INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BULGARIA

Meci nebun în Bulgaria » Moţi şi Hamza au făcut spectacol în Botev - Ludogoreţ

Hamza în duel cu Moți FOTO: botevplovdiv.bg

Articol de GSP - Publicat duminica, 23 februarie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 23 februarie 2014 16:43

Fotbaliştii importaţi de bulgari din Liga 1 fac spectacol.

În partida dintre Botev Plovdiv şi Ludogoreţ, Younes Hamza şi Cosmin Moţi au reuşit să înscrie. Fostul atacant al Petrolului a deschis scorul în minutul 14, apoi Moţi a egalat.

După pauză, acelaşi Hamza a încris din nou, dar oaspeţii au egalat rapid şi meciul s-a încheiat la egalitate, 2-2.

Luchin şi Curtean au fost şi ei titulari la gazde.