Anglia  •   Championship   •   Etapa 12
Italia  •   Serie B   •   Etapa 7
Anglia  •   Isthmian Premier Division   •   Etapa 11
Anglia  •   Premier League 2 Division 1   •   Etapa 8
Austria  •   Regionalliga West - Tyrol   •   Etapa 13
Austria  •   Regionalliga Middle   •   Etapa 11
Austria  •   2. Liga   •   Etapa 10
Austria  •   Regionalliga East   •   Etapa 10
Croaţia  •   2. Division   •   Etapa 8
Danemarca  •   2. Division   •   Etapa 9
Elveţia  •   1. Liga Grp. 3   •   Etapa 9
Germania  •   Oberliga Baden-Wurttemberg   •   Etapa 11
Germania  •   Regionalliga North   •   Etapa 12
Germania  •   Regionalliga Southwest   •   Etapa 10
Germania  •   Oberliga Mittelrhein   •   Etapa 7
Germania  •   Oberliga NOFV-Sud   •   Etapa 7
Germania  •   Oberliga Hamburg   •   Etapa 12
Norvegia  •   3. Divisjon Avd. 2   •   Etapa 23
Portugalia  •   Cup   •   Etapa 2
Dum, 02.10
17:00
Loures
Loures
0
Beira-Mar
Beira-Mar
3
Dum, 02.10
17:00
Vilaverdense FC
Vilaverdense FC
2
Atletico
Atletico
1
Dum, 02.10
19:00
SC Angrense
SC Angrense
0
Nacional
Nacional
2
Dum, 02.10
17:00
Desportivo Fabril Barreiro
Desportivo Fabril Barreiro
2
Academico Viseu
Academico Viseu
6
Dum, 02.10
17:00
Machico
Machico
5
Alverca
Alverca
4
Dum, 02.10
17:00
Oriental
Oriental
6
Paredes
Paredes
5
Dum, 02.10
17:00
Paivense
Paivense
1
Tirsense
Tirsense
2
Dum, 02.10
17:00
GD Resende
GD Resende
1
Felgueiras 1932
Felgueiras 1932
2
Dum, 02.10
17:00
Vitoria de Setubal
Vitoria de Setubal
4
Vilar de Perdizes
Vilar de Perdizes
0
Dum, 02.10
22:00
Academica
Academica
3
Tondela
Tondela
5
Dum, 02.10
17:00
ARS Martinho
ARS Martinho
7
Guarda Desportiva
Guarda Desportiva
6
Dum, 02.10
17:00
Valadares Gaia
Valadares Gaia
2
CD Olivais e Moscavide
CD Olivais e Moscavide
0
Dum, 02.10
13:00
SC Joao Ver
SC Joao Ver
3
Esperanca de Lagos
Esperanca de Lagos
0
Dum, 02.10
17:00
Moura Atletico Clube
Moura Atletico Clube
0
Dumiense/CJP II
Dumiense/CJP II
5
Dum, 02.10
13:00
ACDR Lamelas
ACDR Lamelas
5
Camacha
Camacha
6
Dum, 02.10
18:00
Vasco da Gama VF
Vasco da Gama VF
0
Imortal
Imortal
1
Dum, 02.10
13:00
Gondomar
Gondomar
2
Penafiel
Penafiel
3
Dum, 02.10
18:00
Fontinhas
Fontinhas
5
Praiense
Praiense
0
Dum, 02.10
19:00
Caldas
Caldas
3
Sporting Covilha
Sporting Covilha
0
Dum, 02.10
17:00
AD Fafe
AD Fafe
1
Anadia
Anadia
2
Dum, 02.10
17:00
Oriental Dragon
Oriental Dragon
0
Canelas 2010
Canelas 2010
2
Dum, 02.10
16:00
Santarem
Santarem
0
Mafra
Mafra
1
Dum, 02.10
17:00
Pombal
Pombal
2
Vigor Mocidade
Vigor Mocidade
0
Dum, 02.10
17:00
Vila Caiz
Vila Caiz
1
Amora FC
Amora FC
3
Dum, 02.10
17:00
Silves FC
Silves FC
3
Courense
Courense
5
Dum, 02.10
17:00
Uniao Serra
Uniao Serra
0
Oliveirense
Oliveirense
4
Dum, 02.10
17:00
Pero Pinheiro
Pero Pinheiro
2
Ferreiras
Ferreiras
1
Dum, 02.10
17:00
Sertanense
Sertanense
3
AD Castro Daire
AD Castro Daire
0
Dum, 02.10
17:00
Olhanense
Olhanense
1
GD Monte Trigo
GD Monte Trigo
0
Dum, 02.10
17:00
Merelinense
Merelinense
3
Rabo de Peixe
Rabo de Peixe
4
Dum, 02.10
17:00
Braganca
Braganca
1
Olimpico Montijo
Olimpico Montijo
0
Dum, 02.10
17:00
Juventude Evora
Juventude Evora
2
Vilafranquense
Vilafranquense
3
Dum, 02.10
17:00
GD Coruchense
GD Coruchense
0
Trofense
Trofense
2
Dum, 02.10
17:00
Sintrense
Sintrense
2
Real SC
Real SC
3
Rusia  •   Second League Grp. 1   •   Etapa 11
Suedia  •   2. Division Vaestra Goetaland   •   Etapa 24
Suedia  •   Ettan Soedra   •   Etapa 25
Ucraina  •   1. Division Group B   •   Etapa 6