INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  FRANŢA

Keşeru, "dublă" şi pasă de gol

Articol de GSP - Publicat duminica, 22 februarie 2009 00:00

Claudiu Keşeru a făcut senzaţie în meciul cîştigat de Tours, 4-1 cu Nîmes în liga secundă franceză. Atacantul împrumutat pînă în vară de la Nantes a semnat primele lui goluri la noua sa echipă. Ambele din lovituri libere, în minutele 36 şi 43, întorcînd rezultatul înaintea pauzei. Keşeru s-a aflat şi la originea golului trei al gazdelor, fiind declarat omul-cheie de ziarul "L'Equipe".

Playtech: BOMBĂ! Patrick Borcea va deveni MILIONAR în euro. Afacerea care îi umple conturile de bani