Goncalo Paciencia
39
Echipa Santa Clara
Poziție forward
Data nașterii 01 august 1994
Vârstă 31
Țară Portugalia
Înălțime 184

Cariera

Echipă
Sezon
Meciuri
Minute
Goluri
Assisturi
C. galbene
C. roșii
2025
6
196
0
0
0
0
2025/2026
12
558
3
0
3
0
2024
10
436
2
0
1
0
2023/2024
21
789
3
1
3
0
2022/2023
25
773
2
0
2
1
2021/2022
25
788
5
1
6
0
2020/2021
16
814
1
0
2
0
2019
1
90
1
1
0
0
2019/2020
43
2341
10
5
5
0
2018/2019
18
533
5
1
2
0
2017/2018
12
260
0
0
1
0
2017/2018
20
1581
7
0
3
0
2017
1
44
0
0
0
0
2017
2
125
0
0
2
0
2016/2017
15
558
1
0
2
0
2016/2017
1
28
0
0
0
0
2015/2016
27
1749
3
0
6
0
2015
1
51
0
0
0
0
2014/2015
1
13
0
0
0
0
2014/2015
5
389
3
0
0
0
Total
262
12116
46
9
38
1
Echipă
Sezon
Meciuri
Minute
Goluri
Assisturi
C. galbene
C. roșii
2025
6
196
0
0
0
0
2025/2026
12
558
3
0
3
0
2024
10
436
2
0
1
0
2023/2024
21
789
3
1
3
0
2022/2023
25
773
2
0
2
1
2021/2022
25
788
5
1
6
0
2020/2021
16
814
1
0
2
0
2019/2020
43
2341
10
5
5
0
2018/2019
18
533
5
1
2
0
2017/2018
12
260
0
0
1
0
2017/2018
20
1581
7
0
3
0
2016/2017
15
558
1
0
2
0
2016/2017
1
28
0
0
0
0
2015/2016
27
1749
3
0
6
0
2014/2015
1
13
0
0
0
0
2014/2015
5
389
3
0
0
0
Total
257
11806
45
8
36
1
Echipă
Sezon
Meciuri
Minute
Goluri
Assisturi
C. galbene
C. roșii
2019
1
90
1
1
0
0
2017
1
44
0
0
0
0
2017
2
125
0
0
2
0
2015
1
51
0
0
0
0
Total
5
310
1
1
2
0