Sambata
07:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
08:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
09:30 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
10:00 Combinata nordică: Cupa Mondială Ruka
11:10 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
12:40 Campionatul naţional de fotbal al angliei: Avancronica Premier League
13:10 Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
14:25 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
16:30 Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
16:55 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
19:00 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
21:30 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Panevezys
22:20 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
02:30 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Panevezys
04:00 Snooker: Campionatul Regatului Unit
Duminica
06:00 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
06:45 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
07:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
08:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
09:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
10:00 Combinata nordică: Cupa Mondială Ruka
11:10 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
11:55 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
13:20 Fotbal: Premier League
15:00 Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
15:55 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
18:00 Campionatul naţional de fotbal al angliei: Premier League Show
18:25 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
20:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
21:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
22:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
04:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Soci
05:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Soci
Luni
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
06:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
07:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
07:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
08:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
09:30 Ştiri
09:35 Curse de turisme: Cupa Mondială Soci
10:35 Curse de turisme: Cupa Mondială Soci
11:30 Ştiri
11:35 Curling: Campionatele Europene Lillehammer
12:30 Curling: Campionatele Europene Lillehammer
13:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
14:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
18:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
19:45 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Panevezys
20:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
04:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Aragon
05:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Aragon
Marti
06:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
07:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
08:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
09:30 Ştiri
09:35 Curse de turisme: Cupa Mondială Aragon
10:30 Curse de turisme: Cupa Mondială Aragon
11:25 Ştiri
11:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
12:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
13:20 SPORT TALKS
13:30 Ciclism: Ciclism Show
14:00 Snooker: Campionatul Regatului Unit
14:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
18:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
20:15 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
20:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
21:25 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
23:30 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
00:15 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Curse de turisme: Cupa Mondială Soci
02:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
04:00 Curse de turisme electrice: Cupa Mondială Hungaroring
05:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Hungaroring
05:30 Curse de turisme: Cupa Mondială Hungaroring
Miercuri
06:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
07:00 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
08:00 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
09:00 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
09:30 Ştiri
09:35 Curse de turisme electrice: Cupa Mondială Hungaroring
10:30 Curse de turisme: Cupa Mondială Hungaroring
11:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Hungaroring
11:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
12:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
13:00 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
13:30 Ştiri
13:35 Snooker: Campionatul Regatului Unit
14:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
18:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
20:15 Iahting: Spiritul iahtingului
20:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
21:25 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
22:15 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
00:15 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Golf: GolfTv Săptămânal
02:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
02:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
03:15 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
04:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Most
05:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Most
Joi
06:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
07:00 Combinata nordică: Cupa Mondială Ruka
07:30 Combinata nordică: Cupa Mondială Ruka
08:00 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
09:00 Schi fond: Cupa Mondială Ruka
09:30 Ştiri
09:35 Curse de turisme: Cupa Mondială Most
10:30 Curse de turisme: Cupa Mondială Most
11:25 Ştiri
11:30 Golf: GolfTv Săptămânal
12:00 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Panevezys
13:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
14:05 Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Pass-ul de iarnă Eurosport
14:35 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
16:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
16:30 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
17:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
18:50 Snooker: Campionatul Regatului Unit
20:45 Snooker: Campionatul Regatului Unit
21:25 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
22:15 Fotbal: Campionatul Naţional al Angliei Premier League
00:15 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
02:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
04:00 Curse de turisme electrice: Cupa Mondială Pau
05:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Pau
05:30 Curse de turisme: Cupa Mondială Pau
Vineri
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
06:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Killington
07:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
08:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
09:30 Biatlon: Cupa Mondială Östersund
10:10 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
11:40 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Ruka
12:20 Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
13:15 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
15:15 Combinata nordică: Cupa Mondială Lillehammer
15:50 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
16:20 Schi acrobatic: Cupa Mondială Ruka
17:45 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
18:50 Ştiri
18:55 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
20:00 Schi fond: Cupa Mondială Lillehammer
20:30 Ciclism pe pistă: Liga Campionilor Londra
00:15 Snooker: Campionatul Regatului Unit
00:30 Snooker: Campionatul Regatului Unit
01:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Beaver Creek
02:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lake Louise
03:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Wisla
04:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Adria
05:00 Curse de turisme: Cupa Mondială Adria