|
|
Echipa |
M |
V |
E |
Î |
Golaveraj |
Formă |
Pct |
1
|
|
Dinamo Briansk
|
17 |
12 |
3 |
2 |
28 - 11 |
09.11.2019
Dinamo Briansk 1:1 Khimik Novomoskovsk
02.11.2019
Strogino 0:2 Dinamo Briansk
26.10.2019
Dinamo Briansk 2:0 Kvant Obninsk
19.10.2019
FC Rotor Volgograd II 0:3 Dinamo Briansk
12.10.2019
Dinamo Briansk 2:1 Zorky Krasnogorsk
|
39
|
2
|
|
Metalurg Lypetsk
|
17 |
11 |
4 |
2 |
30 - 9 |
09.11.2019
Metalurg Lypetsk 3:0 FC Ryazan
02.11.2019
Khimki 2 1:3 Metalurg Lypetsk
26.10.2019
Metalurg Lypetsk 4:1 Khimik Novomoskovsk
19.10.2019
Strogino 0:2 Metalurg Lypetsk
12.10.2019
Metalurg Lypetsk 2:1 FC Rotor Volgograd II
|
37
|
3
|
|
Sokol Saratov
|
17 |
11 |
4 |
2 |
37 - 10 |
09.11.2019
Saturn Ramenskoye 0:2 Sokol Saratov
02.11.2019
Sokol Saratov 4:0 Zorky Krasnogorsk
26.10.2019
Ararat Moscow 0:3 Sokol Saratov
19.10.2019
Sokol Saratov 2:1 Salyut Belgorod
12.10.2019
Kaluga 1:1 Sokol Saratov
|
37
|
4
|
|
Salyut Belgorod
|
17 |
8 |
2 |
7 |
23 - 23 |
09.11.2019
Salyut Belgorod 1:0 Strogino
02.11.2019
Kvant Obninsk 0:3 Salyut Belgorod
26.10.2019
Salyut Belgorod 1:0 FC Rotor Volgograd II
19.10.2019
Sokol Saratov 2:1 Salyut Belgorod
12.10.2019
Salyut Belgorod 3:0 Ararat Moscow
|
26
|
5
|
|
Khimik Novomoskovsk
|
17 |
7 |
5 |
5 |
27 - 20 |
09.11.2019
Dinamo Briansk 1:1 Khimik Novomoskovsk
02.11.2019
Khimik Novomoskovsk 0:1 Kaluga
26.10.2019
Metalurg Lypetsk 4:1 Khimik Novomoskovsk
19.10.2019
Khimik Novomoskovsk 4:2 FC Ryazan
12.10.2019
Saturn Ramenskoye 2:2 Khimik Novomoskovsk
|
26
|
6
|
|
FC Ryazan
|
17 |
6 |
6 |
5 |
29 - 26 |
09.11.2019
Metalurg Lypetsk 3:0 FC Ryazan
02.11.2019
FC Ryazan 3:1 Saturn Ramenskoye
27.10.2019
FC Ryazan 3:0 Khimki 2
23.10.2019
Kaluga 2:3 FC Ryazan
19.10.2019
Khimik Novomoskovsk 4:2 FC Ryazan
|
24
|
7
|
|
Zorky Krasnogorsk
|
16 |
7 |
2 |
7 |
31 - 32 |
02.11.2019
Sokol Saratov 4:0 Zorky Krasnogorsk
26.10.2019
Saturn Ramenskoye 5:1 Zorky Krasnogorsk
19.10.2019
Zorky Krasnogorsk 4:2 Ararat Moscow
12.10.2019
Dinamo Briansk 2:1 Zorky Krasnogorsk
05.10.2019
Zorky Krasnogorsk 4:0 Kaluga
|
23
|
8
|
|
Ararat Moscow
|
17 |
7 |
2 |
8 |
34 - 36 |
09.11.2019
Kvant Obninsk 2:5 Ararat Moscow
02.11.2019
FC Rotor Volgograd II 4:1 Ararat Moscow
26.10.2019
Ararat Moscow 0:3 Sokol Saratov
19.10.2019
Zorky Krasnogorsk 4:2 Ararat Moscow
12.10.2019
Salyut Belgorod 3:0 Ararat Moscow
|
23
|
9
|
|
Kaluga
|
17 |
6 |
4 |
7 |
24 - 23 |
09.11.2019
Kaluga 1:2 Khimki 2
02.11.2019
Khimik Novomoskovsk 0:1 Kaluga
27.10.2019
Kaluga 2:0 Strogino
23.10.2019
Kaluga 2:3 FC Ryazan
19.10.2019
Kvant Obninsk 0:4 Kaluga
|
22
|
10
|
|
Saturn Ramenskoye
|
17 |
5 |
7 |
5 |
32 - 32 |
09.11.2019
Saturn Ramenskoye 0:2 Sokol Saratov
02.11.2019
FC Ryazan 3:1 Saturn Ramenskoye
26.10.2019
Saturn Ramenskoye 5:1 Zorky Krasnogorsk
20.10.2019
Khimki 2 1:1 Saturn Ramenskoye
12.10.2019
Saturn Ramenskoye 2:2 Khimik Novomoskovsk
|
22
|
11
|
|
Khimki 2
|
17 |
5 |
3 |
9 |
23 - 32 |
09.11.2019
Kaluga 1:2 Khimki 2
02.11.2019
Khimki 2 1:3 Metalurg Lypetsk
27.10.2019
FC Ryazan 3:0 Khimki 2
20.10.2019
Khimki 2 1:1 Saturn Ramenskoye
13.10.2019
Khimki 2 2:1 Strogino
|
18
|
12
|
|
Strogino
|
17 |
5 |
2 |
10 |
15 - 28 |
09.11.2019
Salyut Belgorod 1:0 Strogino
02.11.2019
Strogino 0:2 Dinamo Briansk
27.10.2019
Kaluga 2:0 Strogino
19.10.2019
Strogino 0:2 Metalurg Lypetsk
13.10.2019
Khimki 2 2:1 Strogino
|
17
|
13
|
|
Kvant Obninsk
|
17 |
2 |
2 |
13 |
8 - 40 |
09.11.2019
Kvant Obninsk 2:5 Ararat Moscow
02.11.2019
Kvant Obninsk 0:3 Salyut Belgorod
26.10.2019
Dinamo Briansk 2:0 Kvant Obninsk
19.10.2019
Kvant Obninsk 0:4 Kaluga
12.10.2019
FC Ryazan 2:2 Kvant Obninsk
|
8
|
14
|
|
FC Rotor Volgograd II
|
16 |
2 |
2 |
12 |
14 - 33 |
02.11.2019
FC Rotor Volgograd II 4:1 Ararat Moscow
26.10.2019
Salyut Belgorod 1:0 FC Rotor Volgograd II
19.10.2019
FC Rotor Volgograd II 0:3 Dinamo Briansk
12.10.2019
Metalurg Lypetsk 2:1 FC Rotor Volgograd II
05.10.2019
FC Rotor Volgograd II 3:3 FC Ryazan
|
8
|
|