SPORTURI  »  VOLEI  »  CUPA ROMÂNIEI

CSU Metal Galaţi a câştigat Cupa României

Articol de GSP - Publicat vineri, 25 aprilie 2008 00:00

Formaţia de volei feminin CSU Metal Galaţi a câştigat Cupa României, după ce a câştigat, joi, finala competiţiei, în dauna echipei Ştiinţa Bacău, cu scorul de 3-0 (25-16, 25-17, 25-18), în Final Four-ul care s-a disputat la Galaţi, transmite corespondentul NewsIn.

În finala mică a Final Four-ului Cupei României, Dinamo Bucureşti a învins formaţia CS Volei 2004 Constanţa cu scorul de 3-0 (25-19, 25-11, 25-17).

Playtech: GENIAL! Cum și-a dublat Gigi Becali averea în pandemie. Așa a făcut foarte mulți bani VIDEO