INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  STRANIERI

VIDEO Lazăr a înscris pentru PAOK în Cupa Greciei

Articol de GSP - Publicat joi, 24 ianuarie 2013 00:00 / Actualizat joi, 24 ianuarie 2013 22:34

Fotbalistul echipei PAOK Salonic, Costin Lazăr, a înscris un gol în meciul cîştigat pe teren propriu, cu scorul de 6-0, în faţa formaţiei Kallithea, în manşa secundă a optimilor de finală ale Cupei Greciei.

Lazăr a marcat în minutul 12. Celelalte goluri ale gazdelor au fost marcate de Athanasiadis '6, '41, '56, Lawrence '39 (penalty), Katsouranis '42.

Kallithea a rămas în inferioritate numerică, în minutul 36, când a fost eliminat Villarejo. În tur, Kallithea s-a impus cu scorul de 2-0. În urma rezultatului de joi, PAOK Salonic s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Greciei.

Interviu-eveniment cu Stanislas Wawrinka, omul care „a spart” BIG 4: „Am ZERO regrete pentru Wimbledon și am trăit cel mai frumos sentiment din tenis ”. Ce spune despre dispariția reverului cu o mână

Presimte o alegere-șoc la Rapid: „Sunt aproape sigur că el vine! Este înaintea lui Șumi ca variantă”