Comentarii (18)
skrilla
skrilla  •  06 Septembrie 2009, 18:59
Postat de pe 06 Septembrie 2009, 18:39

ce schimbare in bine ai vazut tu in jocul nationalei bah chifla? Cu lituania am batut 1-0 dar ne-au inghesuit aia rau de tot in careu in perioade maaaari de timp. Cu ungaria am dat un gol, frumos ce-i drept si i-am lasat sa ne calareasca fara sa-i mai suparam in atac. Franta ne-a umilit timp de 90 de minute. Rezultatele au fost bune dar jocul a fost slab de toate in toate meciurile cu lucescu antrenor. Nu m-as mira sa fim inferiori si austriecilor miercuri...Sunetem de tot rasul!

Minunile nu se realizeaza peste noapte.De la 0-3 cu Lituania te-ai fi asteptat ca dupa cateva luni sa invingem si sa dominam Franta?Nici mie nu mi-a placut Piturca,dar anumite merite pe care le-a avut trebuiesc recunoscute,fara sa gandim ca si tine si sa visam la ponei roz de la o zi la alta!Numai bine!

skrilla
skrilla  •  06 Septembrie 2009, 18:56

In primul rand nu e cazul sa mi te adresezi astfel,tinere.Iar daca tu nu observi nici o diferenta in cele 3 meciuri fata de meciurile pierdute impotriva Lituaniei,care ne-a umilit efectiv,Austria ne-a invins dupa ce am condus,iar cu I-le Feroe efectiv ne-am chinuit,atunci pot spune ca esti orb sau mintea ta pufoasa nu poate sa perceapa o diferenta intre "rau" si "spre bine"?!Nu iti place tie de Razvan Lucescu,inteleg,dar acest lucru nu trebuie sa te faca dobitocc,sincer.

•  06 Septembrie 2009, 18:39

skrilla
skrilla  •  06 Septembrie 2009, 18:01
Postat de richie_wanderer pe 06 Septembrie 2009, 17:58

In meciul cu Olanda am atacat mai mult decat ieri.Doar in repriza a doua am fost putin clariti. Ieri, am avut DOAR 2 ocazii.Si astea timp de 90 de minute. E penibil sa te lauzi cu asa ceva.

Nu faptul ca am avut cu 3 faze de poarta in loc de 1 conteaza,ci faptul ca tu refuzi sa vezi o chestiune atat de clara:echipa nationala atata poate in momentul actual,dar cu toate acestea,o schimbare fata de ultimele meciuri a lui Piturca este evidenta ca si lumina zilei.

richie_wanderer
richie_wanderer  •  06 Septembrie 2009, 17:58
Postat de skrilla pe 06 Septembrie 2009, 17:56

Cum sa te lauzi cu un egal?La fel cum ne-am laudat cu acea victorie impotriva Olandei cu un gol inscris din offside intr-un meci in care am fost la fel de dominati ca si astazi aproapeBanuiesc ca acel meci te-a multumit,caci a fost vorba de o victorie.Haide,revino cu picioarele pe pamant.Si te-as ruga sa nu ma mai jignesti,tinere!Numai bine!

skrilla
skrilla  •  06 Septembrie 2009, 17:56
Postat de richie_wanderer pe 06 Septembrie 2009, 17:45

Esti cam pr0st amice. Cu Ceha am atacat , de aceea am marcat 2 goluri.La fel am atacat si cu Olanda. Ieri cu Franta n-am atacat aproape deloc. Cum naiba sa te lauzi cu egalul asta cand si-au dat aia autogol ? :))) Cat de milogi sunt unii !!

richie_wanderer  •  06 Septembrie 2009, 17:45
Postat de skrilla pe 06 Septembrie 2009, 17:36

Dar cand am obtinut 4 puncte in meciurile cu Olanda si cand am invins Cehia si mai inainte Portugalia a fost buna tactica aceasta?Nu vedeti cat sunteti de ipocriti?!

skrilla
skrilla  •  06 Septembrie 2009, 17:36
Postat de richie_wanderer pe 06 Septembrie 2009, 17:31

Probabil ca voi va asteptati sa pierdeti la scor si n-ati mizat pe autogolul francezilor mai Radoi :)) E buna si tactica sa ne aparam cu toti oamenii timp de 90 de minute la ceva cand isi da adversarul autogol :))