Comentarii (16)
 •  11 Aprilie 2008, 12:37

normal era ca dupa 1-1 dupa cele 90min + prelungiri sa se ajunga la penalty-uri .. ca doar un meci nu-l joci 120 min .. era 1-1 deplasare 1-1 acasa .. dupa prelungiri egal deci penalty-uri .. e cam aiurea regulamentul asta cu acasa si deplasare la egaluri .. ar trebui altfel judecat

•  11 Aprilie 2008, 12:36

bai contra, nu stiam ca esti asa ofticos...apropos, ai citit declaratia mea de dupa meci? ziceam ca vom vorbi despre eroismul vostru, inca zece ani...noi cu aroganta, voi cu eroismul..si eu eram ofticos cand eram mic..era sa fiu dat afara de la gradinita, de ofricat ce eram, dar a venit tata cu gaina subsuara, si mama cu o cafea, si am scapat! p.s. si daca pierdeti cupa spaniei, miercuri, ce-o sa zici de dumnezeu?

•  11 Aprilie 2008, 12:34

Hai Contra, capu' sus. Daca era Ribery in forma de acum o luna ati fi luat-o 5-0 asa ca fiti fericiti ca Bayern v-a batut doar in minutul 120. SI oricum, cu autobaza in poarta nu merge. Stiu ca toata lumea simpatizeaza cu un club mic precum Getafe dar realist vorbind, la ce jucatori au Bayern, fii fericit pt performanta obtinuta. BAYERN - FIORENTINA o sa fie o finala de vis pt. CUPA UEFA.

•  11 Aprilie 2008, 12:30

pentru ca au dat mai multe goluri in deplasare.

•  11 Aprilie 2008, 12:29

pentru ca a dat mai multe goluri in deplasare si asta conteaza mult.

•  11 Aprilie 2008, 12:28

va rog sa imi explicati si mie de ce s-a calificat bayern daca la sfarsitul celor 2 reprize de prelungiri scorul era egal 3-3