Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
FC Voluntari 1-0 CS Gaz Metan Medias CS Universitatea Craiova 1-2 Steaua Bucuresti CS Pandurii Targu Jiu 0-1 CS Concordia Chiajna FC Astra Giurgiu 1-0 FC Viitorul Constanta
SE JOACĂ ACUM
Manisaspor 0-0 Giresunspor Limon FC 7-0 CD Belen Siglo Xxi US Pistoiese 1921 0-0 Robur Siena CS Cartagines 1-1 AD Santos De Guapiles AC Milan 2-1 ACF Fiorentina FC Barcelona 1-0 CD Leganes Atletico Linense SP 0-2 Palmeiras SP San Marcos De Arica 0-3 Curico Unido CD Cobreloa Calama 0-0 Deportes Copiapo Rionegro Aguilas 0-0 Millonarios FC AD Carmelita 0-1 CS Herediano Paris Saint Germain 0-0 FC Toulouse CA Cerro 2-0 EL Tanque Sisley CA River Plate 1-1 Montevideo Wanderers Institucion Atletica Sud America 0-0 Defensor Sporting La Equidad 0-0 America De Cali Sporting Braga 0-0 SL Benfica Cucuta Deportivo 0-1 Barranquilla FC Deportes Magallanes 0-0 Deportes Puerto Montt Deportivo Guastatoya 2-0 Deportivo Carcha UTC De Cajamarca 1-1 Universitario De Deportes Gutierrez SC 0-0 Deportivo Maipu Olimpia Asuncion 1-0 Independiente Fbc San Luis De Quillota 0-0 Everton De Vina Del Mar Coban Imperial 0-0 CD Suchitepequez
Agenda
D L Ma Mi J V S
13:00
Fotbal, La Liga • Digi 3, Dolce 1

Sociedad - Villarreal

13:30
Fotbal, Serie A • Digi 1

Bologna - Inter

15:30
Fotbal, Belgia • Digi 1

Standard Liege - Gent

16:00
Fotbal, Cupa Angliei • Digi 2, Dolce 2

Fulham - Tottenham

16:00
Fotbal, Serie A • Digi 4

Chievo - Napoli

16:30
Tenis, ATP • Dolce 4

Turneul din Rotterdam

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport

Hertha - Bayern

16:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Monchengladbach - Leipzig

17:15
Fotbal, La Liga • Dolce 3

Valencia - Bilbao

17:30
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Pandurii - Chiajna

18:15
Fotbal, Cupa Angliei • Digi 2, Dolce 2

Blackburn - Man. United

18:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Koln - Schalke

19:00
Fotbal, Belgia • Digi 3

Oostende - Anderlecht

19:00
Fotbal, Serie A • Digi 4

Roma - Torino

19:30
Fotbal, La Liga • Dolce 3

Celta - Osasuna

19:30
Fotbal, Bundesliga • Eurosport 2

Hamburg - Freiburg

20:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Dolce 1, Look

Astra - Viitorul

21:45
Fotbal, La Liga • Digi 2, Dolce 2

Barcelona - Leganes

21:45
Fotbal, Serie A • Digi 3

Milan - Fiorentina

22:00
Fotbal, Ligue 1 • Digi 4

PSG - Toulouse

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Vi 17.02.17
20:00
CFR Cluj

Sorsa (57)

Paun (67)

2 0 ASA Tg. Mureș
Sa 18.02.17
14:00
FC Voluntari

Ivanovici (67)

1 0 Gaz Metan
Sa 18.02.17
20:00
CSU Craiova

Zlatinski (33)

1 2 Steaua

Pintili (24)

Enache (79)

Du 19.02.17
17:30
Pandurii 0 1 Chiajna

Costin (41)

Du 19.02.17
20:00
Astra Giurgiu

Teixeira (58)

1 0 Viitorul
Lu 20.02.17
18:00
ACS Poli Tim - - CSMS Iași
Lu 20.02.17
20:30
Dinamo - - FC Botosani
«

1

2 3 4 »
«

»