România •
Liga 1 - sezon regulat
•
Etapa 8
Anglia •
Championship
•
Etapa 6
Spania •
LaLiga
•
Etapa 3
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 3
Italia •
Serie A
•
Etapa 2
Italia •
Serie B
•
Etapa 2
Germania •
Bundesliga
•
Etapa 3
Germania •
2. Bundesliga
•
Etapa 5
Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 4
Franţa •
Ligue 2
•
Etapa 6
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Anglia •
Premier League 2 Division 2
•
Etapa 4
Anglia •
Premier League 2 Division 1
•
Etapa 4
Arabia Saudită •
Premier League
•
Etapa 2
Argentina •
Primera C Apertura
•
Etapa 6
Argentina •
Superliga
•
Etapa 5
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 5
Austria •
Regionalliga Middle
•
Etapa 6
Austria •
Regionalliga West - Vorarlberg
•
Etapa 7
Austria •
2. Liga
•
Etapa 6
Austria •
Regionalliga West - Salzburg
•
Etapa 7
Austria •
Regionalliga West - Tyrol
•
Etapa 8
Belgia •
BEL
•
Etapa 1
Belgia •
First Division A
•
Etapa 6
Belgia •
First Division B 1st Stage
•
Etapa 4
Bulgaria •
Second Professional League
•
Etapa 7
Bulgaria •
First Professional League
•
Etapa 8
Bulgaria •
Elite U19
•
Etapa 4
Cehia •
FNL
•
Etapa 7
Cipru •
1. Division
•
Etapa 2
Croaţia •
2. Division
•
Etapa 3
Croaţia •
1. Division
•
Etapa 7
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 3
•
Etapa 5
Danemarca •
Superleague
•
Etapa 8
Danemarca •
1. Division
•
Etapa 7
Danemarca •
2. Division Grp. 1
•
Etapa 6
Elveţia •
Challenge League
•
Etapa 6
Franţa •
National
•
Etapa 5
Fri, 30.08
21:00
21:00
Bourg en Bresse Peronnas
2
GFC Ajaccio
2
Fri, 30.08
19:00
19:00
Laval
1
Quevilly
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
Creteil
0
Lyon la Duchere
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
FC Bastia-Borgo
2
Le Puy
6
Fri, 30.08
21:00
21:00
Concarneau
2
Cholet
2
Fri, 30.08
21:00
21:00
Pau
3
Red Star
0
Fri, 30.08
21:00
21:00
Villefranche Beaujolais
5
AS Beziers
2
Fri, 30.08
21:00
21:00
Dunkerque
2
SC Toulon
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
Avranches
0
Boulogne
1
Franţa •
National 2 Grp. B
•
Etapa 4
Germania •
Oberliga Hamburg
•
Etapa 6
Germania •
Regionalliga Bayern
•
Etapa 9
Fri, 30.08
19:00
19:00
Viktoria Aschaffenburg
2
SV Heimstetten
2
Fri, 30.08
20:30
20:30
FC Memmingen
1
TSV Rain/Lech
1
Fri, 30.08
20:00
20:00
TSV Buchbach
0
Burghausen
1
Fri, 30.08
20:00
20:00
1860 Rosenheim
3
SV Schalding-Heining
3
Fri, 30.08
19:00
19:00
SpVgg Bayreuth
0
SV Tuerkguecue Ataspor
0
Fri, 30.08
19:00
19:00
VfR Garching
1
FC Schweinfurt
4
Germania •
Oberliga Westfalen
•
Etapa 4
Germania •
Regionalliga West
•
Etapa 6
Germania •
Oberliga Bremen
•
Etapa 5
Germania •
3. Liga
•
Etapa 7
Germania •
Oberliga Bayern South
•
Etapa 9
Germania •
Oberliga NOFV-Nord
•
Etapa 4
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
•
Etapa 7
Internaţional •
Women's EURO Qualification Grp. A
•
Etapa 1
Internaţional •
Women's EURO Qualification Grp. E
•
Etapa 1
Internaţional •
Women's EURO Qualification Grp. C
•
Etapa 1
Internaţional •
CONCACAF League
•
1/8
Internaţional •
Women's EURO Qualification Grp. D
•
Etapa 1
Internaţional •
Friendlies
Internaţional •
Women's EURO Qualification Grp. B
•
Etapa 1
Internaţional •
Copa Sudamericana
•
1/4
Irlanda •
Premier Division
•
Etapa 30
Irlanda •
1. Division
•
Etapa 25
Japonia •
J. League
•
Etapa 25
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 21
Norvegia •
3. Divisjon Avd. 1
•
Etapa 18
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 20
Olanda •
Eerste Divisie
•
Etapa 4
Fri, 30.08
21:00
21:00
Excelsior
3
Helmond
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
Jong Ajax
3
Almere
2
Fri, 30.08
21:00
21:00
NEC Nijmegen
4
Telstar
2
Fri, 30.08
21:00
21:00
Jong AZ Alkmaar
1
FC Dordrecht
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
Jong FC Utrecht
3
Jong PSV
0
Fri, 30.08
21:00
21:00
Cambuur
3
FC Den Bosch
2
Fri, 30.08
21:00
21:00
Eindhoven
2
Go Ahead Eagles
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
FC Volendam
2
NAC Breda
1
Fri, 30.08
21:00
21:00
TOP Oss
0
Graafschap
0
Olanda •
Eredivisie
•
Etapa 5
Polonia •
Ekstraklasa
•
Etapa 7
Polonia •
1. Division
•
Etapa 7
Portugalia •
Primeira Liga
•
Etapa 4
Rusia •
PFL Zone Center
•
Etapa 7
Rusia •
PFL Zone Ural-Povolzhye
•
Etapa 7
Rusia •
PFL Zone West
•
Etapa 7
Fri, 30.08
16:30
16:30
Znamya
2
Pskov 747
3
Fri, 30.08
19:00
19:00
Murom
3
Lokomotiv-Kazanka Moscow
2
Fri, 30.08
17:00
17:00
Zenit St. Petersburg II
4
Luki-Energiya
1
Fri, 30.08
17:00
17:00
Veles Moscow
1
Rodina
2
Fri, 30.08
18:00
18:00
FC Dolgoprudny
2
Leningradets
0
Fri, 30.08
18:00
18:00
Torpedo Vladimir
0
Olimp Khimki
1
Fri, 30.08
19:00
19:00
Zvezda Saint Petersburg
1
Kolomna
2
Rusia •
Premier League
•
Etapa 8
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Norra Goetaland
•
Etapa 20
Suedia •
Allsvenskan
•
Etapa 22
Suedia •
Superettan
•
Etapa 22
Suedia •
1. Division North
•
Etapa 21
Suedia •
2. Division Vaestra Goetaland
•
Etapa 20
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 20
Turcia •
1. Lig
•
Etapa 3
Turcia •
Super Lig
•
Etapa 3
Ucraina •
Premier League
•
Etapa 6
Ucraina •
1. Division
•
Etapa 6