România •
Liga 2
•
Etapa 17
Wed, 13.11
14:00
14:00
Ripensia
1
SSU Poli TM
1
Wed, 13.11
14:00
14:00
Petrolul
-
Luceafărul
-
Wed, 13.11
14:00
14:00
Csikszereda
1
CSM Resita
0
Wed, 13.11
14:00
14:00
Pandurii
-
Daco-Getica
-
Wed, 13.11
14:00
14:00
Dunărea Călărași
1
FC Argeş
2
Wed, 13.11
14:00
14:00
Metaloglobus
1
FC Farul Constanta
0
Wed, 13.11
14:00
14:00
Sportul Snagov
2
Turris-Oltul
3
Wed, 13.11
14:00
14:00
UTA
3
FC Gloria Buzau
0
Wed, 13.11
19:30
19:30
CS Mioveni
1
Rapid
5
Wed, 13.11
17:30
17:30
U Cluj
2
Chiajna
1
Anglia •
EFL Trophy Northern Grp. A
•
Etapa 3
Anglia •
FA Trophy Qualification
•
Etapa 4
Danemarca •
1. Division Group Phase
•
Etapa 2
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 15
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa F
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa L
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa I
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa A
•
Etapa 1
Internaţional •
Amicale intercluburi
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa D
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 9
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 8
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 4
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa B
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa C
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification grp. 8
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 1
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 5
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U17 Qualification Grp. 9
•
Etapa 1
Internaţional •
Calificări Cupa Africii - grupa E
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 6
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U19 Qualification Grp. 11
•
Etapa 1
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. C
•
Etapa 1
Rusia •
National Football League
•
Etapa 23
Wed, 13.11
14:00
14:00
FC Krasnodar II
4
FC Yenisey Krasnoyarsk
0
Wed, 13.11
13:00
13:00
Neftekhimik
1
Avangard Kursk
1
Wed, 13.11
11:30
11:30
Spartak Moscow II
1
Armavir FC
3
Wed, 13.11
18:30
18:30
T. Moscova
0
Nizhny Novgorod
2
Wed, 13.11
17:30
17:30
Yaroslavl
3
Luch Energiya
1
Wed, 13.11
17:30
17:30
Tekstilshchik
0
Tom Tomsk
2
Wed, 13.11
17:30
17:30
Fakel
0
SKA-Khabarovsk
2
Wed, 13.11
17:30
17:30
Khimki
0
FC Rotor Volgograd
2
Wed, 13.11
17:30
17:30
Chayka
3
Mordovya
1
Wed, 13.11
18:00
18:00
Chertanovo Moscow
3
Baltika
1
Serbia •
Prva Liga
•
Etapa 19
Wed, 13.11
16:30
16:30
FK Metalac
3
Dinamo Vranje
2
Wed, 13.11
14:30
14:30
Trayal Krusevac
-
Borac Cacak
-
Wed, 13.11
14:30
14:30
Bezanija
-
FK Graficar
-
Wed, 13.11
14:30
14:30
Buducnost Dobanovci
3
FK Smederevo 1924
1
Wed, 13.11
14:30
14:30
Zlatibor
1
Radnicki Pirot
1
Wed, 13.11
14:30
14:30
FK Sindjelic Beograd
1
Kabel Novi Sad
1
Wed, 13.11
14:30
14:30
FK Radnicki 1923
2
Backa Backa Palanka
1
Wed, 13.11
14:30
14:30
Zarkovo
0
FK Zemun
1
Wed, 13.11
17:00
17:00
Kolubara
3
FK Graficar
1
Wed, 13.11
19:00
19:00
Trayal Krusevac
1
Novi Pazar
0