Rezultate
Dinamo Bucuresti 1-1 CFR Cluj CS Concordia Chiajna 2-2 CS Universitatea Craiova FC Brasov 1-2 Rapid Bucuresti
LiveScore
Spartak Moscow 4-0 Rubin Kazan Avedore IF 1-0 HIK Hellerup Kolding IF 2-1 Brabrand IF Paide Linnameeskond 0-0 FC Flora Tallinn Parnu Linnameeskond 2-1 FC Levadia Tallinn Karlsruher SC 2-1 SpVgg Greuther Fürth Fortuna Düsseldorf 1-1 TSV 1860 München Kairat Almaty 2-0 Shakhtyor Karagandy Zhetysu Taldykorgan 0-0 Taraz GKS Tychy 1-0 Wigry Suwalki FK Gazovik Orenburg 0-2 Luch-Energia Vladivostok Anzhi Makhachkala 4-0 FC Tom Tomsk Altinordu 1-0 Sanliurfaspor FK Goverla Uzhgorod 1-0 Zorya Lugansk Hanoi T&t 4-1 Hoang Anh Gia Lai Lindome Gif 2-2 Kortedala IF Kjellerup 1-3 Naestved BK ZFC Meuselwitz 0-1 FC Viktoria Berlin Guizhou Renhe 0-0 Chongqing Lifan Shanghai Shenhua 0-0 Hangzhou Greentown FC Lions Xii FC 0-0 Sarawak FK Rostov 1-0 Dinamo Moscow FK Khazar Lankaran 0-0 FK Gabala FK Sumgayit 0-0 PFK Simurq Zaqatala GVI 0-0 Holbaek FC Sydvest 05 Tonder 0-0 Naesby BK Middelfart 0-1 IK Skovbakken US Orleans 0-0 Dijon Fco Dinamo Batumi 1-0 Guria Lanchkhuti SSV Jahn Regensburg 0-0 1. Fsv Mainz 05 II Hansa Rostock 0-1 Borussia Dortmund II Energie Cottbus 0-0 Stuttgarter Kickers SC Preussen Münster 0-0 Fortuna Cologne ROT Weiss Erfurt 0-1 Arminia Bielefeld Holstein Kiel 0-1 Chemnitzer FC SV Wehen Wiesbaden 0-0 Hallescher FC TSV 1860 München II 0-1 FC Schweinfurt 05 FC Augsburg II 1-0 TSV Buchbach FC Ingolstadt 04 II 0-0 SV Heimstetten FV Illertissen 0-0 Wacker Burghausen VfR Garching 0-0 SV Schalding-Heining FC St. Pauli II 1-0 VfB Lübeck Eintracht Braunschweig II 1-0 Eintracht Norderstedt SC Freiburg II 0-0 SpVgg Elversberg 07 Offenbacher Kickers 1-0 1. FC Saarbrücken FK Pirmasens 1-0 TUS Koblenz SpVgg Neckarelz 1-0 FC Nöttingen Wormatia Worms 1-0 SVN Zweibrücken FC Homburg 0-0 KSV Baunatal FC Hennef 05 1-0 KFC Uerdingen 05 SG Wattenscheid 09 0-0 ROT Weiss Essen FC Kray 0-0 ROT Weiss Oberhausen SC Verl 0-0 1. FC Köln II Sportfreunde Siegen 0-0 Fortuna Düsseldorf II Ferencvarosi TC 0-0 Diosgyöri Vtk Ullensaker/Kisa 2-0 Vidar Kolbotn 1-1 Klepp Widzew Lodz 0-0 MKS Chojniczanka Chojnice Vittsjö Gik 0-0 FC Rosengard Boluspor 1-0 Adanaspor Högaborgs BK 1-0 Dalstorps IF Ytterby IS 1-1 Tenhults IF FC Botosani CS Municipal Studentesc Iasi
Agenda
S D L Ma Mi J V
03:00
Baschet, NBA • Dolce 1

Wasinghton Wizards - Toronto Raptors

14:45
Fotbal, Premier League • Dolce 2

Southampton - Tottenham

16:00
Fotbal, Liga 1 • Dolce 1

FC Botoșani - CSMS Iași

16:30
Fotbal, Bundesliga • Dolce 3

Stuttgart - Freiburg

16:30
Fotbal, Bundesliga • Dolce 4

Koln - Leverkusen

18:00
Fotbal, Ligue 1 • Dolce 2

PSG - Lille

19:00
Fotbal, Serie A • Dolce 4

Udinese - Milan

19:30
Fotbal, Grecia • Dolce 1

Panathinaikos - Skoda Xanthi

21:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Look TV

U Cluj - Steaua

21:45
Fotbal, Serie A • Dolce 1

Inter - AS Roma

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Vi 24.04.15
17:00
Chiajna

Maftei (38)

Dina (81)

2 2 CSU Craiova

Tarnacop (42)

Bawab (56)


Look TV, Digi
Vi 24.04.15
19:15
FC Brasov

Novakovic (45)

1 2 Rapid

Meulens (20)

Sapunaru (81)


Digi, Dolce, Look Plus
Vi 24.04.15
21:30
Dinamo

Abed Elhamed (49)

1 1 CFR Cluj

Camora (53)


Look TV, Digi
Sa 25.04.15
16:00
FC Botosani - - CSMS Iași
Digi, Dolce, Look Plus
Sa 25.04.15
18:30
ASA Tg. Mureș - - Pandurii
Look TV, Digi
Sa 25.04.15
21:00
U Cluj - - Steaua
Look TV, Digi
Du 26.04.15
18:30
Oțelul Galați - - Viitorul
Look TV, Digi
Du 26.04.15
21:00
Astra Giurgiu - - Gaz Metan
Digi, Dolce, Look Plus
Lu 27.04.15
21:00
Ceahlaul - - Petrolul
Look TV, Digi

TopGear

Simone Tempestini este pregătit pentru debutul din Argentina

FOTOGRAFIA ZILEI - aprilie

Pagina 1 a ziarelor
        de sport din lume