17 aprilie 2004
18 aprilie 2004
Dum, 18.04
15:00
15:00
Cafe Opera
1
Aatvidaberg
1
Dum, 18.04
16:00
16:00
Gefle
2
Friska Viljor
0
Dum, 18.04
17:00
17:00
Vaesteraas SK
3
Assyriska FF
2
Dum, 18.04
17:00
17:00
Oesters IF
0
Haecken
3
Dum, 18.04
17:00
17:00
Vaestra Froelunda
1
Enkoeping
1
Dum, 18.04
17:00
17:00
IFK Norrkoeping
2
Bodens BK
1
Dum, 18.04
17:00
17:00
Falkenbergs FF
0
Brommapojkarna
2
24 aprilie 2004
25 aprilie 2004
29 aprilie 2004
01 mai 2004
02 mai 2004
08 mai 2004
09 mai 2004
10 mai 2004
11 mai 2004
13 mai 2004
15 mai 2004
16 mai 2004
17 mai 2004
20 mai 2004
23 mai 2004
24 mai 2004
31 mai 2004
Lun, 31.05
17:00
17:00
Bodens BK
1
Haecken
1
Lun, 31.05
19:00
19:00
Assyriska FF
1
Enkoeping
0
Lun, 31.05
19:00
19:00
IK Brage
3
Brommapojkarna
1
Lun, 31.05
19:00
19:00
Gefle
2
Oesters IF
0
Lun, 31.05
19:00
19:00
IFK Norrkoeping
0
Falkenbergs FF
0
Lun, 31.05
19:00
19:00
Aatvidaberg
3
Friska Viljor
1
Lun, 31.05
19:10
19:10
GAIS
4
Vaestra Froelunda
2
01 iunie 2004
05 iunie 2004
06 iunie 2004
09 iunie 2004
Mie, 09.06
21:00
21:00
Vaesteraas SK
2
Enkoeping
2
Mie, 09.06
21:00
21:00
Falkenbergs FF
0
Oesters IF
3
Mie, 09.06
21:00
21:00
GAIS
2
Aatvidaberg
0
Mie, 09.06
21:00
21:00
Gefle
2
IK Brage
0
Mie, 09.06
21:00
21:00
Bodens BK
1
Friska Viljor
1
Mie, 09.06
21:00
21:00
IFK Norrkoeping
4
Assyriska FF
0
Mie, 09.06
21:00
21:00
Cafe Opera
3
Brommapojkarna
1
13 iunie 2004
Dum, 13.06
16:00
16:00
Friska Viljor
1
Falkenbergs FF
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Assyriska FF
1
Gefle
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
Brommapojkarna
4
Vaesteraas SK
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Haecken
2
Cafe Opera
0
Dum, 13.06
17:00
17:00
IK Brage
1
Bodens BK
3
Dum, 13.06
17:00
17:00
Enkoeping
1
GAIS
1
Dum, 13.06
17:00
17:00
Aatvidaberg
1
IFK Norrkoeping
2
Dum, 13.06
17:00
17:00
Oesters IF
0
Vaestra Froelunda
1
16 iunie 2004
19 iunie 2004
20 iunie 2004
Dum, 20.06
17:00
17:00
Bodens BK
0
Falkenbergs FF
2
Dum, 20.06
19:00
19:00
Aatvidaberg
1
Brommapojkarna
1
Dum, 20.06
19:00
19:00
Gefle
1
Vaestra Froelunda
0
Dum, 20.06
19:00
19:00
GAIS
3
Vaesteraas SK
1
Dum, 20.06
19:00
19:00
IFK Norrkoeping
1
Cafe Opera
2
Dum, 20.06
19:00
19:00
Assyriska FF
1
Haecken
2
Dum, 20.06
19:00
19:00
IK Brage
0
Oesters IF
1
27 iunie 2004
28 iunie 2004
01 iulie 2004
03 iulie 2004
Sâm, 03.07
17:00
17:00
Gefle
0
Vaesteraas SK
2
Sâm, 03.07
17:00
17:00
IK Brage
0
Vaestra Froelunda
1
Sâm, 03.07
17:00
17:00
Aatvidaberg
1
Oesters IF
2
Sâm, 03.07
17:00
17:00
Enkoeping
1
Haecken
3
Sâm, 03.07
17:00
17:00
Brommapojkarna
5
Friska Viljor
0
Sâm, 03.07
19:00
19:00
Assyriska FF
4
Falkenbergs FF
2
Sâm, 03.07
19:00
19:00
IFK Norrkoeping
0
GAIS
1
07 iulie 2004
10 iulie 2004
11 iulie 2004
18 iulie 2004
24 iulie 2004
25 iulie 2004
Dum, 25.07
17:00
17:00
Bodens BK
1
GAIS
1
Dum, 25.07
19:00
19:00
Brommapojkarna
1
Oesters IF
3
Dum, 25.07
19:00
19:00
Gefle
4
IFK Norrkoeping
1
Dum, 25.07
19:00
19:00
Aatvidaberg
3
Vaestra Froelunda
2
Dum, 25.07
19:00
19:00
IK Brage
1
Vaesteraas SK
2
Dum, 25.07
19:00
19:00
Assyriska FF
1
Cafe Opera
4
Dum, 25.07
19:00
19:00
Haecken
3
Friska Viljor
1
28 iulie 2004
29 iulie 2004
01 august 2004
Dum, 01.08
16:00
16:00
Bodens BK
0
IFK Norrkoeping
3
Dum, 01.08
17:00
17:00
Friska Viljor
0
Gefle
0
Dum, 01.08
19:00
19:00
Enkoeping
1
Vaestra Froelunda
1
Dum, 01.08
19:00
19:00
IK Brage
0
GAIS
1
Dum, 01.08
19:00
19:00
Assyriska FF
3
Vaesteraas SK
1
Dum, 01.08
19:00
19:00
Aatvidaberg
3
Cafe Opera
1
Dum, 01.08
19:00
19:00
Haecken
0
Oesters IF
0
Dum, 01.08
19:15
19:15
Brommapojkarna
0
Falkenbergs FF
1
04 august 2004
05 august 2004
07 august 2004
08 august 2004
11 august 2004
12 august 2004
14 august 2004
15 august 2004
16 august 2004
21 august 2004
22 august 2004
23 august 2004
28 august 2004
29 august 2004
30 august 2004
02 septembrie 2004
04 septembrie 2004
05 septembrie 2004
06 septembrie 2004
11 septembrie 2004
12 septembrie 2004
13 septembrie 2004
16 septembrie 2004
19 septembrie 2004
Dum, 19.09
17:00
17:00
Gefle
2
Falkenbergs FF
0
Dum, 19.09
17:00
17:00
Vaesteraas SK
3
Friska Viljor
0
Dum, 19.09
17:00
17:00
Bodens BK
1
Oesters IF
1
Dum, 19.09
17:00
17:00
Aatvidaberg
1
Enkoeping
3
Dum, 19.09
17:00
17:00
IK Brage
1
Haecken
3
Dum, 19.09
17:00
17:00
Assyriska FF
1
Brommapojkarna
0
Dum, 19.09
17:10
17:10
IFK Norrkoeping
3
Vaestra Froelunda
0
26 septembrie 2004
Dum, 26.09
16:00
16:00
Friska Viljor
0
Aatvidaberg
1
Dum, 26.09
17:00
17:00
Haecken
1
Bodens BK
4
Dum, 26.09
17:00
17:00
Cafe Opera
1
Vaesteraas SK
2
Dum, 26.09
17:00
17:00
Falkenbergs FF
4
IFK Norrkoeping
2
Dum, 26.09
17:00
17:00
Brommapojkarna
2
IK Brage
2
Dum, 26.09
17:00
17:00
Enkoeping
1
Assyriska FF
4
Dum, 26.09
17:10
17:10
Oesters IF
2
Gefle
4
28 septembrie 2004
29 septembrie 2004
02 octombrie 2004
03 octombrie 2004
Dum, 03.10
15:00
15:00
Bodens BK
0
Vaesteraas SK
2
Dum, 03.10
17:00
17:00
Gefle
1
GAIS
1
Dum, 03.10
17:00
17:00
IK Brage
8
Cafe Opera
5
Dum, 03.10
17:00
17:00
Aatvidaberg
3
Falkenbergs FF
0
Dum, 03.10
17:00
17:00
Enkoeping
2
Oesters IF
3
Dum, 03.10
17:00
17:00
IFK Norrkoeping
6
Friska Viljor
0
Dum, 03.10
17:10
17:10
Assyriska FF
1
Vaestra Froelunda
0
06 octombrie 2004
10 octombrie 2004
11 octombrie 2004
17 octombrie 2004
Dum, 17.10
15:00
15:00
IK Brage
1
Falkenbergs FF
1
Dum, 17.10
15:00
15:00
Bodens BK
3
Vaestra Froelunda
0
Dum, 17.10
15:00
15:00
Assyriska FF
1
Oesters IF
2
Dum, 17.10
15:00
15:00
IFK Norrkoeping
1
Vaesteraas SK
1
Dum, 17.10
15:00
15:00
Enkoeping
2
Brommapojkarna
0
Dum, 17.10
15:00
15:00
Aatvidaberg
2
Haecken
3
Dum, 17.10
15:00
15:00
GAIS
2
Friska Viljor
0
Dum, 17.10
15:10
15:10
Gefle
2
Cafe Opera
4
23 octombrie 2004
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Vaesteraas SK
2
GAIS
1
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Oesters IF
7
IK Brage
1
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Cafe Opera
2
IFK Norrkoeping
3
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Falkenbergs FF
1
Bodens BK
2
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Vaestra Froelunda
0
Gefle
0
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Friska Viljor
2
Enkoeping
1
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Brommapojkarna
4
Aatvidaberg
1
Sâm, 23.10
15:00
15:00
Haecken
3
Assyriska FF
1