Marti
08:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
10:25 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Lillehammer
11:25 Ştiri
11:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
13:25 Ştiri
13:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
14:30 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
15:30 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
16:00 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
16:30 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
17:15 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
18:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
19:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
20:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
20:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
21:00 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
22:00 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
23:00 Ciclism: Ciclism Show
23:30 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
00:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
01:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
02:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
04:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
05:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
Miercuri
06:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
06:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
08:30 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
10:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
11:00 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
11:30 Ştiri
11:35 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
13:25 Ştiri
13:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
14:15 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
15:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
16:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
17:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
18:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
18:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
19:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
19:50 Descuiat
19:55 Descuiat
20:00 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
21:00 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
22:00 Golf: GolfTv Săptămânal
22:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
23:30 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
00:30 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
01:00 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
01:30 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
02:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
04:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
05:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
05:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
Joi
06:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
08:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
09:15 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
10:00 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
10:55 Ştiri
11:00 Golf: GolfTv Săptămânal
11:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
13:25 Ştiri
13:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
14:30 Curling: Campionatele Europene Lillehammer
15:30 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
16:00 Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden
18:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
19:00 Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden
21:00 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
21:30 Descuiat
21:35 Descuiat
21:40 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
23:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
23:45 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
00:30 Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden
01:30 Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden
02:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
04:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
04:45 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
05:30 Curling: Calificări pentru Jocurile Olimpice de Iarnă Leeuwarden
Vineri
06:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
08:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
09:30 SĂRITURI CU SCHIURILE
10:30 SĂRITURI CU SCHIURILE
11:25 Ştiri
11:30 GOLF
12:00 SNOOKER
13:40 Ştiri
13:45 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
17:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială Val Thorens
18:00 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
18:30 Golf: GolfTv Săptămânal
19:00 Golf: Circuitul PGA - Shoot Out
23:00 Snowboard: Cupa Mondială Montafon
00:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Copper Mountain
01:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Val Thorens
02:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
03:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
04:00 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
05:00 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
Sambata
06:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
07:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
08:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Klingenthal
08:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Klingenthal
09:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Val Thorens
09:50 Snowboard: Cupa Mondială Bannoye
11:20 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Klingenthal
13:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Val Thorens
13:50 Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre
15:15 Schi fond: Cupa Mondială Davos
17:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
18:30 Snowboard: Cupa Mondială Montafon
19:15 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
20:00 Golf: Circuitul PGA - Shoot Out
00:00 Snowboard: Cupa Mondială Copper Mountain
01:00 Ştiri
01:05 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Tel Aviv
02:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
03:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
04:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saint Moritz
05:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isere
05:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
Duminica
06:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
07:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Klingenthal
08:30 Snowboard: Cupa Mondială Bannoye
09:20 Snowboard: Cupa Mondială Bannoye
10:50 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
11:20 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
12:05 Schi fond: Cupa Mondială Davos
12:30 Schi fond: Cupa Mondială Davos
14:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre
15:15 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
18:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saint Moritz
19:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isere
19:45 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
20:30 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
20:55 Ştiri
21:00 Golf: Circuitul PGA - Shoot Out
23:00 BIATLON
23:45 BIATLON
00:30 Ştiri
00:35 Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre
01:30 Snowboard: Cupa Mondială Bannoye
02:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
04:00 Snowboard: Cupa Mondială Bannoye
05:00 Snowboard: Cupa Mondială Bannoye
Luni
06:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Scoţiei
08:00 Schi fond: Cupa Mondială Davos
08:45 Schi fond: Cupa Mondială Davos
09:30 SNOOKER
11:30 CICLISM PE PISTĂ
13:00 SĂRITURI CU SCHIURILE
14:00 SCHI ALPIN
14:45 SCHI ALPIN
15:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isere
16:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val d'Isere
17:00 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
18:00 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
18:30 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
19:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Klingenthal
20:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Klingenthal
21:25 Ştiri
21:30 CICLISM PE PISTĂ
22:30 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
23:30 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
00:30 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
01:00 Descuiat
01:05 Descuiat
01:10 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Tel Aviv
02:30 Snooker: Grand Prixul Mondial
04:00 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen
05:00 Biatlon: Cupa Mondială Hochfilzen