19 iulie 2022
20 iulie 2022
21 iulie 2022
Joi, 21.07
15:00
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
1
Osijek
Osijek
2
Joi, 21.07
17:00
Kairat Almaty
Kairat Almaty
0
Varda SE
Varda SE
1
Joi, 21.07
17:00
FK Liepaja
FK Liepaja
0
Young Boys Berna
Young Boys Berna
1
Joi, 21.07
17:00
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
2
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
0
Joi, 21.07
18:00
Valmieras FK
Valmieras FK
1
KF Shkendija
KF Shkendija
2
Joi, 21.07
18:00
Ararat Armenia
Ararat Armenia
0
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond
0
Joi, 21.07
18:30
Makedonija GjP
Makedonija GjP
0
CSKA Sofia
CSKA Sofia
0
Joi, 21.07
19:00
Molde
Molde
4
Elfsborg
Elfsborg
1
Joi, 21.07
19:00
Zira
Zira
0
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
3
Joi, 21.07
19:00
Koper
Koper
0
FC Vaduz
FC Vaduz
1
Joi, 21.07
19:00
KuPS
KuPS
2
FC Milsami Orhei
FC Milsami Orhei
2
Joi, 21.07
19:00
SJK
SJK
0
Lillestroem
Lillestroem
1
Joi, 21.07
19:00
Saburtalo
Saburtalo
1
FCSB
FCSB
0
Joi, 21.07
19:00
Lech Poznan
Lech Poznan
5
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
0
Joi, 21.07
19:30
Suduva
Suduva
0
Viborg
Viborg
1
Joi, 21.07
19:30
Ruzomberok
Ruzomberok
0
Riga FC
Riga FC
3
Joi, 21.07
19:30
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
1
Brondby IF
Brondby IF
1
Joi, 21.07
20:00
Vorskla
Vorskla
3
AIK
AIK
2
Joi, 21.07
20:00
Gzira United
Gzira United
2
Radnicki Nis
Radnicki Nis
2
Joi, 21.07
20:00
Levski
Levski
2
PAOK Salonic
PAOK Salonic
0
Joi, 21.07
20:00
CS Petrocub
CS Petrocub
0
Laci
Laci
0
Joi, 21.07
20:00
Rapid Viena
Rapid Viena
0
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
0
Joi, 21.07
20:00
FC Basel
FC Basel
2
Crusaders
Crusaders
0
Joi, 21.07
20:00
Royal Antwerp
Royal Antwerp
0
Drita
Drita
0
Joi, 21.07
20:00
St Joseph's
St Joseph's
0
Slavia Praga
Slavia Praga
4
Joi, 21.07
20:00
B36 Torshavn
B36 Torshavn
1
Tre Fiori
Tre Fiori
0
Joi, 21.07
20:00
Sparta Praga
Sparta Praga
0
Viking
Viking
0
Joi, 21.07
20:00
Fehervar FC
Fehervar FC
4
FK Qabala
FK Qabala
1
Joi, 21.07
20:30
CFR Cluj
CFR Cluj
3
Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes
0
Joi, 21.07
20:30
Aris Limassol
Aris Limassol
2
FK Neftchi
FK Neftchi
0
Joi, 21.07
20:30
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
2
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
1
Joi, 21.07
20:45
Basaksehir
Basaksehir
1
Maccabi Netanya
Maccabi Netanya
1
Joi, 21.07
21:00
Aris Thessaloniki FC
Aris Thessaloniki FC
5
Gomel
Gomel
1
Joi, 21.07
21:00
Racing FC Union Luxembourg
Racing FC Union Luxembourg
1
Cukaricki
Cukaricki
4
Joi, 21.07
21:00
Sepsi OSK
Sepsi OSK
3
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
1
Joi, 21.07
21:30
Alkmaar
Alkmaar
1
FK Tuzla City
FK Tuzla City
0
Joi, 21.07
21:30
Rijeka
Rijeka
1
Djurgaarden
Djurgaarden
2
Joi, 21.07
21:30
FK Velez Mostar
FK Velez Mostar
0
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
1
Joi, 21.07
21:30
Spartak Trnava
Spartak Trnava
4
Newtown
Newtown
1
Joi, 21.07
21:45
Motherwell
Motherwell
0
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1
Joi, 21.07
21:45
St. Patrick's Athletic
St. Patrick's Athletic
1
Mura
Mura
1
Joi, 21.07
22:00
Rakow Czestochowa
Rakow Czestochowa
5
FC Astana
FC Astana
0
Joi, 21.07
22:00
Vllaznia
Vllaznia
1
CS Universitatea
CS Universitatea
1
Joi, 21.07
22:00
BATE Borisov
BATE Borisov
0
Konyaspor
Konyaspor
3
Joi, 21.07
22:15
Breidablik
Breidablik
2
Buducnost Podgorica
Buducnost Podgorica
0
Joi, 21.07
22:30
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
2
TNS
TNS
0
Joi, 21.07
22:30
Vitoria de Guimaraes
Vitoria de Guimaraes
3
Puskas FC Academy
Puskas FC Academy
0
26 iulie 2022
27 iulie 2022
28 iulie 2022
Joi, 28.07
18:00
FC Astana
FC Astana
0
Rakow Czestochowa
Rakow Czestochowa
1
Joi, 28.07
19:00
FK Qabala
FK Qabala
2
Fehervar FC
Fehervar FC
1
Joi, 28.07
19:00
Paide Linnameeskond
Paide Linnameeskond
5
Ararat Armenia
Ararat Armenia
3
Joi, 28.07
19:00
FC Milsami Orhei
FC Milsami Orhei
1
KuPS
KuPS
4
Joi, 28.07
19:00
Varda SE
Varda SE
1
Kairat Almaty
Kairat Almaty
0
Joi, 28.07
19:45
Maccabi Netanya
Maccabi Netanya
0
Basaksehir
Basaksehir
1
Joi, 28.07
19:45
Elfsborg
Elfsborg
1
Molde
Molde
2
Joi, 28.07
20:00
Djurgaarden
Djurgaarden
2
Rijeka
Rijeka
0
Joi, 28.07
20:00
Lillestroem
Lillestroem
5
SJK
SJK
2
Joi, 28.07
20:00
Riga FC
Riga FC
2
Ruzomberok
Ruzomberok
1
Joi, 28.07
20:00
Newtown
Newtown
1
Spartak Trnava
Spartak Trnava
2
Joi, 28.07
20:00
Viking
Viking
2
Sparta Praga
Sparta Praga
1
Joi, 28.07
20:00
FCI Levadia
FCI Levadia
1
Hibernians
Hibernians
1
Joi, 28.07
20:00
Viborg
Viborg
1
Suduva
Suduva
0
Joi, 28.07
20:00
CSKA Sofia
CSKA Sofia
4
Makedonija GjP
Makedonija GjP
0
Joi, 28.07
20:00
APOEL Nicosia
APOEL Nicosia
2
Botev
Botev
0
Joi, 28.07
20:00
Slavia Praga
Slavia Praga
7
St Joseph's
St Joseph's
0
Joi, 28.07
20:00
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
1
Lech Poznan
Lech Poznan
1
Joi, 28.07
20:00
FK Neftchi
FK Neftchi
3
Aris Limassol
Aris Limassol
0
Joi, 28.07
20:00
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
4
Sepsi OSK
Sepsi OSK
4
Joi, 28.07
20:00
Radnicki Nis
Radnicki Nis
4
Gzira United
Gzira United
6
Joi, 28.07
20:30
PAOK Salonic
PAOK Salonic
1
Levski
Levski
1
Joi, 28.07
20:30
CS Universitatea
CS Universitatea
3
Vllaznia
Vllaznia
0
Joi, 28.07
20:30
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
0
Zira
Zira
0
Joi, 28.07
20:30
FCSB
FCSB
4
Saburtalo
Saburtalo
2
Joi, 28.07
20:45
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
1
Rapid Viena
Rapid Viena
2
Joi, 28.07
21:00
Cukaricki
Cukaricki
4
Racing FC Union Luxembourg
Racing FC Union Luxembourg
0
Joi, 28.07
21:00
Drita
Drita
0
Royal Antwerp
Royal Antwerp
2
Joi, 28.07
21:00
Mura
Mura
5
St. Patrick's Athletic
St. Patrick's Athletic
6
Joi, 28.07
21:00
Hamrun Spartans
Hamrun Spartans
1
FK Velez Mostar
FK Velez Mostar
0
Joi, 28.07
21:00
Sligo Rovers
Sligo Rovers
2
Motherwell
Motherwell
0
Joi, 28.07
21:00
FC Vaduz
FC Vaduz
1
Koper
Koper
1
Joi, 28.07
21:00
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
0
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
1
Joi, 28.07
21:00
Brondby IF
Brondby IF
4
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
0
Joi, 28.07
21:00
Konyaspor
Konyaspor
2
BATE Borisov
BATE Borisov
0
Joi, 28.07
21:00
Young Boys Berna
Young Boys Berna
3
FK Liepaja
FK Liepaja
0
Joi, 28.07
21:00
KF Shkendija
KF Shkendija
3
Valmieras FK
Valmieras FK
1
Joi, 28.07
21:00
Laci
Laci
1
CS Petrocub
CS Petrocub
4
Joi, 28.07
21:30
Buducnost Podgorica
Buducnost Podgorica
2
Breidablik
Breidablik
1
Joi, 28.07
21:30
Osijek
Osijek
0
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
2
Joi, 28.07
21:45
FK Tuzla City
FK Tuzla City
0
Alkmaar
Alkmaar
4
Joi, 28.07
21:45
Tre Fiori
Tre Fiori
0
B36 Torshavn
B36 Torshavn
0
Joi, 28.07
22:00
Dunajska Streda
Dunajska Streda
2
Vikingur
Vikingur
0
Joi, 28.07
22:00
Zrinjski Mostar
Zrinjski Mostar
3
KF Tirana
KF Tirana
2
Joi, 28.07
22:00
Puskas FC Academy
Puskas FC Academy
0
Vitoria de Guimaraes
Vitoria de Guimaraes
0
Joi, 28.07
22:00
Crusaders
Crusaders
1
FC Basel
FC Basel
1