Comentarii (35)

tipsy  •  23 Noiembrie 2012, 00:59

iar ne fac de ras astia, pica in calificari cu cele mai proaste echipe posibile si iau numai cate 5 goluri in grupe.

leo11  •  23 Noiembrie 2012, 00:53
Postat de andystar pe 23 Noiembrie 2012, 00:44

FRUSTRATII NU AU CRAPAT ? SUNT MORTI DE MULT EI SE BUCURA DOAR CAND PIERDE STEAUA ! EI NU EXISTA IN LIGA 1 SI NICI IN CUPELE EUROPENE ! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA !

s-a vazut forta oilor in seara asta, black thursday, DAI UNU SI IEI CINCI...

sil  •  23 Noiembrie 2012, 00:52

S-a lansat IPhone 5 in Romania, producator VFB STUTTGART ! Remember Poli Timisoara -steaua 1-8 ...i fain ?

andr007  •  23 Noiembrie 2012, 00:51
Postat de treadstone pe 23 Noiembrie 2012, 00:46

sau pe m..a sa le ridice ....moralul :)

La Steaua Mimisor se ocupa cu ridicatul moralului, uneori si Mache. :))))))

robert88  •  23 Noiembrie 2012, 00:51

eu nu vreau sa comentez rezultatul,sunt curios doar de un lucru:de ce la victorii ies in fata ciobanul si mimi si la infrangeri se ascund?cand castiga steaua e meritul lor,iar cand pierde e doar vina jucatorilor si a antrenorului?

leo11  •  23 Noiembrie 2012, 00:51
Postat de robert1205 pe 23 Noiembrie 2012, 00:47

Copenhaga 2-0 Steaua si gata . HA ! HA! HA ! Multi bani investiti in Steaua pentru doar o cupa a romaniei in 7 ANI = FALIMENT=GIGI BECALI.Era bine daca la primavara venea METALIST HARKOV si va dadea 5-0 la oite si in tur si in retur.

Pai Harkov va veni, daca oile se califica, doar ca le vor da vreo 7, sttocarda i-a iertat...

buzucm  •  23 Noiembrie 2012, 00:50

domnu jurnalist. atentie va rog la esenta limbii romane. din articol se inteleg doua conditii nu o conditie. stuttgart sa nu bata molde sau steaua sa pairda la un gol diferenta cu gol marcat cronicasportiva.com

robert1205  •  23 Noiembrie 2012, 00:47

Copenhaga 2-0 Steaua si gata . HA ! HA! HA ! Multi bani investiti in Steaua pentru doar o cupa a romaniei in 7 ANI = FALIMENT=GIGI BECALI.Era bine daca la primavara venea METALIST HARKOV si va dadea 5-0 la oite si in tur si in retur.

treadstone  •  23 Noiembrie 2012, 00:46
Postat de dany78 pe 23 Noiembrie 2012, 00:43

La pauza trebuia chemat arbtrul de la meciul cu DINAMO si sigur castigau!!!!!

sau pe m..a sa le ridice ....moralul :)

andystar  •  23 Noiembrie 2012, 00:44

FRUSTRATII NU AU CRAPAT ? SUNT MORTI DE MULT EI SE BUCURA DOAR CAND PIERDE STEAUA ! EI NU EXISTA IN LIGA 1 SI NICI IN CUPELE EUROPENE ! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! DINAMO SI CRAPID MIZERIA ROMANIEI !!!!!!!! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA ! FORTZA STEAUA !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4