Comentarii (33)
 •  02 Octombrie 2009, 18:05

Hai sa fim seriosi, PSV intentionat a slabit ritmul in repriza 2-a,au jucat la rezultat daca noi credem altceva e o mare,mare greseala,aici in faza grupelor joci la rezultat ptr. a face 3 pct.mai putin conteaza cu cat sau spectacolul,ei la pauza puteau avea usor 5-0...asa ca alte comentarii sunt de prisos.

vasile_00
vasile_00  •  02 Octombrie 2009, 15:12
Postat de mightymike pe 02 Octombrie 2009, 11:06

lol glumetz esti mai Tony, pe mine inca ma arde la obraz prima repriza si mi-e inca rusine de ce ti-a facut tie in mod special domnul Dzsudzsak, tu mai ai suflu sa vorbesti prostii? Daca oamenii aia plictisitori dar care joaca fotbal nu ar fi fost atat de neglijenti era 6-0 la pauza si pe onoarea mea, ar fi fost meritat. Eu zic ca ar fi timpul sa incepeti sa va antrenati si sa nu dormiti pe teren. Hai sictir!

Nu ti se pare ca esti cam dur? Da ai dreptate ungurul i-a rupt coloana lui Tony in prima repriza, insa daca crezi ca a fost chiar asa dezechilibrat meciul inseamna ca nu te pricepi la fotbal. De ce nu sunteti mandrii ca echipa a jucat fotbal, mai exact a fost singura care a jucat fotbal!

•  02 Octombrie 2009, 13:55
Postat de stefy1717 pe 02 Octombrie 2009, 13:38

ce stelist esti tu ma daca te-ai uitat la cfr???de fapt te inteleg..ai vrut si tu sa vezi fotbal!!

poate era rapidist

•  02 Octombrie 2009, 13:49

v-ati innebunit fratilor? Voi trebuie sa va treziti! Sunt prea mari asteptarile! PSV are echipa buna, foarte buna. Ar bate pe orice echipa din Romania si nu numai. PSV tinteste sus, vrea sa joace cu Real si Barca in CL. Noi speram sa intram akolo cumva nu k sa jucam noi vreo finala. Deci sa fim putin mai modesti cu asteptarile. Eu unul sunt foarte multumit de jocul CFRului. Chiar dak porneau cu sansa a 2a au iesit la atac si au incercat tot meciul chiar daka ocaziile erau putine! Forza CFR!

•  02 Octombrie 2009, 13:42

....Bineinteles !!Pacat ca CFR-ul nu a aflat deocamdata ca un meci de fotbal are DOUA REPRIZE, prima si a doua ! Puii mei, la voi incepe meciul doar din minutul 46....da' treziti-va mai devreme, fratilor, jucati si primele 45 ca...uite ce se intampla !

stefy1717
stefy1717  •  02 Octombrie 2009, 13:40
Postat de pe 02 Octombrie 2009, 12:11

tony a fost cel mai slab in prima repriza,la mancat sarbul ala pe partea sanga....

ungur

stefy1717
stefy1717  •  02 Octombrie 2009, 13:38
Postat de tibi31 pe 02 Octombrie 2009, 13:03

HA HA HA !Stiti fotbal??Ai uitat ce ti-a facut Dzsudzsak??Ai alergat ca un caine dupa iepuri si tu vorbesti?? Ati aratat ca aveti noroc ca nu ati luat 5 in prima repriza.Eu cred ca dupa meci ai luat pastila contra ameteala si inca nu si-a facut efectul cand ai dat interviul asta!!

•  02 Octombrie 2009, 13:34

Intr-adevar, CFR e echipa, nu gluma, au sanse mari de calificare zic eu... Daca erau acolo Dinamo, Steaua sau Timisoara nu ieseau tot meciul din propria jumatate si luau si mai multe boabe

•  02 Octombrie 2009, 13:19

esti un anonim uscat si frustrat de echipa ta care o scos egal cu FC ANONIMII asa ca subscriu : TACI MA

•  02 Octombrie 2009, 13:11

BA da toti comentati ca carnatii ce rahat va cacati p voi atat ma, a jucat bine echipa si gata, dak era PVS atat de buna precum spuneti dc nu a mai dat gol, decat ala din primele minute?