Comentarii (11)
ciucurel04
ciucurel04  •  28 August 2013, 11:38
Postat de ligalupeste pe 28 August 2013, 07:32

cu putin mai multa concentrare castigam 2-1, poate chiar 3-1. dar pana la urma este o calificare. rog contestatarii sa se abtina de la rautati si mizerii astazi. Steaua e calificata, punct. Multa bafta echipelor romanesti in EL.

Steaua chiar merita o victorie aseara. A primit un gol pe final de meci din lipsa de concentrare si au ratat cateva ocazii in repriza secunda. Bravo lor.

crixus_neo
crixus_neo  •  28 August 2013, 08:31
Postat de plischi pe 28 August 2013, 05:56

tremurau hemo.roizii sub mine atunci cand polonezii atacau pe partea lui georgievski. jucatorii centrali au dus tot greul, pentru ca pe partile laterale am fost de multe ori groggy. acele doua minute sublime, poate singurele in care steaua a fost cu adevarat steaua, au calificat pe merit trupa lui reghe, dar asta nu inseamna ca in grupe echipa din ghencea va mai intalni asemenea naivitati, cum a fost adversara de aseara.

da, frustratule, ai dreptate...dar obiectivul a fost calificarea in grupe...de acum incolo conteaza numai campionatul...

steaua.libera  •  28 August 2013, 03:48

Duckadam a fost singurul care a prevazut acest scor!

avocatulreloaded
avocatulreloaded  •  28 August 2013, 02:01

bourceanu,gardos,piovacari impecabili ! ei ne-au adus calificarea ! e bine sa vina pinto,ne trebuie un atacant si inca un fundas central ! un mijlocas defensiv si unul dreapta si facem super treaba in ch league ! revine si chipciu !!!!!

Postat de mixmax pe 28 August 2013, 00:51

felicitari Steaua...calificarea e 100% meritata. Per total dupa cele 2 meciuri Steaua afost echipa mai buna si polacii au avut norc chior ca au scapat cu egal atat la Bucuresti cat si la Varsovia. Bravo Steaua!!