Miercuri
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Val Thorens, în Franţa
10:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Val Thorens, în Franţa
11:00 Jocurile olimpice: Alergare în Coreea de Nord
12:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
14:00 Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
14:45 Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
15:30 Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
16:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
17:30 Jocurile olimpice: Mişcarea mea olimpică
18:00 Jocurile olimpice: Mişcarea mea olimpică
18:30 Jocurile olimpice: Alergare în Coreea de Nord
19:30 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
20:00 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
20:45 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
21:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
22:00 Ştirile Eurosport
22:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
23:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
00:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
00:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
01:30 Sanie: Cupa Mondială, la Lake Placid, în Statele Unite
02:00 Ştirile Eurosport
02:05 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
04:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
05:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise, în Canada
Joi
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială , în Canada
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
10:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
11:00 Squash: Circuitul Mondial Platină, la Hong Kong, în Hong Kong
12:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
14:00 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
14:30 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
15:00 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
15:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
16:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
17:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia
18:00 Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
19:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
20:00 Schi fond: Cupa Mondială , în Norvegia
21:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
22:00 Ştirile Eurosport
22:05 Jocurile olimpice: Mişcarea mea olimpică
22:35 Jocurile olimpice: Mişcarea mea olimpică
23:05 Jocurile olimpice: Alergare în Coreea de Nord
00:05 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Val Thorens, în Franţa
01:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Val Thorens, în Franţa
02:00 Ştirile Eurosport
02:05 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
04:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
Vineri
06:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Östersund, în Suedia
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
10:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
11:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
11:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek, în Statele Unite
12:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Val Thorens, în Franţa
13:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
13:45 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
19:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Val Thorens, în Franţa
19:50 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Copper Mountain, în Statele Unite
21:30 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
23:30 Ştirile Eurosport
23:35 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
00:45 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
02:05 Ştirile Eurosport
02:10 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania
03:00 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Montafon, în Austria
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
Sambata
06:00 Sanie: Cupa Mondială, la Lake Placid, în Statele Unite
06:30 Motociclism: EWC - Acces total
07:00 Motociclism: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Sepang, în Malaezia
15:00 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
16:20 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
18:30 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
19:25 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
21:30 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă
22:30 Ştirile Eurosport
22:35 Omnisport: Watts
22:45 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
23:45 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
00:10 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania
02:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
04:00 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Copperhead, în Statele Unite
04:55 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cortina d'Ampezzo, în Italia
05:55 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
Duminica
06:25 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
07:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
08:50 Schi fond: Cupa Mondială , în Elveţia
10:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania
11:35 Schi fond: Cupa Mondială , în Elveţia
12:50 Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa
13:20 Schi alpin: Cupa Mondială , în Franţa
14:45 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
15:40 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
16:20 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
18:30 Fotbal: Campionatul Germaniei - Bundesliga
21:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
21:30 Ştirile Eurosport
21:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia
22:50 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Klingenthal, în Germania
00:00 Schi fond: Cupa Mondială , în Elveţia
01:00 Ştirile Eurosport
01:05 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
02:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
04:00 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
04:30 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
05:00 Sanie: Cupa Mondială, la Whistler, în Canada
05:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la St Moritz, în Elveţia
Luni
06:45 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cortina d'Ampezzo, în Italia