Program TelekomSport

Sambata
07:00 Fotbal Uefa Europa League: Paok - Chelsea
08:00 Teleshopping
08:30 Fotbal Liga I: Poli Iasi- Dinamo
10:30 Fotbal Seria A: Sassoolo - Empoli
12:30 Fotbal Liga Ii (Direct)
14:30 Magazin Uefa Champions League (Premiera)
15:00 Direct Liga I: Hermannstadt - Cfr Cluj
17:00 Sport Center (Direct)
18:00 Direct Liga I: Fc Botosani - Chiajna
20:00 Sport Center (Direct)
21:00 Direct Liga I: Csu Craiova - Fc Viitorul
23:00 Sport Center (Direct)
23:30 Fotbal Liga I: Hermannstadt - Cfr Cluj
01:30 Top Interviu: Nicolae Dica
02:30 Fotbal Seria A: Real Madrid - Espanyol
04:30 Fotbal Liga I: Fc Botosani - Chiajna
Duminica
06:30 Handbal M Chl: Flensburg - Zagreb
08:00 Teleshopping
08:30 Fotbal Liga I: Csu Craiova - Fc Viitorul
10:30 Rezumate Fotbal Uefa Europa League
11:30 Fotbal Liga Ii (Direct)
13:30 Rugby Cn: Steaua - Timisoara
15:30 Direct Premier League: West Ham - Chelsea
17:30 Sport Center (Direct)
18:00 Fotbal Liga Ii: U Cluj - Petrolul (Direct)
20:00 Sport Center (Direct)
21:00 Direct Liga I: Fcsb - Dunarea Calarasi
23:00 Sport Center (Direct)
23:30 Fotbal Premier League: West Ham - Chelsea
01:30 Rezumate Wrc: Turcia
02:30 Fotbal Premier League: Arsenal - Everton
04:30 Fotbal Liga Ii: U Cluj - Petrolul
Luni
06:30 Handbal M Chl: Ademar Leon - Dinamo
09:00 Fotbal Premier League: Arsenal - Everton
11:00 Fotbal Ii: Luceafarul - Clinceni
13:00 Handbal Chl M: Ademar Leon - Dinamo
14:30 Fotbal Bundesliga: Schalke - Bayern Munchen
16:30 Rezumat Uefa Europa League
17:30 Euro Center (Direct)
19:00 Rezumat Fotbal Bundesliga (Premiera)
20:00 Sport Report (Direct)
21:00 Direct Liga I: Astra - Gaz Metan Medias
23:00 Minutul 91 (Direct)
00:30 Fotbal Germania: Leverkussen - Mainz
02:30 Fotbal Spania: Barcelona - Girona
04:30 Fotbal Premier League: Wset Ham - Chelsea
Marti
06:30 Teleshopping
07:00 Fotbal Liga I: Fcsb - Dunarea Calarasi
09:00 Minutul 91 (Talk-Show)
10:30 Magazin Handbal Chl
11:00 Fotbal Ii: Chindia - Farul
13:00 Euro Center (Talk-Show)
14:30 Rezumat Fotbal Bundesliga
15:30 Sport Report (Direct)
16:00 Fotbal Cupa Romaniei: Fc Voluntari - Fc Botosani (Direct)
18:00 Sport Report (Direct)
18:45 Fotbal Cupa Romaniei: Fc Snagov - Csu Craiova (Direct)
20:45 Sport Report (Direct)
21:30 Fotbal Cupa Romania: Braila - Dinamo (Direct)
23:30 Sport Report (Direct)
00:00 Fotbal Cupa Romaniei: Fc Voluntari - Fc Botosani
02:00 Rezumat Fotbal Liga I
02:30 Fotbal Bundesliga: Fc Koln - Ingolstadt
04:30 Fotbal Cupa Romaniei: Fc Snagov - Csu Craiova
Miercuri
06:30 Teleshopping
07:00 Fotbal Liga I: Astra - Gaz Metan Medias
09:00 Fotbal Bundesliga: Bayern Munchen - Augsburg
11:00 Fotbal Seria A: Inter - Fiorentina
13:00 Euro Center (Talk-Show)
14:30 Rezumat Fotbal Seria A
15:30 Sport Report (Direct)
16:00 Fotbal Cupa Romaniei: Uta - Poli Iasi (Direct)
18:00 Sport Report (Direct)
18:45 Fotbal Cupa Romaniei: Chiajna - Fc Viitorul (Direct)
20:45 Sport Report (Direct)
21:30 Fotbal Cupa Romania: Chidnia Targoviste - Cfr Cluj (Direct)
23:30 Sport Report (Direct)
00:00 Fotbal Cupa Romaniei: Uta - Poli Iasi
02:00 Magazin Handbal Chl
02:30 Fotbal Spania: Leganes - Barcelona
04:30 Fotbal Cupa Romaniei: Chiajna - Fc Viitorul
Joi
06:30 Teleshopping
07:00 Fotbal Cupa Romaniei: Braila - Dinamo
09:00 Fotbal Seria A: Juventus - Bologna
11:00 Fotbal Spania: Sevilla - Real Madrid
13:00 Handbal Chl M: Dinamo - Wasser Thun
14:30 Rezumat Fotbal Liga I
15:00 Fotbal Bundesliga: Borussia Dortmund - Nurenberg
17:00 Top Interviu: Ilie Nastase (Exclusiv)
18:00 Sport Report (Direct)
18:45 Fotbal Cupa Romaniei: Rapid - Magurele (Direct)
20:45 Sport Report (Direct)
21:30 Fotbal Cupa Romaniei: Alba Iulia - Fcsb (Direct)
23:30 Sport Report (Direct)
00:00 Fotbal Cupa Romaniei: Luceafarul - Astra
02:00 Rezumat Fotbal Liga I
02:30 Fotbal Spania: Valladolid - Levante
04:30 Fotbal Cupa Romaniei: Rapid - Magurele
Vineri
06:30 Teleshopping
07:00 Fotbal Cupa Romaniei: Chindia Targoviste - Cfr Cluj
09:00 Fotbal Seria A: Empoli - Milan
11:00 Antrenamente F1: Rusia (Direct)
12:30 Fotbal Spania: Alaves - Getafe
14:30 Preview Fotbal Spania (Premiera)
15:00 Antrenamente F1: Rusia (Direct)
16:30 Preview Fotbal Italia (Premiera)
17:00 Magazin Handbal Chl
17:30 Sport Report (Direct)
18:00 Fotbal Liga Ii: Petrolul Ploiesti - Bacau (Direct)
20:00 Sport Report (Direct)
21:00 Direct Liga I: Dinamo - Sepsi Sf Gheorghe
23:00 Sport Report (Direct)
23:30 Top Interviu: Ilie Nastase
00:30 Fotbal Cehia: Viktoria Plzen - Sparta Praga
02:30 Fotbal Liga Ii: Petrolul Ploiesti - Bacau
04:30 Fotbal Liga Ii: Petrolul Ploiesti - Bacau