Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
ACS Poli Timisoara 1-1 CFR Cluj CS Pandurii Targu Jiu 0-1 Steaua Bucuresti CS Universitatea Craiova 2-1 FC Viitorul Constanta
SE JOACĂ ACUM
CS Cartagines 1-3 CD Belen Siglo Xxi Apoel Nicosia 2-0 Ermis Aradippou University College Dublin 2-3 Limerick FC Bytovia Bytow 1-1 GKS Tychy Sporting CP 2-1 FC Porto SD Huesca 1-1 Gimnastic De Tarragona Quilmes Atletico Club 0-0 Newell'S Old Boys Beitar Jerusalem 0-1 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Viktoria Plzen 2-1 SK Slavia Prague San Martin De Tucuman 0-2 Argentinos Juniors FC Astra Giurgiu 0-0 FC Voluntari KRC Genk 0-0 SV Zulte Waregem Viborg FF 0-0 FC Midtjylland IA Akranes 2-0 Vikingur Reykjavik Vikingur Olafsvik 0-1 FH Hafnarfjordur Fjoelnir Reykjavik 0-0 Fylkir Reykjavik MS Ironi Ashdod 1-2 Maccabi Tel Aviv Odds BK 0-1 Valerenga IF CD Santa Clara 0-0 FC Gil Vicente Vojvodina Novi Sad 2-0 FK Spartak Zdrepceva Krv Ottawa Fury FC 0-0 Indy Eleven Santiago Wanderers 0-1 Deportes Antofagasta Lokomotiv 1926 Plovdiv 1-0 Ludogorets Razgrad NK Celje 0-0 NK Maribor Piv Lasko Athletic Bilbao 0-1 FC Barcelona Iberia 1-1 Nublense ACR Messina 0-0 Citta DI Siracusa SS Taranto 1927 1-0 FC Matera Anzhi Makhachkala 0-1 Spartak Moscow New York Red Bulls 0-0 New England Revolution Plaza Colonia 0-0 Racing Club Montevideo Juventud De Las Piedras 0-0 Institucion Atletica Sud America Villa Espanola 0-0 Rampla Juniors CA Douglas Haig 0-0 Los Andes AS Monaco 0-0 Paris Saint Germain Cagliari Calcio 0-0 AS Roma FC Crotone 0-0 Genoa Cfc ACF Fiorentina 0-0 AC Chievo Verona UC Sampdoria 0-0 Atalanta Bergamasca Calcio US Sassuolo Calcio 0-0 Pescara Calcio FC Torino 0-0 Bologna FC Udinese Calcio 0-0 Empoli FC Fenerbahce 0-0 Kayserispor Osmanlispor FK 0-0 Genclerbirligi Ankara Yeni Malatyaspor 0-0 Samsunspor Goeztepe AS 0-0 Altinordu
Agenda
D L Ma Mi J V S
02:00
Fotbal, Argentina • Digi 1

San Lorenzo - San Martin

02:00
Fotbal, MLS • Eurosport 2

Philadelphia Union - Sporting Kansas City

12:30
Fotbal, Liga 2 • Dolce 1, Digi 1

FC Braşov - Dunărea Călăraşi

15:00
Formula 1, Cursa • Dolce 1, Digi 1

Marele Premiu al Belgiei

15:30
Fotbal, Premier League • Dolce 2

West Brom - Middlesbrough

15:30
Fotbal, Belgia • Digi 2

Club Brugge - Standard Liege

16:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 3

Bordeaux - Nantes

16:15
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Hertha - Freiburg

18:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

CSU Craiova - Viitorul

18:00
Fotbal, Premier League • Dolce 2

Manchester City - West Ham

18:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Hoffenheim - RedBull Leipzig

19:00
Fotbal, Belgia • Digi 2

Anderlecht - Gent

19:00
Fotbal, Serie A • Digi 3

Inter - Palermo

19:15
Fotbal, La Liga • Dolce 3

Las Palmas - Granada

19:15
Fotbal, La Liga • Dolce 4, Digi 4

Deportivo Alaves - Sporting Gijon

21:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Astra Giurgiu - FC Voluntari

21:15
Fotbal, La Liga • Dolce 2, Digi 2

Athletic Bilbao - Barcelona

21:45
Fotbal, Ligue 1 • Digi 3

AS Monaco - PSG

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 4

Fiorentina - Chievo

21:45
Fotbal, MLS • Eurosport 1

New York Red Bulls - New England Revolution

23:15
Fotbal, La Liga • Dolce 2, Digi 2

Villarreal - Sevilla

23:45
Fotbal, MLS • Eurosport

Portland Timbers - Seattle Sounders

Program TV complet
Etapa:
Etapa:
«

1

2 3 4 5

...

2180 »
«

»