Agenda

Oră Competiție / Post TV
00:30 Baschet, NBA

San Antonio - Denver

Telekom 1
06:00 Tenis, FED Cup

Australia - Belarus

Digi 2, Telekom 3
11:30 Fotbal, Liga 2

Dacia Unirea Brăila - Universitatea Cluj

Digi 1, Telekom 2
13:00 Fotbal, La Liga

Levante - Espanyol

Digi 2, Telekom 1
14:00 Tenis, Semifinale Cupa FED

Simona Halep - Caroline Garcia

Digi 1, Telekom 3
14:30 Fotbal, Bundesliga 2

Dynamo Dresda - FC Koln

Digi 3
15:00 Fotbal, La Liga

Getafe - Sevilla

Digi 2, Telekom 1
15:30 Tenis, ATP

Turneul din Monte Carlo

Digi 4
15:30 Fotbal, Premier League

Everton - Man. United

Telekom 4
16:00 Tenis, Semifinale Cupa FED

Mihaela Buzărnescu - Kristina Mladenovic

Digi 1, Telekom 3
16:30 Fotbal, Bundesliga

Freiburg - Dortmund

Digi 3
17:15 Fotbal, La Liga

Real Madrid - Atheltic Balbao

Digi 2, Telekom 2
18:00 Fotbal, Liga 1

Gaz Metan - Dunărea Călărași

Digi 1, Telekom 1, Look
18:00 Fotbal, Premier League

Cardiff - Liverpool

Telekom 4
19:00 Fotbal, Bundesliga

Hertha Berlin - Hannover 96

Digi 3
19:30 Fotbal, La Liga

Villarreal - Leganes

Digi 2, Telekom 2
21:00 Fotbal, Liga 1

Viitorul - FCSB

Digi 1, Telekom 1, Look
21:45 Fotbal, La Liga

Betis - Valencia

Digi 3, Telekom 2
22:00 Fotbal, Ligue 1

PSG - Monaco

Digi 2
22:30 Baschet, NBA

LA Clippers - Golden State

Telekom 4
Program TV complet

Liga 1

Play-off
  Echipa M V E Î Golaveraj Pct
1 CFR Cluj 6 4 2 0 6 - 1 41
2 FCSB 5 3 1 1 8 - 4 35
3 CSU Craiova 6 3 1 2 6 - 5 33
4 Viitorul 5 3 1 1 8 - 4 29
5 Astra Giurgiu 6 1 0 5 2 - 9 24
6 Sepsi OSK 6 0 1 5 1 - 8 20


Play-out
  Echipa M V E Î Golaveraj Pct
1 Gaz Metan 5 5 0 0 10 - 3 31
2 Dinamo 5 4 0 1 9 - 4 28
3 Poli Iași 5 2 0 3 4 - 6 23
4 FC Voluntari 6 3 2 1 9 - 6 22
5 FC Botoșani 5 1 1 3 3 - 6 22
6 Hermannstadt 6 0 2 4 3 - 9 18
7 Călărași 5 1 1 3 4 - 9 16
8 Chiajna 5 1 2 2 8 - 7 14
Vi 19.04.19
21:00
Astra Giurgiu
0
CSU Craiova
Mihaila 68
1
Sa 20.04.19
21:00
Sepsi OSK
0
CFR Cluj
Tucudean 25
1
Du 21.04.19
21:00
Viitorul
-
FCSB
-


Play-out
Vi 19.04.19
18:00
Hermannstadt
Lendric 24
1
FC Voluntari
Ricardinho 41
1
Du 21.04.19
18:00
Gaz Metan
-
Călărași
-
Lu 22.04.19
18:00
Poli Iași
-
Chiajna
-
Lu 22.04.19
21:00
Dinamo
-
FC Botoșani
-
Militari Residence
Apartamente noi de la 450 eu/mp
Vezi detalii
InCity Residence
Apartamente de lux in centru
Vezi detalii
Diverse

Opinie Cristian Coman » Nu mai vrem note. Suntem deja campioni. La fentat școala

2

DEZBATEREA ZILEI

Ar trebui folosite calificative sau note la educație fizică?

Calificative
Note

Video

Video

Valenciennes - Beziers 5-6 // VIDEO Rezumatul unui meci nebun în Europa: 3 răsturnări de scor, 11 goluri marcate!

1

Serie A

  Echipa Pct
1 Juventus Turin 87
2 SSC Napoli 67
3 Inter Milano 61
4 AC Milan 56
5 AS Roma 55
6 Atalanta Bergamasca Calcio 53
7 FC Torino 53
8 SS Lazio Roma 52
9 UC Sampdoria 48
10 Cagliari Calcio 40
11 ACF Fiorentina 40
12 US Sassuolo Calcio 38
13 Spal 2013 38
14 Parma Calcio 1913 S.r.l. 36
15 Genoa Cfc 34
16 Bologna FC 34
17 Udinese Calcio 33
18 Empoli FC 29
19 Frosinone Calcio 23
20 AC Chievo Verona 14
MECIURI / PROGRAM

Premier League

  Echipa Pct
1 Manchester City 86
2 Liverpool FC 85
3 Tottenham Hotspur 67
4 Arsenal FC 66
5 Chelsea FC 66
6 Manchester United 64
7 Watford FC 49
8 Leicester City 48
9 Wolverhampton Wanderers 48
10 Everton FC 46
11 West Ham United 43
12 Newcastle United 41
13 AFC Bournemouth 41
14 Crystal Palace 39
15 Burnley FC 39
16 Southampton FC 36
17 Brighton & Hove Albion FC 34
18 Cardiff City 31
19 Fulham FC 23
20 Huddersfield Town 14
MECIURI / PROGRAM

Ligue 1

  Echipa Pct
1 Paris Saint Germain 81
2 Lille Losc 64
3 Olympique Lyonnais 59
4 Olympique Marseille 54
5 AS Saint Etienne 53
6 HSC Montpellier 51
7 Stade De Reims 48
8 OGC Nice 48
9 Olympique Nimes 46
10 Racing Strasbourg 44
11 FC Stade Rennes 43
12 Angers Sco 41
13 FC Girondins Bordeaux 38
14 FC Nantes 37
15 FC Toulouse 35
16 AS Monaco 32
17 SC Amiens 32
18 Dijon Fco 28
19 SM Caen 26
20 EA Guingamp 24
MECIURI / PROGRAM
Mai multe articole...