Cele mai citite
-
1Bosnia - România 3-1 » Tragedia fotbalistică de la Zenica » România are o repriză de coșmar, pierde cu Bosnia și ajunge 100% în ULTIMA urnă la barajul pentru CM! Ce va face Lucescu?
-
2Mircea Lucescu i-a distrus pe toți, imediat după Bosnia - România: „O rușine ce au făcut! Condiții inumane”
-
3Mircea Lucescu a început să strige în conferință: „Așa ceva n-am văzut în toată cariera mea!” » Și a continuat: „Eu vorbesc, nu voi!”
-
4ȘOCUL din Ungaria modifică lista adversarilor României pentru barajul de Mondial! » O nouă schimbare și după meciul Ucraina - Islanda
-
5România merge sigur la baraj și va avea un adversar ÎNFIORĂTOR în drumul spre CM 2026 » Scenarii actualizate
-
22 03Notele lui Mihai Stoica pentru meciurile din campania de calificare a României: „Nu prea iese media!”
-
21 50Cristi Săpunaru s-a enervat, după Bosnia - România: „A fost execrabil!”
-
21 47Liderul lui Bayern nu l-a recunoscut pe președintele rivalei istorice: „Puțină modestie nu i-ar strica”
-
21 42Preliminarii CM 2026 » Jucătorul lui Chivu deschide scorul în Italia - Norvegia: gazdele au nevoie de un miracol!
-
21 40Jannik Sinner, noul și vechiul campion de la Torino! » Italianul l-a învins pe Carlos Alcaraz în două seturi
Subiectele zilei







