INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  YOUTH LEAGUE

VIDEO Scandal uriaș cu Marius Avram în Youth League, la Napoli - Liverpool!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 03 octombrie 2018 22:40

Arbitrul Marius Avram a condus la centru partida din UEFA Youth League dintre Napoli și Liverpool, scor 1-1, însă a validat un gol al italienilor de la care a pornit un scandal uriaș!

Napoli a egalat prin Gaetano în minutul 90+4, dar în același moment pe teren se aflau două baloane, lucru pe care arbitrul bucureștean nu l-a observat.

Italienii au egalat, iar jucătorii lui Liverpool au protestat vehement încercând în zadar să schimbe decizia lui Avram. Pentru Liverpool marcase Adekanye, în prima repriză.

"Cormoranii" rămân lideri în grupă, cu 4 puncte, urmați de PSG cu trei, Napoli cu două, iar Steaua Roșie cu un punct.