INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  SPANIA

Laurenţiu Roşu, la primul gol pentru Cadiz

Laurenţiu Roşu

Articol de GSP - Publicat vineri, 05 decembrie 2008 00:00

Laurenţiu Roşu a marcat, joi seară, primul său gol pentru echipa Cadiz, din a treia ligă spaniolă, în meciul tur cu Granada, scor 1-0, contînd pentru 16-imile Cupei Federaţiei din Spania, informează publicaţia Diario de Cadiz.

Roşu a fost integralist la Cadiz şi a marcat în minutul 57. Echipa sa devine favorită la calificarea în optimile de finală ale competiţiei.

Playtech: Ce a putut spune Ilie Năstase despre Simona Halep după ce a scăzut în topul WTA: ”Nu este ...