Program Prima Sport 2
Vineri | |
07:00 | Manchester City – Real Madrid |
09:00 | TELESHOPPING |
11:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY |
12:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY / BARCELONA OPEN / MUNCHEN OPEN |
14:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY / BARCELONA OPEN / MUNCHEN OPEN |
16:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY / BARCELONA OPEN / MUNCHEN OPEN |
18:00 | Al Nassr – Al Fayha |
20:00 | FOTBAL ALL INCLUSIVE |
21:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
21:15 | WORLD OF FREE SPORTS |
21:45 | Cagliari – Juventus |
23:45 | SUPERSPECIAL ANGLIA |
00:45 | Cagliari – Juventus |
02:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
03:00 | Athletic Bilbao – Granada |
05:00 | GOL, GOL, GOL |
05:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
05:30 | Genoa – Lazio |
Sambata | |
07:30 | ANGLIA SUPERSPECIAL |
08:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
08:45 | MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE |
09:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
09:30 | TELESHOPPING |
10:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
10:15 | FOTBAL ALL INCLUSIVE |
11:15 | FOTBAL SHOW |
12:15 | TELESHOPPING |
13:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
14:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY / BARCELONA OPEN / MUNCHEN OPEN |
16:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY / BARCELONA OPEN / MUNCHEN OPEN |
18:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
18:15 | MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE |
18:45 | LA LIGA WORLD |
19:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
19:30 | Valencia – Betis |
21:30 | Wolves – Arsenal |
23:30 | Union Berlin – Bayern Munchen |
01:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
01:45 | Empoli – Napoli |
03:45 | Valencia – Betis |
05:45 | GOL, GOL, GOL |
Duminica | |
06:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
06:15 | GOL, GOL, GOL |
06:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
06:45 | GOL, GOL, GOL |
07:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
07:15 | GOL, GOL, GOL |
07:30 | Cagliari – Juventus |
09:30 | TELESHOPPING |
10:00 | GOL, GOL, GOL |
10:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
10:30 | Wolves – Arsenal |
12:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
12:45 | MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE |
13:15 | TELESHOPPING |
14:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
15:00 | TENIS ATP: ȚIRIAC TROPHY |
17:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
17:15 | GOL, GOL, GOL |
18:00 | PREMIER LEAGUE STORIES |
18:30 | Fulham - Liverpool |
20:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
20:45 | GOL, GOL, GOL |
21:00 | MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE |
21:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
21:45 | FOTBAL VIRAL |
22:00 | PSG – Lyon |
00:00 | Oțelul Galați – FC U Cluj |
02:00 | FOTBAL SHOW |
03:00 | Real Madrid – Barcelona |
05:00 | GOL, GOL, GOL |
05:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
05:30 | PSG – Lyon |
Luni | |
07:30 | Dortmund – Leverkusen |
09:30 | TELESHOPPING |
10:00 | Real Madrid – Barcelona |
12:00 | Fulham – Liverpool |
14:00 | TELESHOPPING |
14:30 | MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE |
15:00 | TELESHOPPING |
16:00 | Real Madrid – Barcelona |
18:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
18:15 | REZUMATELE ETAPEI LA LIGA |
19:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
19:30 | Roma – Bologna |
21:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
21:45 | GOL, GOL, GOL |
22:00 | Sevilla – Mallorca |
00:00 | REZUMATELE ETAPEI PREMIER LEAGUE |
01:00 | Top goluri. Top ratări |
01:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
01:30 | REZUMATELE ETAPEI BUNDESLIGA |
02:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
02:45 | FOTBAL ALL INCLUSIVE |
03:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
04:00 | WORLD OF BOXING |
04:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
04:45 | REZUMATELE ETAPEI LA LIGA |
05:45 | NETBUSTERS |
Marti | |
06:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
06:30 | REZUMATELE ETAPEI BUNDESLIGA |
07:30 | REZUMATELE ETAPEI LA LIGA |
08:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
08:45 | NETBUSTERS |
09:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
09:30 | TELESHOPPING |
10:00 | REZUMATELE ETAPEI PREMIER LEAGUE |
11:00 | Top goluri. Top ratări |
11:15 | REZUMATELE ETAPEI SUPERLIGA |
11:45 | Petrolul Ploiești – UTA Arad |
13:45 | TELESHOPPING |
14:15 | REZUMATELE ETAPEI SUPERLIGA |
14:45 | Top goluri. Top ratări |
15:00 | TELESHOPPING |
16:00 | REZUMATELE ETAPEI LA LIGA |
17:00 | FOTBAL ALL INCLUSIVE |
18:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
18:15 | Top goluri. Top ratări |
18:30 | REZUMATELE ETAPEI PREMIER LEAGUE |
19:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
19:45 | HANDBAL EHF: EUROPEAN LEAGUE |
21:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
21:30 | MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE |
22:00 | Arsenal – Chelsea |
00:00 | FOTBAL ALL INCLUSIVE |
01:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
01:15 | Lazio – Juventus |
03:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
03:30 | FC Botoșani – Dinamo |
05:30 | Lazio – Juventus |
Miercuri | |
07:30 | REZUMATELE ETAPEI PREMIER LEAGUE |
08:30 | REZUMATELE ETAPEI BUNDESLIGA |
09:30 | TELESHOPPING |
10:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
10:15 | TELESHOPPING |
11:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
12:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
14:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
16:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
18:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
20:00 | Lorient – PSG |
22:00 | Everton – Liverpool |
00:00 | Manchester United – Sheffield |
02:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
02:15 | Everton – Liverpool |
04:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
04:30 | Crystal Palace – Newcastle |
Joi | |
06:30 | GOL, GOL, GOL |
06:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
07:00 | GOL, GOL, GOL |
07:15 | Everton – Liverpool |
09:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
09:30 | TELESHOPPING |
10:00 | GOL, GOL, GOL |
10:15 | TELESHOPPING |
11:45 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
12:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
14:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
16:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
18:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
20:00 | TENIS ATP: MADRID OPEN |
22:00 | Brighton – Manchester City |
00:00 | PREMIER LEAGUE STORIES |
00:30 | REZUMATEL ETAPEI SUPERLIGA 1 |
01:00 | Top goluri. Top ratări |
01:15 | Brighton – Manchester City |
03:15 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
03:30 | FOTBAL ALL INCLUSIVE |
04:30 | ȘTIRILE PRIMA SPORT |
04:45 | Arsenal – Chelsea |