INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  PSV EINDHOVEN - CFR CLUJ 1-0

Tony: "Le-am arătat că ştim fotbal"

Tony
Tony

Articol de GSP - Publicat vineri, 02 octombrie 2009 00:00

După ce au dominat a doua repriză, feroviarii nu au reuşit o remiză. Tony este de părere că CFR merita o remiză.

"Păcat că nu am jucat din prima repriză aşa cum am făcut-o în a doua. Nu am ştiut să le anulăm forţa, dar în a doua parte le-am arătat că ştim fotbal.

S-a văzut un alt CFR în a doua parte. A lipsit şi Kone, dar avem lot valoros şi ar fi trebuit să dăm oricum gol.

PSV e o echipă foarte bună, dar am fi meritat un punct azi".

Playtech: Ramona Olaru a divulgat SECRETUL Mykonosului. Ce fac româncele când vin miliardari cu iahtul acolo: ”Da, asta se întâmplă”

Comentarii (33)
 •  02 Octombrie 2009, 18:05

Hai sa fim seriosi, PSV intentionat a slabit ritmul in repriza 2-a,au jucat la rezultat daca noi credem altceva e o mare,mare greseala,aici in faza grupelor joci la rezultat ptr. a face 3 pct.mai putin conteaza cu cat sau spectacolul,ei la pauza puteau avea usor 5-0...asa ca alte comentarii sunt de prisos.

vasile_00
vasile_00  •  02 Octombrie 2009, 15:12
Postat de mightymike pe 02 Octombrie 2009, 11:06

lol glumetz esti mai Tony, pe mine inca ma arde la obraz prima repriza si mi-e inca rusine de ce ti-a facut tie in mod special domnul Dzsudzsak, tu mai ai suflu sa vorbesti prostii? Daca oamenii aia plictisitori dar care joaca fotbal nu ar fi fost atat de neglijenti era 6-0 la pauza si pe onoarea mea, ar fi fost meritat. Eu zic ca ar fi timpul sa incepeti sa va antrenati si sa nu dormiti pe teren. Hai sictir!

Nu ti se pare ca esti cam dur? Da ai dreptate ungurul i-a rupt coloana lui Tony in prima repriza, insa daca crezi ca a fost chiar asa dezechilibrat meciul inseamna ca nu te pricepi la fotbal. De ce nu sunteti mandrii ca echipa a jucat fotbal, mai exact a fost singura care a jucat fotbal!

•  02 Octombrie 2009, 13:55
Postat de stefy1717 pe 02 Octombrie 2009, 13:38

ce stelist esti tu ma daca te-ai uitat la cfr???de fapt te inteleg..ai vrut si tu sa vezi fotbal!!