Marti
08:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia
09:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
10:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
11:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
13:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia
14:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
15:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
16:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
17:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
18:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
19:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
19:55 Volei:
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
23:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
00:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
01:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
02:00 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
02:55 Ştirile Eurosport
03:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
05:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
Miercuri
06:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
07:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
08:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
09:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
10:55 Volei:
11:00 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
12:00 Raliuri: Campionatul European de raliuri
13:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
14:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
15:30 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
16:30 Raliuri: Campionatul European de raliuri
17:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
19:00 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
20:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
20:25 Ştirile Eurosport
20:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
21:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
22:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
23:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
00:00 Curse de maşini: WTCR
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
01:55 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
04:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
05:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
Joi
06:00 Curse de maşini: WTCR
07:00 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
08:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
09:30 Omnisport: Watts Top 10
10:10 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
11:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
12:00 Omnisport: Watts Top 10
12:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
13:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
14:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
15:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
16:30 Omnisport: Watts Top 10
17:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
18:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
18:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
19:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
20:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
22:30 Omnisport: Watts Top 10
23:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
00:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
00:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
00:55 Ştirile Eurosport
01:05 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:30 Omnisport: Watts Top 10
04:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
05:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
05:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
Vineri
06:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
07:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
08:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Arosa, în Elveţia
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm, în Austria
10:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
11:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
12:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
14:05 Omnisport: Watts Top 10
14:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
16:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
17:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
17:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
18:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
19:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Finala de la Nagano
20:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
22:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
23:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
00:00 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
00:30 Judo: Seria de judo
00:40 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
02:25 Ştirile Eurosport
02:35 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:30 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
04:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
05:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
Sambata
06:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
07:00 Omnisport: Watts Top 10
07:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
08:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
08:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
09:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
10:30 Omnisport: Watts
11:00 Judo: Masters, la Guangzhou, în China
11:30 Judo: Seria de judo
11:35 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
12:15 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
13:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
14:45 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Austria
15:30 Volei pe zăpadă: Circuitul European, la Moscova, în Rusia
17:00 Volei pe zăpadă: Circuitul European, la Moscova, în Rusia
18:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
19:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
20:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
20:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
21:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
21:55 Ştirile Eurosport
22:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
22:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
23:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
23:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
00:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
02:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
03:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
03:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
04:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
04:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
05:00 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
Duminica
06:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
07:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Courchevel, în Franţa
07:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
08:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
08:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
09:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
09:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
10:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
11:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
12:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
12:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
13:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
14:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
15:00 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
16:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
16:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
17:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
17:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
18:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
18:45 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
19:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
19:45 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
20:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
20:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Madonna Di Campiglio, în Italia
21:15 Omnisport: Watts Top 10
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
22:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
23:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
00:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
00:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
01:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
02:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
03:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
04:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor - Nagano 1998
05:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Salt Lake City 2002
Luni
06:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor Pyeongchang 2018
07:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
07:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
08:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
08:30 Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Cervinia, în Italia
09:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
10:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
11:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
11:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria
12:00 Ciclism: Turul Italiei
13:00 Ciclism: Turul Franţei
14:00 Ciclism: Turul Spaniei
15:00 Jocurile olimpice: Galeria Vedetelor Pyeongchang 2018
16:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor PyongChang - Biatlon
17:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială - Turneul celor patru trambuline
18:00 Omnisport: Watts
19:00 Omnisport: Watts
20:00 Omnisport: Watts
21:00 Omnisport: Watts
22:00 Omnisport: Watts
23:00 Omnisport: Watts
00:00 Omnisport: Watts
01:00 Omnisport: Watts
02:00 Omnisport: Watts
03:00 Omnisport: Watts
04:00 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în Italia
05:00 Ciclism: Turul Italiei