentarii (49) Adaugă comentariu

zorrozabal  •  13 Februarie 2018, 14:20

Dar cu ce se ocupa MM Stoica la fcsb?E purtator de cuvant?De ce da el verdicte?

zizu  •  13 Februarie 2018, 12:55

Postat de jack_the_stripper pe 13 Februarie 2018, 10:02

Ce-i drept e drept: cam provoci cosmaruri... Pe saraca doamna invatatoare ai terorizat-o, acum incerci cu noi.

asta tu nu ai de unde sa stii! partea cu invatatoarea la tine in CV nu exista! nici scoala in totalitate!

Dorin Corso Marinescu  •  13 Februarie 2018, 10:44

Iar în repriza a2- a nici nu au atins mingea ,ia făcut Napoli șah mat numai cu pase din prima ,dar de unde să știți voi să faceți din astea când antrenori santeti 2 pușcăriași vai de oile voastre .Intrați înapoi de unde ați ieșit că nimeni nu are nevoie de voi ,mai ales Dică care a ajuns o slugă la clubul ăsta.

jack_the_stripper  •  13 Februarie 2018, 10:02

Postat de zizu pe 13 Februarie 2018, 09:00

tu la cat te ai trezit ca stii la cat m am trezit eu? iti provoc cosmaruri?

Ce-i drept e drept: cam provoci cosmaruri... Pe saraca doamna invatatoare ai terorizat-o, acum incerci cu noi.

Predan Mihai  •  13 Februarie 2018, 09:02

Si asta e motiv serios, de a scrie un articol?!

zizu  •  13 Februarie 2018, 09:00

Postat de kwd2015 pe 13 Februarie 2018, 07:51

Minte de salahor care s a trezit la 5 frustrat ca in fiecare zi. Salahorii se trezesc la 5. Ipocrit si salahor

tu la cat te ai trezit ca stii la cat m am trezit eu? iti provoc cosmaruri?

zizu  •  13 Februarie 2018, 08:58

Postat de jack_the_stripper pe 13 Februarie 2018, 08:56

Tiiii, cum va gasiti voi coregrafii... Toti `telijenti, toti savurosi. Mai ceva ca ala roz...

meseria de striper ti am lasat o tie! si mardeiasului de discoteca! va potriviti la un duet!

jack_the_stripper  •  13 Februarie 2018, 08:56

Postat de Mecanicacd Srl pe 13 Februarie 2018, 08:13

mm,mBApe,manache,jiji,slugadam,veste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiiii, cum va gasiti voi coregrafii... Toti `telijenti, toti savurosi. Mai ceva ca ala roz...

martinpen  •  13 Februarie 2018, 08:55

citez prostia din titlu : "Mihai Stoica, managerul celor de la FCSB, îi îndeamnă pe jucători și pe fanii echipei să nu se lase păcăliți de rezultatele mai slabe ale lui Lazio" Rectificare : nu e manager, are interzis la acest post pentru ca asa a decis Instanta cand a fost eliberat conditionat din puscarie. Este delegat, conform schemei clubului, care exista la LPF. Atentie, UEFA nu accepta condamnati care sa aiba functie oficiala la meciurile europene. Sunt curios daca Stoica va avea curajul sa se inscrie in foaia meciului cu datele lui personale. Daca va face asta, Uefa va condamna clubul cu o amenda grasa.

jack_the_stripper  •  13 Februarie 2018, 08:54

Postat de legendavisinie pe 13 Februarie 2018, 08:19

Subinginerul Mihai Stoica, un fcsbist adevărat.

Mandru ca esti academician, nu?...

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»