Miercuri
07:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
07:45 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
08:15 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
08:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Crans Montana, în Elveţia
09:30 Biatlon: Campionatul Mondial, la Antholz, în Italia
10:00 Călărie: Pasiune ecvestră
10:30 Călărie: Cupa Mondială FEI, la Göteborg, în Suedia
11:35 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
12:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
14:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
15:00 Snooker: Campionatul Players
18:30 Snooker: Campionatul Players
19:05 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
20:55 Snooker: Campionatul Players
00:30 Ştirile Eurosport
00:50 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
01:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
02:30 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
03:15 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
04:00 Snooker: Campionatul Players
Joi
06:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
07:15 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
08:15 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
09:30 Snooker: Campionatul Players
11:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
12:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
14:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Naeba, în Japonia
15:00 Snooker: Campionatul Players
18:30 Snooker: Campionatul Players
18:50 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
20:15 Ştirile Eurosport
20:20 Snooker: Campionatul Players
20:55 Snooker: Campionatul Players
00:30 Ştirile Eurosport
00:40 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
01:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
02:30 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
03:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
04:00 Snooker: Campionatul Players
Vineri
06:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
07:00 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
08:15 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
09:25 Schi acrobatic: Cupa Mondială, la Almaty, în Kazahstan
10:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
12:30 Snooker: Campionatul Players
14:00 Fotbal: Liga Europa
15:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
15:30 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
16:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
17:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Tauplitz, în Austria
17:50 Ştirile Eurosport
17:55 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
19:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
21:15 Fotbal: Premier League
21:55 Fotbal: Premier League
00:00 Snooker: Campionatul Players
00:30 Ştirile Eurosport
00:45 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
01:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
04:00 Snooker: Campionatul Players
05:30 Superbike: Campionatul Mondial, la Phillip Island, în Australia
Sambata
06:00 Superbike: Campionatul Mondial, la Phillip Island, în Australia
07:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
08:15 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
09:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
10:20 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS , în China
11:20 Schi alpin: Cupa Mondială, la La Thuile, în Italia
13:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
13:25 Fotbal: Premier League Show
14:25 Fotbal: Premier League
16:30 Fotbal: Premier League Show
16:55 Fotbal: Premier League
19:00 Fotbal: Premier League
21:30 Snooker: Campionatul Players
00:30 Ştirile Eurosport
00:35 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
01:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
04:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Het Nieuwsblad, în Belgia
04:30 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
Duminica
06:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la La Thuile, în Italia
07:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
07:45 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
08:45 Ciclism: Circuitul Mondial - Het Nieuwsblad, în Belgia
09:30 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
10:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
11:25 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
12:10 Schi alpin: Cupa Mondială, la La Thuile, în Italia
13:25 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
14:10 Fotbal: Premier League
14:55 Fotbal: Premier League Show
15:55 Fotbal: Premier League
18:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
18:30 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
18:55 Ştirile Eurosport
19:05 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
20:30 Snooker: Campionatul Players
20:55 Snooker: Campionatul Players
00:00 Ştirile Eurosport
00:05 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
00:35 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
01:05 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
01:35 Ciclism: Seria Pro - Kuurne-Brussels-Kuurne , în Belgia
02:30 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
04:00 Ciclism: Seria Pro - Kuurne-Brussels-Kuurne , în Belgia
05:00 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
05:30 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
Luni
07:00 Ciclism: Seria Pro - Kuurne-Brussels-Kuurne , în Belgia
08:00 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
09:30 Snooker: Campionatul Players
11:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la La Thuile, în Italia
12:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
12:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
13:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
14:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
15:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
16:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Het Nieuwsblad, în Belgia
16:45 Ciclism: Seria Pro - Kuurne-Brussels-Kuurne , în Belgia
17:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la La Thuile, în Italia
18:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
19:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
20:25 Judo: Turneul de Mare Slem, la Düsseldorf, în Germania
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Jocurile olimpice: Avanpost olimpic
21:30 Jocurile olimpice: Interdicţia skateboardingului norvegian
22:00 Jocurile olimpice: Monştrii valului
23:00 Ştirile Eurosport
23:10 Snooker: Campionatul Players
00:30 Judo: Turneul de Mare Slem, la Düsseldorf, în Germania
01:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Het Nieuwsblad, în Belgia
01:45 Ciclism: Seria Pro - Kuurne-Brussels-Kuurne , în Belgia
02:30 Ciclism pe pistă: Campionatul Mondial, la Berlin, în Germania
04:00 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
04:30 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
05:00 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
05:30 Sanie: Cupa Mondială, la Koenigsee, în Germania
Marti
06:00 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
06:30 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
08:00 Formula e: Campionatul FIA, la Marrakech, în Maroc
09:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la La Thuile, în Italia
10:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
10:30 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
11:30 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
12:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
13:00 Biatlon: Campionatul European, la Otepaa, în Estonia
13:30 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
14:00 Ciclism: Circuitul Mondial - Het Nieuwsblad, în Belgia
15:15 Ciclism: Seria Pro - Kuurne-Brussels-Kuurne , în Belgia
16:15 Ciclism: GP Samyn
18:15 Ciclism: Urmărindu-l pe Fabian
19:15 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
20:15 Ştirile Eurosport
20:20 Snooker: Campionatul Players
21:00 Călărie: Seria Cupei Naţiunilor, la Abu Dhabi, în Emiratele Arabe Unite
22:00 Formula e: Campionatul FIA, la Marrakech, în Maroc
23:00 Ştirile Eurosport
23:05 Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Emiratelor Arabe Unite, în Emiratele Arabe Unite
00:05 Ciclism: GP Samyn
01:00 Ciclism: Circuitul Asiei , în Taiwan
01:30 Formula e: Campionatul FIA, la Marrakech, în Maroc
02:30 Snooker: Campionatul Players
04:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
04:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
05:15 Schi fond: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda