emil_motei  •  28 August 2013, 04:44

superb ....acum sa vedem loteria...sper sa cada doar cu o echipa puternica si sa iasa din grupe....aduce puncte pentru coeficient....asa ca ...Multumesc !...s- a jucat la rezultat si a a functionat ....!

mixmax
mixmax  •  28 August 2013, 01:50

Steaua a jucat la rezultat. Tinand cont ca golul 2 al polonezilor a venit mai mult din intatmplare decat in urma unei faze lucrate, putem zice ca Steaua ar fi trebuit sa castige. Ca sa zic asa, Steaua a fost mai apropae de golul 3 in mai multe momente ale meciului decat au fost polonezii de un 2-2!

mixmax
mixmax  •  28 August 2013, 01:43
Postat de mihaiviteazu4 pe 28 August 2013, 00:20

Dupa cum ati jucat, eu am avut mari emotii, mai mari ca la 0-0. Nu poti sa emiti pretentii de mare echipa aparandu-te in fata unor pusti ! Nu asa se joaca. Oricum, ma bucur pentru calificare, dar am tremurat pana in ultimul minut. Daca mai prelungea arbitrul 2 minute, nu se stie cum se termina !

Hai las-o balta ca vb aiurea. Ce vroiai sa faca Steaua la 2-0, sa joace pe atac si sa-i lase pe polaci sa contraatace? In repriza a 2a chiar daca Legia a avut posesie nu si-a creat aproape nici o situatie de gol. Problema Stelei a fost ca in repriza a 2a pana prin minutul 65 n-au mai contratacat cu multi jucatori cand au castigat mingea sus. Dupa ce a intrat Tatu care era odihnit au inceput din nou sa se mute rapid cu multi jucatori pe contraatacuri si polacii au avut probleme sa se apere. Doar lipsa de luciditate a facut ca Steaua sa nu castige pe final ci dimpotriva sa mai ia un gol prostesc!

pbogdan
pbogdan  •  28 August 2013, 00:25

a fost meci de calificare totusi... au avut 2-0 a fost normal sa se joace asa va fi altceva in grupe... doar sa-l pastreze pe Bourceanu.