INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  KUBAN KRASNODAR

Dan Petrescu a pierdut, dar se menţine pe primul loc

Articol de GSP - Publicat marti, 15 iunie 2010 00:00

Kuban Krasnodar, echipa antrenată de Dan Petrescu, a pierdut astăzi pe teren propriu în faţa celor de la Zhemchuzhina Soci, scor 0-1.

Totuşi, Kuban se menţine pe primul loc în liga secundă din Rusia, rivalii de la FK Krasnodar obţinînd numai o remiză în deplasarea de la Khimki, scor 0-1. Aceştia conduc în clasament, aflîndu-se la un punct de Krasnodar şi la trei de Khimki. Înfrîngerea de astăzi este a doua din acest sezon.

Dosar-ȘOC în Spania! Starul Barcelonei a dezinfectat camera, „de cei care nu-s musulmani”, apoi a vandalizat o vilă de lux, cu 7 dormitoare: perdele transformate în „hamuri și leagăne sexuale”! Tribunalul anunță: „Sunt 500 de poze la dosar”