Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X
TERMINATE RECENT
Philippines 2-0 Maldives Thailand 2-0 Afghanistan Azerbaijan 0-0 Croatia Czech Republic 2-1 Kazakhstan Netherlands 0-1 Iceland Turkey 1-1 Latvia Belgium 3-1 Bosnia & Herzegovina Cyprus 0-1 Wales Israel 4-0 Andorra Bulgaria 0-1 Norway Italy 1-0 Malta Georgia 1-0 Scotland
SE JOACĂ ACUM
Deutschlandsberger SC 0-1 USV Allerheiligen FC Blau Weiss Linz 2-0 Union Gurten SC Kalsdorf 4-1 SC Weiz SV Lafnitz 1-2 Union ST Florian SC Neusiedl 1919 0-0 SV Horn Naesby BK 2-0 Nykobing FC BV Cloppenburg 1-1 Hannover 96 II 1. FC Saarbrücken 3-1 Saar 05 Saarbrücken Sportfreunde Lotte 1-0 SV Rödinghausen SV Wallern 1-0 Wolfsberger AC (A) SKU Amstetten 1-0 FC Stadlau ASK Ebreichsdorf 0-0 SKN St. Pölten (A) SV Oberwart 1-0 1. SC Sollenau WSG Wattens 1-0 TSV Neumarkt ROT Weiss Essen 0-0 FC Wegberg-Beeck TSV Alemannia Aachen 1-0 SC Wiedenbrück Turkey U21 0-1 Australia SV Schwechat 0-0 SC Esv Parndorf 1919 Spartak Trnava FC 0-0 Olympique Marseille First Vienna FC 1894 0-1 Wiener Sportklub Lierse SK 0-2 Union Saint-Gilloise Airbus UK Broughton 0-1 Bangor City Germany 0-0 Poland Gibraltar 0-0 Republic of Ireland Faroe Islands 0-0 Northern Ireland Greece 0-0 Finland Denmark 0-0 Albania Llandudno FC 0-0 Newtown AFC Port Talbot Town 1-0 Aberystwyth Town Portugal 0-0 France ST Vincent Grenadines Aruba Grenada Haiti
Agenda
V S D L Ma Mi J
03:00
Fotbal, Brazilia • Digi 1

Figueirense - Gremio

12:45
Fotbal, Australia • Eurosport 2

Richmond - North Melbourne

17:00
Ciclism • Eurosport

Turul Spaniei

19:00
Tenis • Eurosport

US Open

19:00
Fotbal, Preliminarii Euro 2016 • Digi 3

Georgia - Scoţia

19:45
Fotbal, Preliminarii Euro 2017 • Digi 2

România U21 - Bulgaria U21

21:45
Fotbal, Preliminarii Euro 2016 • TVR1

Ungaria - România

21:45
Fotbal, Preliminarii Euro 2016 • Digi 1

Insulele Feroe - Irlanda de Nord

21:45
Fotbal, Preliminarii Euro 2016 • Digi 2

Germania - Polonia

21:45
Fotbal, Preliminarii Euro 2016 • Digi 3

Danemarca - Albania

Program TV complet
Etapa:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Sa 12.09.15
18:30
Chiajna - - FC Botosani Look plus, Digi, Dolce
Sa 12.09.15
21:00
ASA Tg. Mureș - - Petrolul Look TV, Digi Dolce
Du 13.09.15
16:00
CSU Craiova - - CSMS Iași Look plus, Digi, Dolce
Du 13.09.15
18:30
Astra Giurgiu - - Pandurii Look plus, Digi, Dolce
Du 13.09.15
21:00
ACS Poli Tim - - Steaua TVR 1, Look TV, Digi, Dolce
Lu 14.09.15
18:30
Viitorul - - CS Voluntari Look plus, Digi, Dolce
Lu 14.09.15
21:00
Dinamo - - CFR Cluj Look TV, Digi Dolce

FOTOGRAFIA ZILEI

Pagina 1 a ziarelor
        de sport din lume
«

1

2 3 4 5

...

186 »
«

»