| |
|
Echipa |
M |
V |
E |
Î |
Golaveraj |
Formă |
Pct |
|
1
|
|
Farul
|
14 |
6 |
5 |
3 |
25 - 17 |
05.08.2020
Dinamo 1:1 Farul
01.08.2020
Farul 0:3 Sepsi OSK
29.07.2020
Hermannstadt 2:0 Farul
25.07.2020
Farul 4:1 Chindia
20.07.2020
Poli Iași 1:1 Farul
|
43
|
|
2
|
|
Hermannstadt
|
12 |
6 |
4 |
2 |
18 - 14 |
05.08.2020
Hermannstadt 2:2 Poli Iași
01.08.2020
Clinceni 0:2 Hermannstadt
29.07.2020
Hermannstadt 2:0 Farul
18.07.2020
Hermannstadt 2:2 Sepsi OSK
11.07.2020
Hermannstadt 2:1 Voluntari
|
35
|
|
3
|
|
Sepsi OSK
|
13 |
4 |
5 |
4 |
19 - 17 |
05.08.2020
Sepsi OSK 1:0 Clinceni
01.08.2020
Farul 0:3 Sepsi OSK
26.07.2020
Voluntari 2:0 Sepsi OSK
18.07.2020
Hermannstadt 2:2 Sepsi OSK
13.07.2020
Sepsi OSK 2:0 Chindia
|
34
|
|
4
|
|
Clinceni
|
14 |
7 |
0 |
7 |
14 - 21 |
05.08.2020
Sepsi OSK 1:0 Clinceni
01.08.2020
Clinceni 0:2 Hermannstadt
29.07.2020
Chindia 3:1 Clinceni
26.07.2020
Clinceni 3:0 Poli Iași
17.07.2020
Clinceni 2:1 Voluntari
|
32
|
|
5
|
|
Voluntari
|
14 |
6 |
3 |
5 |
16 - 12 |
05.08.2020
Chindia 2:0 Voluntari
02.08.2020
Voluntari 1:2 Dinamo
30.07.2020
Poli Iași 2:1 Voluntari
26.07.2020
Voluntari 2:0 Sepsi OSK
17.07.2020
Clinceni 2:1 Voluntari
|
31
|
|
6
|
|
Poli Iași
|
14 |
5 |
4 |
5 |
17 - 17 |
05.08.2020
Hermannstadt 2:2 Poli Iași
02.08.2020
Poli Iași 1:0 Chindia
30.07.2020
Poli Iași 2:1 Voluntari
26.07.2020
Clinceni 3:0 Poli Iași
20.07.2020
Poli Iași 1:1 Farul
|
30
|
|
7
|
|
Dinamo
|
9 |
2 |
2 |
5 |
8 - 11 |
05.08.2020
Dinamo 1:1 Farul
02.08.2020
Voluntari 1:2 Dinamo
12.07.2020
Dinamo 1:1 Poli Iași
05.07.2020
Clinceni 1:3 Dinamo
02.07.2020
Farul 1:0 Dinamo
|
25
|
|
8
|
|
Chindia
|
12 |
3 |
1 |
8 |
9 - 17 |
05.08.2020
Chindia 2:0 Voluntari
02.08.2020
Poli Iași 1:0 Chindia
29.07.2020
Chindia 3:1 Clinceni
25.07.2020
Farul 4:1 Chindia
13.07.2020
Sepsi OSK 2:0 Chindia
|
23
|
|
|