Rezultate
Dinamo Bucuresti 1-1 CFR Cluj CS Concordia Chiajna 2-2 CS Universitatea Craiova FC Brasov 1-2 Rapid Bucuresti ASA Targu Mures 2-1 CS Pandurii Targu Jiu FC Botosani 0-0 CS Municipal Studentesc Iasi
LiveScore
Helsingborgs IF Akademi 1-1 Torslanda IK FK Crvena Zvezda 0-0 Partizan Beograd SK Rapid Wien 1-1 FC Admira Wacker Mödling Wolfsberger AC 2-0 SV Scholz Grödig SC Wiener Neustadt 4-2 SK Sturm Graz FC Bayern München 1-0 Hertha BSC Berlin Panathinaikos 1-0 Skoda Xanthi FC SC Heerenveen 1-1 Willem II Tilburg Kecskemeti 1-1 Paksi FC Videoton FC 4-0 Pecs MFC Lombard Papa FC 2-2 Szombathelyi Haladas Stranraer FC 0-2 Greenock Morton FC Barcelona B 1-1 Deportiva Ponferradina Metalurg Donetsk 1-0 Chernomorets Odessa Bray Wanderers 0-4 Galway United FC SV Seligenporten 0-0 FC Würzburger Kickers Juventud Unida Gualeguaychu 0-0 Club Atletico Tucuman SV Mattersburg (A) 0-0 SV Schwechat PFC Beroe Stara Zagora 1-0 Ludogorets Razgrad NK Zadar 0-0 NK Dinamo Zagreb Maccabi Petach Tikva 1-1 Maccabi Tel Aviv Maccabi Netanya 1-2 Hapoel Bnei Sakhnin Valletta FC 1-0 Birkirkara FC Estoril Praia 0-0 Maritimo Funchal MFK Ruzomberok 0-0 AS Trencin FK Senica 2-0 FK Dac 1904 Dunajska Streda Spartak Myjava 1-1 FC Vion Zlate Moravce IZK Itihad Z Khemisset 0-0 OCK Olympique De Khouribga Tarxien Rainbows FC 0-3 Qormi FC Borac Banja Luka 1-1 Radnik Bijeljina Limerick 37 FC 1-0 Shamrock Rovers NAC Breda 0-1 Heracles Almelo GO Ahead Eagles 0-1 FC Utrecht Universitatea Cluj 0-0 Steaua Bucuresti KV RS Waasland Beveren 0-0 SV Zulte Waregem Sporting Lokeren 0-0 Royal Mouscron-Peruwelz KVC Westerlo 0-0 KV Oostende ST. Truidense VV 0-0 Lommel United White Star Bruxelles 1-0 ASV Geel Patro Maasmechelen 0-1 KSV Roeselare SC Eendracht Aalst 0-0 Oud-Heverlee Leuven Royal Antwerp FC 0-0 R Aec Mons AS Eupen 0-0 Excelsior Virton KV Woluwe-Zaventem 0-0 KSK Heist FC Dessel Sport 0-1 Seraing United FC Girondins Bordeaux 0-0 FC Metz SM Caen 0-0 EA Guingamp Evian Thonon Gaillard FC 0-0 SC Bastia FC Stade Rennes 0-0 OGC Nice FC Toulouse 0-0 FC Nantes CF Getafe 0-0 UD Levante RCD Mallorca 0-0 CD Tenerife FC Thun 1-0 FC Sion NK Celje 0-0 NK Domzale
Agenda
S D L Ma Mi J V
03:00
Baschet, NBA • Dolce 1

Wasinghton Wizards - Toronto Raptors

14:45
Fotbal, Premier League • Dolce 2

Southampton - Tottenham

16:00
Fotbal, Liga 1 • Dolce 1

FC Botoșani - CSMS Iași

16:30
Fotbal, Bundesliga • Dolce 3

Stuttgart - Freiburg

16:30
Fotbal, Bundesliga • Dolce 4

Koln - Leverkusen

18:00
Fotbal, Ligue 1 • Dolce 2

PSG - Lille

19:00
Fotbal, Serie A • Dolce 4

Udinese - Milan

19:30
Fotbal, Grecia • Dolce 1

Panathinaikos - Skoda Xanthi

21:00
Fotbal, Liga 1 • Digi 1, Look TV

U Cluj - Steaua

21:45
Fotbal, Serie A • Dolce 1

Inter - AS Roma

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Vi 24.04.15
17:00
Chiajna

Maftei (38)

Dina (81)

2 2 CSU Craiova

Tarnacop (42)

Bawab (56)


Look TV, Digi
Vi 24.04.15
19:15
FC Brasov

Novakovic (45)

1 2 Rapid

Meulens (20)

Sapunaru (81)


Digi, Dolce, Look Plus
Vi 24.04.15
21:30
Dinamo

Abed Elhamed (49)

1 1 CFR Cluj

Camora (53)


Look TV, Digi
Sa 25.04.15
16:00
FC Botosani 0 0 CSMS Iași
Digi, Dolce, Look Plus
Sa 25.04.15
18:30
ASA Tg. Mureș

Bumba (10)

Axente (58)

2 1 Pandurii

Roman (44)


Look TV, Digi
Sa 25.04.15
21:00
U Cluj 0 0 Steaua
Look TV, Digi
Du 26.04.15
18:30
Oțelul Galați - - Viitorul
Look TV, Digi
Du 26.04.15
21:00
Astra Giurgiu - - Gaz Metan
Digi, Dolce, Look Plus
Lu 27.04.15
21:00
Ceahlaul - - Petrolul
Look TV, Digi

TopGear

Suzuki prezintă motorul Boosterjet la Shanghai

FOTOGRAFIA ZILEI - aprilie

Pagina 1 a ziarelor
        de sport din lume