INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  KUBAN

VIDEO Gol după 8 luni » Daniel Niculae a marcat pentru Kuban în meciul cu Zenit St. Petersburg

Articol de GSP - Publicat duminica, 28 aprilie 2013 00:00 / Actualizat duminica, 28 aprilie 2013 18:59

Atacantul celor de la Kuban Krasnodar, Daniel Niculae, a înscris un gol în meciul cu Zenit Sankt Petersburg, 2-2.

Niculae, care a evoluat până în minutul 61, a înscris în minutul 24 cu un şut pe jos de la marginea careului. Pentru Kuban a mai marcat Popov '30, iar pentru Zenit au înscris Zirianov '6 şi Danny '66. Celălalt român de la Kuban Krasnodar, Gigel Bucur, a intrat pe teren în minutul 67.

Click aici pentru VIDEO!

Golul marcat de Niculae este primul pentru atacant după o pauză de 8 luni şi doar al doilea pentru Kuban. Vîrful mai marcase la finalul lunii august, în meciul cu Volga Novgorod, 6-2.