20 iulie 2021
21 iulie 2021
22 iulie 2021
Joi, 22.07
16:00
FC Astana
FC Astana
2
Aris Thessaloniki FC
Aris Thessaloniki FC
0
Joi, 22.07
16:00
Ararat
Ararat
2
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
4
Joi, 22.07
18:30
FK Panevezys
FK Panevezys
0
Vojvodina
Vojvodina
1
Joi, 22.07
19:00
Molde
Molde
3
Servette FC
Servette FC
0
Joi, 22.07
19:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
1
Birkirkara
Birkirkara
0
Joi, 22.07
19:00
Sochi
Sochi
3
Keshla
Keshla
0
Joi, 22.07
19:00
KuPS
KuPS
2
Vorskla
Vorskla
2
Joi, 22.07
19:00
Qarabag FK
Qarabag FK
0
FC Ashdod
FC Ashdod
0
Joi, 22.07
19:00
Austria Wien
Austria Wien
1
Breidablik
Breidablik
1
Joi, 22.07
19:00
RFS
RFS
3
Puskas FC Academy
Puskas FC Academy
0
Joi, 22.07
19:30
F91 Dudelange
F91 Dudelange
0
Bohemian FC
Bohemian FC
1
Joi, 22.07
19:30
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
1
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
2
Joi, 22.07
19:45
Elfsborg
Elfsborg
4
FC Milsami Orhei
FC Milsami Orhei
0
Joi, 22.07
19:45
Hammarby
Hammarby
3
Maribor
Maribor
1
Joi, 22.07
20:00
Apollon Limassol
Apollon Limassol
1
Zilina
Zilina
3
Joi, 22.07
20:00
FC Copenhaga
FC Copenhaga
4
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhodino
1
Joi, 22.07
20:00
Spartak Trnava
Spartak Trnava
0
Sepsi OSK
Sepsi OSK
0
Joi, 22.07
20:00
Laci
Laci
1
CS Universitatea
CS Universitatea
0
Joi, 22.07
20:00
Teuta Durres
Teuta Durres
0
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
2
Joi, 22.07
20:00
CS Petrocub
CS Petrocub
0
Sivasspor
Sivasspor
1
Joi, 22.07
20:00
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
0
BATE Borisov
BATE Borisov
1
Joi, 22.07
20:00
CSKA Sofia
CSKA Sofia
0
FK Liepaja
FK Liepaja
0
Joi, 22.07
20:00
Viktoria Plzen
Viktoria Plzen
2
Dinamo Brest
Dinamo Brest
1
Joi, 22.07
20:00
Suduva
Suduva
0
Rakow Czestochowa
Rakow Czestochowa
0
Joi, 22.07
20:00
Gzira United
Gzira United
0
Rijeka
Rijeka
2
Joi, 22.07
20:00
Riga FC
Riga FC
2
KF Shkendija
KF Shkendija
0
Joi, 22.07
20:00
AEL Limassol
AEL Limassol
1
Vllaznia
Vllaznia
0
Joi, 22.07
20:00
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
1
Slovacko
Slovacko
0
Joi, 22.07
21:00
Arda Kardzhali
Arda Kardzhali
0
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
2
Joi, 22.07
21:00
Shkupi
Shkupi
0
Santa Clara
Santa Clara
3
Joi, 22.07
21:00
HB Torshavn
HB Torshavn
4
Buducnost Podgorica
Buducnost Podgorica
0
Joi, 22.07
21:15
FC Basel
FC Basel
3
Partizani
Partizani
0
Joi, 22.07
21:30
Larne
Larne
2
AGF
AGF
1
Joi, 22.07
21:30
Gent
Gent
4
Vaalerenga
Vaalerenga
0
Joi, 22.07
21:30
FCSB
FCSB
1
Shakhter Karagandy
Shakhter Karagandy
0
Joi, 22.07
21:30
Sutjeska
Sutjeska
0
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
0
Joi, 22.07
21:30
FK Velez Mostar
FK Velez Mostar
2
AEK Atena
AEK Atena
1
Joi, 22.07
21:45
Linfield
Linfield
4
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
0
Joi, 22.07
21:45
Aberdeen
Aberdeen
5
Haecken
Haecken
1
Joi, 22.07
21:45
Hibernian
Hibernian
3
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
0
Joi, 22.07
22:00
Partizan Belgrad
Partizan Belgrad
1
DAC 1904 Dunajska Streda
DAC 1904 Dunajska Streda
0
Joi, 22.07
22:00
Hajduk Split
Hajduk Split
2
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
0
Joi, 22.07
22:00
Drita
Drita
0
Feyenoord
Feyenoord
0
Joi, 22.07
22:00
Valur
Valur
0
Bodo Glimt
Bodo Glimt
3
Joi, 22.07
22:00
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
0
Osijek
Osijek
0
Joi, 22.07
22:00
Dundalk
Dundalk
2
FCI Levadia
FCI Levadia
2
Joi, 22.07
22:00
Ujpest
Ujpest
2
FC Vaduz
FC Vaduz
1
Joi, 22.07
22:00
FH Hafnarfjordur
FH Hafnarfjordur
0
Rosenborg
Rosenborg
2
Joi, 22.07
22:30
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
1
CS Fola Esch
CS Fola Esch
2
27 iulie 2021
29 iulie 2021
Joi, 29.07
16:00
Shakhter Karagandy
Shakhter Karagandy
7
FCSB
FCSB
4
Joi, 29.07
17:00
FK Liepaja
FK Liepaja
1
CSKA Sofia
CSKA Sofia
3
Joi, 29.07
18:00
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
4
Hajduk Split
Hajduk Split
1
Joi, 29.07
19:00
Dinamo Brest
Dinamo Brest
1
Viktoria Plzen
Viktoria Plzen
2
Joi, 29.07
19:00
Birkirkara
Birkirkara
5
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
5
Joi, 29.07
19:00
Honka
Honka
0
Domzale
Domzale
1
Joi, 29.07
19:00
FC Vaduz
FC Vaduz
1
Ujpest
Ujpest
3
Joi, 29.07
19:00
Sumqayit
Sumqayit
0
Cukaricki
Cukaricki
2
Joi, 29.07
19:00
Vorskla
Vorskla
2
KuPS
KuPS
3
Joi, 29.07
19:00
Keshla
Keshla
2
Sochi
Sochi
4
Joi, 29.07
19:00
Bodo Glimt
Bodo Glimt
3
Valur
Valur
0
Joi, 29.07
19:30
Sepsi OSK
Sepsi OSK
4
Spartak Trnava
Spartak Trnava
5
Joi, 29.07
19:30
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
1
Hibernian
Hibernian
2
Joi, 29.07
19:30
FCI Levadia
FCI Levadia
1
Dundalk
Dundalk
2
Joi, 29.07
19:30
Haecken
Haecken
2
Aberdeen
Aberdeen
0
Joi, 29.07
19:45
Zilina
Zilina
2
Apollon Limassol
Apollon Limassol
2
Joi, 29.07
20:00
Vaalerenga
Vaalerenga
2
Gent
Gent
0
Joi, 29.07
20:00
Torpedo Zhodino
Torpedo Zhodino
0
FC Copenhaga
FC Copenhaga
5
Joi, 29.07
20:00
AGF
AGF
1
Larne
Larne
1
Joi, 29.07
20:00
Rosenborg
Rosenborg
4
FH Hafnarfjordur
FH Hafnarfjordur
1
Joi, 29.07
20:00
FC Milsami Orhei
FC Milsami Orhei
0
Elfsborg
Elfsborg
5
Joi, 29.07
20:00
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
4
Arda Kardzhali
Arda Kardzhali
0
Joi, 29.07
20:00
Sivasspor
Sivasspor
1
CS Petrocub
CS Petrocub
0
Joi, 29.07
20:00
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
5
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
1
Joi, 29.07
20:00
FC Ashdod
FC Ashdod
0
Qarabag FK
Qarabag FK
1
Joi, 29.07
20:00
BATE Borisov
BATE Borisov
1
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
4
Joi, 29.07
20:00
Slovacko
Slovacko
3
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
3
Joi, 29.07
20:00
Rakow Czestochowa
Rakow Czestochowa
4
Suduva
Suduva
3
Joi, 29.07
20:15
TNS
TNS
5
FK Kauno Zalgiris
FK Kauno Zalgiris
1
Joi, 29.07
20:30
Breidablik
Breidablik
2
Austria Wien
Austria Wien
1
Joi, 29.07
20:30
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
3
Sutjeska
Sutjeska
1
Joi, 29.07
20:30
CS Fola Esch
CS Fola Esch
1
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
0
Joi, 29.07
21:00
Rijeka
Rijeka
1
Gzira United
Gzira United
0
Joi, 29.07
21:00
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
0
Linfield
Linfield
0
Joi, 29.07
21:00
Partizani
Partizani
0
FC Basel
FC Basel
2
Joi, 29.07
21:00
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
3
Ararat
Ararat
3
Joi, 29.07
21:00
Feyenoord
Feyenoord
3
Drita
Drita
2
Joi, 29.07
21:00
Connah's Q.
Connah's Q.
4
FC Prishtina
FC Prishtina
2
Joi, 29.07
21:00
KF Shkendija
KF Shkendija
0
Riga FC
Riga FC
1
Joi, 29.07
21:00
Vojvodina
Vojvodina
1
FK Panevezys
FK Panevezys
0
Joi, 29.07
21:00
AEK Atena
AEK Atena
3
FK Velez Mostar
FK Velez Mostar
3
Joi, 29.07
21:00
Puskas FC Academy
Puskas FC Academy
0
RFS
RFS
2
Joi, 29.07
21:30
Servette FC
Servette FC
2
Molde
Molde
0
Joi, 29.07
21:30
Aris Thessaloniki FC
Aris Thessaloniki FC
2
FC Astana
FC Astana
1
Joi, 29.07
21:30
CS Universitatea
CS Universitatea
0
Laci
Laci
0
Joi, 29.07
21:45
Maribor
Maribor
0
Hammarby
Hammarby
1
Joi, 29.07
21:45
Bohemian FC
Bohemian FC
3
F91 Dudelange
F91 Dudelange
0
Joi, 29.07
21:45
DAC 1904 Dunajska Streda
DAC 1904 Dunajska Streda
0
Partizan Belgrad
Partizan Belgrad
2
Joi, 29.07
22:00
Vllaznia
Vllaznia
0
AEL Limassol
AEL Limassol
1
Joi, 29.07
22:00
Osijek
Osijek
1
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
0
Joi, 29.07
23:00
Santa Clara
Santa Clara
2
Shkupi
Shkupi
0