Program Telekom Sport 2

Luni
07:00 Teleshopping
08:00 Handbal Chl: Barcelona - Veszprem
09:30 Rezumat Uefa Champions League
10:00 Teleshopping
10:30 Rugby Cn: Steaua - U Cluj
12:30 Rezumat Wrc: Turcia
13:30 Teleshopping
14:00 Uefa Youth League: Liverpool - Psv Eindhoven
16:00 Teleshopping
17:00 Fotbal Cehia: Slavia Praga - Bohemians Praga
19:00 Top Interviuri: Nicolae Dica
20:00 Rezumat Fotbal Italia
21:00 Rezumat Fotbal Spania
22:00 Wwe: Raw
00:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Espanyol
02:00 Rezumat Fotbal Germania
03:00 Fotbal Italia: Ac Milan - Atalanta
05:00 Fotbal Liga 1: Fcsb - Dunarea Calarasi
Marti
07:00 Teleshopping
08:00 Handbal Chl: Ademar Leon - Dinamo
09:30 Magazin Chl
10:00 Teleshopping
10:30 Rugby Cn: Csm - Dinamo
12:30 Rezumat Fotbal Germania
13:30 Teleshopping
14:00 Uefa Youth League: Real Madrid - As Roma
16:00 Teleshopping
17:00 Rezumat Liga 1
17:30 Euro Center (Direct)
19:00 Magazin Chl
19:30 Fotbal Germania: Werder Bremen - Herta (Direct0
21:30 Rezumat Fotbal Liga 1
22:00 Fotbal Italia: Inter - Fiorentina (Direct)
00:00 Wwe: Smack Down
02:00 Rezumat Fotbal Italia
03:00 Fotbal Germania: Werder Bremen - Herta
05:00 Fotbal Italia: Inter - Fiorentina
Miercuri
07:00 Teleshopping
08:00 Handbal Chl: Psg - Celje Pivovarna
09:30 Rezumat Fotbal Liga 1
10:00 Teleshopping
10:30 Rugby Cn: Constanta - Steaua
12:30 Rezumat Fotbal Italia
13:30 Teleshopping
14:00 Fotbal Liga 2: Snagov - Uta
16:00 Teleshopping
17:00 Euro Center
18:30 Zoom Sport (Direct)
19:00 Handbal Chl: Dinamo - Wasker Thun (Direct)
20:45 Zoom Sport (Direct)
21:00 Fotbal Spania: Leganes - Barcelona (Direct)
23:00 Fotbal Spania: Sevilla - Real Madrid (Direct)
01:00 Handbal Chl: Dinamo - Wasse Thun
02:30 Rezumat Fotbal Liga 1
03:00 Fotbal Spania: Leganes - Barcelona
05:00 Fotbal Spania: Sevilla - Real Madrid
Joi
07:00 Teleshopping
08:00 Handbal Chl: Dinamo - Wasse Thun
09:30 Rezumat Uefa Champions League
10:00 Teleshopping
10:30 Rugby Cn: Steaua - Timisoara
12:30 Rezumat Fotbal Spania
13:30 Teleshopping
14:00 Fotbal Liga 2: Luceafarul Clinceni
16:00 Fotbal Cupa Romaniei: Luceafarul - Astra (Direct)
18:00 Sport Report (Direct)
18:45 Rezumat Fotbal Germania
19:45 Sport Online
20:00 Fotbal Italia: Spal - Sassuolo (Direct)
22:00 Fotbal Italia: Empoli - Milan (Direct)
00:00 Fotbal Germania: Fortuna Dusseldorf - Leverkusen
02:00 Rezumat Fotbal Spania
03:00 Fotbal Italia: Spal - Sassuolo
05:00 Fotbal Italia: Empoli - Milan
Vineri
07:00 Teleshopping
08:00 Top Interviuri: Ilie Nastase
09:00 Tenis Atp: China (Direct)
13:00 Magazin Chl
13:30 Teleshopping
14:00 Fotbal Liga 2: Chindia - Farul
16:00 Fotbal Cupa Romaniei: Voluntari - Botosani
18:00 Tenis Atp: China
20:00 Fotbal Cehia: Viktoria Plzen - Sparta Praga (Direct)
22:00 Rezumat Wrc: Turcia
23:00 Wwe: Raw
01:00 Tenis Atp: China
05:00 Fotbal Cehia: Viktoria Plzen - Sparta Praga
Sambata
07:00 Teleshopping
08:00 Tenis Atp: China
10:00 Teleshopping
10:15 Gp3: Rusia (Direct)
11:00 Top Interviuri: Ilie Nastase
12:00 Antrenamente Formula 1: Rusia (Direct)
13:30 Rezumat Uefa Champions League
14:00 Fotbal Spania: Real Sociedad - Valencia (Direct)
16:00 Fotbal Italia: Roma - Lazio (Direct)
18:00 Magazin Uefa Europa Leag
19:00 Fotbal Italia: Juventus - Napoli (Direct)
21:00 Magazin Uefa Champions League
21:30 Fotbal Italia: Inter - Cagliari (Direct)
23:30 Tenis Atp: China
03:00 Fotbal Spania: Real Sociedad - Valencia
05:00 Fotbal Italia: Inter - Cagliari
Duminica
07:00 Teleshopping
08:00 Tenis Atp: China
10:00 Gp3: Rusia (Direct)
11:00 Magazin Uefa Europa Leag
12:00 Tenis Atp: China (Direct)
14:00 Formula 1: Rusia (Direct)
17:00 Gp3: Rusia
18:00 Fotbal Anglia: Cardiff - Burnley (Direct)
20:00 Wrc: Turcia
21:30 Fotbal Italia: Sassuolo - Milan (Direct)
23:30 Wwe: Smack Down
01:30 Handbal Chl: Veszprem - Vardar
03:00 Fotbal Anglia: Cardiff - Burnley
05:00 Fotbal Italia: Sassuolo - Milan