Comentarii (9)
liviuemil
liviuemil  •  08 Decembrie 2009, 19:08

Pariez ca v-a cistiga Unirea!

 •  08 Decembrie 2009, 19:04

Din cate vad eu toti suntem doar cu raca in noi sa vrem raul altuia eu dupa mine as vrea sa se termine 2-2 si sa dea Marica 2 goluri asa sa le aratatm ca romaniii sunt buni si la fotbal

 •  08 Decembrie 2009, 18:56

Rusine celor care scriu impotriva Unirii Urziceni. Boilo.r , Urziceni e echipa romaneasca si trebuie sa ne mandrim cu ea pt. performanta ce a obtinut-o. Ar fi chiar culmea sa ne dorim sa piarda cu Stuttgart! In loc sa va bucurati si sa sperati macar la un egal in meciul de maine seara pt. calificarea unei echipe romanesti ce ne reprezinta in Optimile Ligii Campionilor. Rusine tuturor care nu vor ca Urziceniul sa continue mai departe in LC !!! Forza Unirea Urziceni si Unirea Alba Iulia in liga1!

 •  08 Decembrie 2009, 18:34

nu poti fi roman daca nu tii cu o echipa romaneasca ce face cinste fotbalului romanesc-pt. cel din diaspora,probabil un gunoi care nu avea cauta in tara si s-a dus la furat dincolo,hai unirea,brasovul este alaturi de tine cinste celor modesti si muncitori !

dan09bn
dan09bn  •  08 Decembrie 2009, 17:34

hai unirea. bafta baieti

 •  08 Decembrie 2009, 17:04

Si apropo,tinere Ianez,voi l-ati votat pe bese...,ca de aceea se umfla in pene azi si va face plecaciuni. Diaspora nu stie realitatea,traieste in intuneric,crezand ca ei sunt speciali...

 •  08 Decembrie 2009, 17:01

Multa lume needucata.Si eu sunt suporter al unei echipe mici din Bucuresti,din liga a treia,dar de aici si pana la a dori sa moara capra vecinului...e drum lung.Nu doare?Lasa ca Marica nu e fotbalist,roxana,iar tinere domn din diaspora,fotbalistii mari au jucat desculti la inceputurile fotbalului.Tu ai cu ce sa te incalti? Cumpara-mi si mie ceva de incaltat,ca in Ro suntem toti desculti...

 •  08 Decembrie 2009, 16:33

succes stuttgart...hai marica!!!

ianez
ianez  •  08 Decembrie 2009, 16:24

VfB nu v-ar fi rusine sa va-mpiedece descultii aia de la Urziceni ... 1000 de ani rusine daca nu castigati miercuri ... jos beselu si unirea lui! - mesaj din diaspora