Program Telekom Sport 4

Luni
07:30 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumate UEFA Champions League
10:30 Fotbal Liga I: CSM Poli Iasi - Dinamo
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Sassuolo - Empoli
15:30 Teleshopping
16:30 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
18:00 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
19:30 Handbal masculin CHL: Dinamo - Elverum
21:00 Rugby Superliga: Steaua - Timisoara
23:00 Rezumat Fotbal Italia
00:00 Fotbal UEFA Europa League: Lazio - Apollon
02:00 Fotbal Italia: Sassuolo - Empoli
04:00 Fotbal Liga II: U Cluj - Petrolul
Marti
06:00 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
07:30 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumat UEFA Champions League
10:30 Fotbal Liga I: FC Botosani - Chiajna
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Parma - Cagliari
15:30 Teleshopping
16:30 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
18:00 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
19:30 Handbal masculin CHL: Ademar Leon - Dinamo
21:00 Fotbal Spania: Espanyol - Eibar
23:00 Fotbal Spania: Espanyol - Eibar
01:00 Rezumat UEFA Europa League
02:00 Fotbal Spania: Espanyol - Eibar
04:00 Fotbal Spania: Espanyol - Eibar
Miercuri
06:00 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
07:30 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumat UEFA Champions League
10:30 Fotbal Cupa Romaniei: FC Snagov - CSU Craiova
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Inter - Fiorentina
15:30 Teleshopping
16:30 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
18:00 Tenis Cupa Davis: Romania - Polonia
19:30 Fotbal Germania: Fortuna Dusseldorf - Leverkusen
21:30 Fotbal Germania: Dortmund - Nurnberg
23:30 Rezumat Fotbal Liga I
00:00 Fotbal UEFA Champions League: Olympiacos - Betis
02:00 Fotbal Germania: Fortuna Dusseldorf - Leverkusen
04:00 Fotbal Germania: Dortmund - Nurnberg
Joi
06:00 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
07:30 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumat UEFA Champions League
10:30 Fotbal Cupa Romaniei: Chiajna - FC Viitorul
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Udinese - Lazio
15:30 Teleshopping
16:30 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
18:00 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
19:30 Handbal masculin CHL: Dinamo - Wasker Thun
21:00 Fotbal Spania: Valladolid - Levante
23:00 Top Interviuri: Ilie Nastase
00:00 Fotbal UEFA Europa League: Marseille - Frankfurt
02:00 Fotbal Cupa Romaniei: Chiajna - FC Viitorul
04:00 Fotbal Spania: Valladolid - Levante
Vineri
06:00 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
07:30 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumat UEFA Champions League
10:30 Fotbal Cupa Romaniei: Rapid - Magurele
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Spal - Sassuolo
15:30 Teleshopping
16:30 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
18:00 Tenis Cupa Davis: Franta - Spania
19:30 Handbal masculin CHL: Barcelona - Veszprem
21:00 Rezumat UEFA Europa League
22:00 Fotbal Germania Liga II: FC Koln - Ingolstadt
00:00 Fotbal UEFA Europa League: Paok - Chelsea
02:00 Fotbal Cupa Romaniei: Rapid - Magurele
04:00 Fotbal Liga II: Petrolul - Bacau
Sambata
06:00 Antrenamente Formula 1 Rusia
07:30 Antrenamente Formula 1 Rusia
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumat UEFA Champions League
10:30 Fotbal Liga I: Dinamo - Sepsi
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Empoli - Milan
15:30 Teleshopping
16:30 Fotbal Germania: Hoffenheim - Leipzig
18:30 Formula 2 Rusia
19:30 Fotbal Spania: Eibar - Sevilla
21:30 Rugby Superliga: Constanta - Dinamo
23:30 Magazin UEFA Champions League
00:00 Fotbal UEFA Europa League: Arsenal - Vorskla
02:00 Fotbal Germania: Hoffenheim - Leipzig
04:00 Fotbal Spania: Eibar - Sevilla
Duminica
06:00 Antrenamente Formula 1 Rusia
07:00 Magazin UEFA Champions League
07:30 Calificari Formula 1 Rusia
09:00 Teleshopping
10:00 Rezumat UEFA Champions League
10:30 Fotbal Liga I: FC Voluntari - FC Botosani
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Italia: Roma - Lazio
15:30 Teleshopping
16:00 Fotbal Cehia: Banik Ostrava - Slavia Praga
18:00 Handbal masculin CHL: Dinamo - Wasker Thun
19:30 Fotbal Spania: Levante - Alaves
21:30 Magazin UEFA Champions League
22:00 Formula 1 Rusia
00:00 Fotbal UEFA Europa League: Ludogorets - Leverkusen
02:00 Fotbal Cehia: Banik Ostrava - Slavia Praga
04:00 Fotbal Spania: Levante - Alaves