Sambata
08:00 Fotbal Liga I: Fc Arges - Dinamo
10:00 Handbal Campionatul European F: Ungaria - Croatia
11:30 Magazin Uefa Champions League (Premiera)
12:00 Direct Liga 2: Slobozia - Petrolul
14:00 Preview Fotbal: Italia
14:30 Direct Liga I: Sepsi Sf Gheorghe - Botosani
16:30 Direct Studio Handbal (Talk Show)
17:00 Direct Campionatul European F: Romania - Polonia
18:30 Direct Studio Handbal (Talk Show)
19:00 Direct Italia: Juventus - Torino
21:00 Direct Sport Center (Talk Show)
21:30 Direct Liga I: Fcsb - Uta
23:30 Direct Sport Report (Talk Show)
00:30 Sport 24
00:45 Handbal Campionatul European F: Romania - Polonia
02:15 Fotbal Liga 2: Slobozia - Petrolul
04:00 Fotbal Italia: Juventus - Torino
Duminica
06:00 Fotbal Uefa Champions League: Istanbul Bb - Leipzig
08:00 Rezumate Fotbal: Uefa Europa League
09:00 Handbal Campionatul European F: Romania - Polonia
10:30 Magazin Uefa Europa League (Premiera)
11:00 Direct Liga 2: Mioveni - Tg Jiu
13:00 Magazin Uefa Champions League
13:30 Direct Liga 2: Asu Timisoara - Rapid
15:30 Magazin Uefa Europa League
16:00 Direct Italia: Roma - Sassuolo
18:00 Direct Liga I: Viitorul - Hermannstadt
20:00 Direct Sport Center (Talk Show)
20:45 Direct Liga I: Poli Iasi - Cfr Cluj
22:45 Direct Sport Center (Talk Show)
00:00 Sport 24
00:15 Fotbal Italia: Roma - Sassuolo
02:15 Formula 1 Bahrain
04:00 Fotbal Liga I: Viitorul - Hermannstadt
Luni
06:00 Fotbal Liga I: Fcsb - Astra
08:00 Fotbal Liga I: Fcsb - Uta
10:00 Handbal Campionatul European F: Romania - Polonia
11:30 Magazin Uefa Champions League
12:00 Fotbal Italia: Roma - Sassuolo
14:00 Formula 1 Bahrein
16:00 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League
16:45 Direct Liga I: Astra - Chindia Targoviste
18:45 Sport 24
19:00 Direct Liga I: Csu Craiova - Gaz Metan Medias
21:00 Direct Studio Handbal (Talk Show)
21:30 Direct Campionatul European F: Romania - Norvegia
23:00 Direct Studio Handbal (Talk Show)
23:30 Direct Minutul 91 (Talk Show)
01:00 Sport 24
01:15 Handbal Campionatul European F: Germania - Polonia
03:00 Rezumate Fotbal: Germania
04:00 Fotbal Liga I: Astra - Chindia Targoviste
Marti
06:00 Fotbal Spania: Sevilla - Real Madrid
08:00 Fotbal Liga I: Csu Craiova - Gaz Metan Medias
10:00 Magazin Uefa Europa League
10:30 Minutul 91 (Talk Show)
12:00 Handbal Campionatul European F: Romania - Norvegia
13:30 Fotbal Italia: Fiorentina - Genoa
15:30 Rezumate Fotbal: Germania
16:30 Sport 24
16:45 Direct Liga 2: U Cluj - Calarasi
18:45 Rezumate Fotbal: Liga I
19:15 Direct Campionatul European F: Serbia - Croatia
21:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
22:00 Direct Uefa Champions League: Barcelona - Juventus
00:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
00:30 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League (Premiera)
02:00 Sport 24
02:15 Fotbal Liga 2: U Cluj - Calarasi
04:00 Fotbal Uefa Champions League: Leipzig - Manchester Utd
Miercuri
06:00 Fotbal Spania: Eibar - Valencia
08:00 Fotbal Liga I: Poli Iasi - Cfr Cluj
10:00 Handbal European League M: Dinamo - Fuchse Berlin
11:30 Rezumate Fotbal: Liga I
12:00 Fotbal Italia: Inter - Bologna
14:00 Fotbal Uefa Champions League: Lazio - Brugge
16:00 Handbal Campionatul European F: Franta - Danemarca
17:30 Fotbal Uefa Champions League: Barcelona - Juventus
19:30 Handbal Campionatul European: Romania - Norvegia
21:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
22:00 Direct Uefa Champions League: Real Madrid - Gladbach
00:00 Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)
00:30 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League (Premiera)
02:00 Sport 24
02:15 Fotbal Uefa Champions League: Midtjylland - Liverpool
04:00 Fotbal Uefa Champions League: Manchester City - Ol Marseille
Joi
06:00 Fotbal Spania: Granada - Huesca
08:00 Fotbal Liga I: Fc Arges - Dinamo
10:00 Handbal Campionatul European F: Muntenegru - Slovenia
11:30 Magazin Uefa Europa League
12:00 Fotbal Italia: Juventus - Torino
14:00 Fotbal Uefa Champions League: Real Madrid - Gladbach
16:00 Fotbal Uefa Europa League: Cfr Cluj - Young Boys Berna
18:00 Rezumate Fotbal: Spania
19:00 Direct Studio Uefa Europa League (Talk Show)
20:00 Direct Uefa Europa League: Young Boys Berna - Cfr Cluj
22:00 Direct Studio Uefa Europa League (Talk Show)
23:00 Sport 24
23:15 Rezumate Fotbal: Uefa Champions League
00:30 Fotbal Uefa Europa League: Cska Sofia - Roma
02:30 Handbal Campionatul European F:
04:00 Fotbal Uefa Europa League: Lech Poznan - Rangers
Vineri
06:00 Fotbal Spania: Cadiz - Barcelona
08:00 Fotbal Uefa Europa League
10:00 Handbal Campionatul European F
11:30 Fotbal Uefa Europa League: Young Boys Berna - Cfr Cluj
13:30 Handbal Campionatul European F
15:00 Rezumate Fotbal: Uefa Europa League (Premiera)
16:00 Direct Liga 2: U Cluj - Ripensia
18:00 Direct Liga I: Fc Botosani - Astra
20:00 Direct Sport Report (Talk Show)
20:30 Direct Liga I: Dinamo - Poli Iasi
22:30 Direct Sport Report (Talk Show)
23:30 Sport 24
23:45 Fotbal Liga 2: U Cluj - Ripensia
01:30 Preview Fotbal: Germania
02:00 Fotbal Italia: Sassuolo - Benevento
04:00 Fotbal Liga I: Fc Botosani - Astra