•  05 Septembrie 2009, 22:41

Ataca??? Sa ne spuneti si noua cand se intampla minunea asta!!!

•  05 Septembrie 2009, 21:44
Postat de pe 05 Septembrie 2009, 21:39

nu are de unde sa faca selectia ! Oricum luam 2 pana la pauza si poate ne iarta in repriza a doua si nu ne mai dau altele :))

voi tot nu ati inteles ca era perfecta selectia daca mai veneau niculae, tamas, si piticu porno...?

•  05 Septembrie 2009, 21:39
Postat de termometru pe 05 Septembrie 2009, 21:34

Surdu este un jucator si rudimentar si fara moral. Ce trebuie sa se intample ca sa se faca selectia e criterii valorice?

termometru
termometru  •  05 Septembrie 2009, 21:34

•  05 Septembrie 2009, 21:33

bine ca l-a bagat pe ratatu ala de anelka... benzema are 4 clase peste el

•  05 Septembrie 2009, 21:32

Daca prin absurd avem un egal in ultimele minute si nu atacam pt. victorie atunci suntem de rasul lumii....cam la fel cum am fost cu Olanda la europene! Ala va ramane ultimul nostru meci la un turneu final pt. mult timp de acum incolo!

•  05 Septembrie 2009, 21:29

sickpuppyz!!!bv...ai dreptate pt ambele vorbe ...cristea e tehnic si nici noi nu suntem profesionisti...dar cristea trebuie sa fie disciplinat...parerea mea

ingeras2009
ingeras2009  •  05 Septembrie 2009, 21:29

Sincer nu arata prea bine nationala in acesta formula , va fi aproape imposibil sa castige

•  05 Septembrie 2009, 21:27

SPer sa bata franta cu 5-0....Noroc ca il avem pe Mazilu ala care este golgeter in Ucraina

•  05 Septembrie 2009, 21:24
Postat de pe 05 Septembrie 2009, 21:23

imi pare nespus de rau ca nu poate juca mutu......dar sper sa facem o figura frumoasa in seara asta...bafta baietzi....nu uitatzi ca 22 de milioane de romani sunt cu voi...