Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 31
Anglia •
Premier League 2 Division 1
•
Etapa 20
Anglia •
WSL
•
Etapa 20
Dum, 05.04
16:00
16:00
Liverpool FC Women
-
Tottenham Hotspur Women
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Manchester City Women
-
Reading FC Women
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Chelsea FC Women
-
Brighton & Hove Albion Women
-
Dum, 05.04
17:00
17:00
Bristol City WFC
-
Everton Women
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Arsenal Women
-
Manchester United Women
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Birmingham City Women
-
West Ham United Women
-
Argentina •
Copa de la Superliga Group B
•
Etapa 3
Argentina •
Federal A Zona B
•
Etapa 26
Dum, 05.04
23:00
23:00
Ferro Carril Oeste General Pico
-
Juventud Unida Universitario
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Club Cipolletti
-
Circulo Deportivo
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Olimpo
-
Huracan Las Heras
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Club Sportivo Penarol
-
Desamparados
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Sportivo Estudiantes
-
Sol de Mayo
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Deportivo Maipu
-
CASD Camioneros
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Deportivo Madryn
-
Sansinena BB
-
Argentina •
Federal A Zona A
•
Etapa 26
Dum, 05.04
23:00
23:00
Central Norte
-
Union de Sunchales
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Sportivo Las Parejas
-
Douglas Haig
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Sarmiento de Resistencia
-
CA Chaco For Ever
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
San Martin de Formosa
-
Boca Unidos
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Juventud Unida Gualeguaychu
-
Crucero del Norte
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Atletico Guemes
-
Defensores de Pronunciamiento
-
Dum, 05.04
23:00
23:00
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
-
Sportivo Belgrano
-
Argentina •
Copa de la Superliga Group A
•
Etapa 3
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 22
Austria •
Regionalliga West Promotion Group
•
Etapa 4
Austria •
Regionalliga West - Vorarlberg Relegation Group
•
Etapa 3
Belgia •
BEL
•
Etapa 28
Cipru •
1. Division Championship Playoff
•
Etapa 26
Cipru •
2. Division Relegation Group
•
Etapa 9
Cipru •
2. Division Promotion Group
•
Etapa 9
Croaţia •
2. Division
•
Etapa 22
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 3
•
Etapa 18
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 2
•
Etapa 2
Danemarca •
1. Division Relegation Playoff Grp. 1
•
Etapa 2
Elveţia •
Promotion League
•
Etapa 23
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 20
Germania •
Oberliga Westfalen
•
Etapa 26
Dum, 05.04
16:00
16:00
ASC Dortmund
-
SV Schermbeck
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FC Kaan-Marienborn 07
-
Holzwickeder
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
TSG Sprockhoevel
-
Hammer SpVg
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Westfalia Rhynern
-
Preussen Muenster II
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
TuS Erndtebrueck
-
SC Paderborn 07 II
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
RSV Meinerzhagen
-
RW Ahlen
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
TuS Ennepetal
-
Eintracht Rheine
-
Germania •
Oberliga Bremen
•
Etapa 24
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 28
Germania •
Oberliga Hamburg
•
Etapa 28
Germania •
Oberliga NOFV-Nord
•
Etapa 22
Germania •
Oberliga Flens
•
Etapa 25
Germania •
Regionalliga Northeast
•
Etapa 28
Germania •
Oberliga NOFV-Sud
•
Etapa 22
Germania •
Oberliga Mittelrhein
•
Etapa 21
Dum, 05.04
16:00
16:00
SV Eilendorf
-
FC Wegberg-Beeck
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Viktoria Arnoldsweiler
-
SV Deutz 05
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
SV Breinig
-
Spvg Wesseling Urfeld
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FC Hennef 05
-
Dueren
-
Dum, 05.04
16:15
16:15
SpVg Frechen 20
-
Siegburger SV 04
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Borussia Freialdenhoven
-
VfL Vichttal
-
Dum, 05.04
16:30
16:30
Fortuna Koeln II
-
DJK BW Friesdorf
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FC Huerth
-
Pesch
-
Germania •
Oberliga Niederrhein
•
Etapa 27
Dum, 05.04
16:00
16:00
Sportfreunde Baumberg
-
FC Bocholt
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
SpVg Schonnebeck
-
FC Kleve
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
TSV Meerbusch
-
FC Monheim
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Niederwenigern
-
Union Nettetal
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Cronenberger SC
-
Ratinger SV
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
TuRU Duesseldorf
-
FC Kray
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Velbert
-
TVD Velbert
-
Germania •
Oberliga Hessen
•
Etapa 27
Dum, 05.04
16:00
16:00
VFB Ginsheim
-
SV Rot-Weiss Hadamar
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FSV Fernwald
-
KSV Baunatal
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
SV Neuhof
-
Eintracht Stadtallendorf
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
RW Walldorf
-
Turk Gucu Friedberg
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FC 1931 Eddersheim
-
FC Hanau 93
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
SV Steinbach 1920
-
SC Hessen Dreieich
-
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 26
Germania •
Oberliga Niedersachsen
•
Etapa 29
Dum, 05.04
16:00
16:00
TuS Bersenbrueck
-
Eintracht Northeim
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FC Germania Egestorf-Langreder
-
MTV Wolfenbuettel
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
MTV Gifhorn
-
VfV Hildesheim
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
VfL Oldenburg
-
Heeslinger SC
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FC Hagen/Uthlede
-
Kickers Emden
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Spelle-Venhaus
-
MTV Eintracht Celle
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Arminia Hannover
-
TB Uphusen
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FT Braunschweig
-
Lupo-Martini Wolfsburg
-
Germania •
Regionalliga West
•
Etapa 32
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
•
Etapa 26
Germania •
Regionalliga North
•
Etapa 29
Internaţional •
Club Friendlies
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Prato
-
Sanremese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Fossano
-
AS Casale
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Caronnese
-
Borgosesia
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Lavagnese
-
Bra
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
ASD Calcio Chieri 1955
-
Vado
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Verbania
-
Real Forte Querceta
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
US Fezzanese
-
Lucchese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Savona
-
SCD Ligorna
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Seravezza
-
Ghivizzano Borgoamozzano
-
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Marina di Ragusa
-
Cittanovese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Marsala
-
Citta di Messina
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
ACD San Tommaso
-
Licata
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Messina
-
Palermo
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Giugliano
-
Savoia
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
US Palmese
-
Roccella
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Castrovillari
-
Calcio Biancavilla 1990
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Troina
-
Corigliano Calabro
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Acireale
-
Nola
-
Italia •
Serie D Grp. H
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Citta di Fasano
-
Audace Cerignola
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Agropoli
-
Casarano
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Gelbison Cilento
-
ACD Nardo
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Fidelis Andria
-
Nocerina
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Team Altamura
-
Foggia
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Gladiator
-
ASD Grumentum Val Dagri
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Bitonto
-
Sorrento
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Gravina
-
Taranto
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Francavilla
-
Brindisi
-
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Jesina
-
San Marino
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Campobasso
-
Chieti
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Tolentino
-
Matelica
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
ASD Pineto
-
ASD Porto Sant Elpidio
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Sangiustese
-
Atletico Terme Fiuggi
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Vastogirardi
-
Real Giulianova
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Avezzano
-
Olympia Agnonese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Vastese
-
Recanatese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
San Nicolo
-
Montegiorgio
-
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 34
Dum, 05.04
15:30
15:30
Ambrosiana
-
Montebelluna
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Belluno
-
Caldiero Terme
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
San Luigi
-
Este
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Vigasio
-
Cartigliano
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Cjarlins Muzane
-
Union Feltre
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Clodiense
-
Mestre
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Adriese
-
Legnago Salus
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Luparense
-
Villafranca
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Tamai
-
Delta Calcio Rovigo
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Campodarsego
-
Chions
-
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Ponsacco
-
US Gavorrano
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Grosseto
-
Aglianese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Aquila Montevarchi
-
Pomezia
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Foligno
-
Grassina
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Tuttocuoio
-
Scandicci
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Bastia Calcio
-
Cannara
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Trestina
-
Flaminia
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
SSD Albalonga
-
Monterosi
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
San Donato
-
Sangiovannese
-
Italia •
Serie D Grp. D
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Franciacorta FC
-
Fiorenzuola
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Cavenago Fanfulla
-
Alfonsine
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Sasso Marconi
-
Breno
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Forli
-
Ciliverghe Mazzano
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Lentigione
-
Sammaurese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Crema
-
Progresso
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Vigor Carpaneto
-
Calvina
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Mantova
-
Savignanese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Mezzolara
-
Correggese
-
Italia •
Serie D Grp. G
•
Etapa 30
Dum, 05.04
15:30
15:30
Aprilia
-
Portici
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
AP Turris
-
ASD Lanusei
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Latte Dolce
-
Pro Calcio Tor Sapienza
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
ASD Trastevere
-
Torres
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Budoni
-
Citta di Anagni
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Team Nuova Florida 2005
-
Arzachena
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Ostia Mare
-
Cassino
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Ladispoli
-
Muravera
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Vis Artena
-
Latina
-
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 34
Dum, 05.04
15:30
15:30
Folgore Caratese
-
Brusaporto
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Bustese Milano City
-
Arconatese
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Levico Terme
-
Virtus Bolzano
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Inveruno
-
Dro
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Castellanzese
-
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Caravaggio
-
Villa D'Alme
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Scanzorosciate
-
Seregno
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
AC Legnano
-
Tritium
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
Pontisola
-
Sondrio Calcio
-
Dum, 05.04
15:30
15:30
NibionnoOggiono
-
Pro Sesto
-
Italia •
Serie C Grp. A
•
Etapa 35
Dum, 05.04
16:00
16:00
Carrarese
-
AlbinoLeffe
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Pistoiese
-
Pro Patria
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Como
-
Pianese
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Olbia
-
Pergolettese
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Renate
-
Pro Vercelli
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
ASDC Gozzano
-
Juventus U23
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Giana Erminio
-
Lecco
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Alessandria
-
Monza
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Pontedera
-
Robur Siena
-
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 35
Dum, 05.04
16:00
16:00
Sicula Leonzio
-
AZ Picerno ASD
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Casertana
-
Catania
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Teramo
-
Bari
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Rende
-
Reggina
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Monopoli
-
Cavese
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Viterbese
-
Ternana
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Paganese
-
Bisceglie
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Potenza
-
Virtus Francavilla
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Catanzaro
-
Vibonese
-
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 35
Dum, 05.04
16:00
16:00
Alma Juventus Fano
-
L.R. Vicenza Virtus
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
FeralpiSalo
-
Sambenedettese
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
ArzignanoChiampo
-
Vis Pesaro
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Sudtirol
-
Triestina
-
Dum, 05.04
16:00
16:00
Carpi
-
Virtus Verona
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Modena
-
R.C. Cesena
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Reggio Audace
-
Fermana
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Gubbio
-
Ravenna
-
Dum, 05.04
18:30
18:30
Rimini
-
Calcio Padova
-
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 5
Olanda •
Eredivisie
•
Etapa 29
Olanda •
Tweede Divisie
•
Etapa 28
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. B
•
Etapa 29
Dum, 05.04
18:00
18:00
Lusitania Lourosa
-
AD Castro Daire
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Canelas 2010
-
Valadares Gaia
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Gondomar
-
Ginasio Figueirense
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Amarante FC
-
Lusitano FCV
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Felgueiras 1932
-
Leca
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Paredes
-
Espinho
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Arouca
-
Sanjoanense
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Trofense
-
Vila Real
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
FC Pedras Rubras
-
Coimbroes
-
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. D
•
Etapa 29
Dum, 05.04
18:00
18:00
Pinhalnovense
-
Lusitano Ginasio Clube
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Olhanense
-
Alverca
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Aljustrelense
-
Desportivo Fabril Barreiro
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Armacenenses
-
Esperanca de Lagos
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Sintrense
-
Olimpico Montijo
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Louletano
-
Sintra Football
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Loures
-
S.U. 1 de Dezembro
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Real SC
-
Amora FC
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Oriental
-
Sacavenense
-
Portugalia •
Segunda Liga
•
Etapa 27
Dum, 05.04
18:00
18:00
Benfica B
-
Penafiel
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Estoril
-
Cova da Piedade
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Varzim
-
Feirense
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
FC Porto B
-
Mafra
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Oliveirense
-
Leixoes
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Vilafranquense
-
Academico Viseu
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Farense
-
Academica
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Sporting Covilha
-
Nacional
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Casa Pia
-
Chaves
-
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. A
•
Etapa 29
Dum, 05.04
18:00
18:00
Berco SC
-
Braganca
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
AD Fafe
-
AD Oliveirense
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Vizela
-
Uniao da Madeira
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Pedras Salgadas
-
ARS Martinho
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Braga B
-
Camara Lobos
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Maritimo B
-
SC Mirandela
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Chaves B
-
CDC Montalegre
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Maria da Fonte
-
CD Cerveira
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Vitoria de Guimaraes B
-
Merelinense
-
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. C
•
Etapa 29
Dum, 05.04
18:00
18:00
Oliveira Hospital
-
Fontinhas
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Anadia
-
Uniao de Leiria
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Sertanense
-
Praiense
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Torreense
-
Fatima
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Vitoria de Sernache
-
Santarem
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Condeixa
-
RD Agueda
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Marinhense
-
Benfica Castelo Branco
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
ARC Oleiros
-
Beira-Mar
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Sporting Ideal
-
Caldas
-
Rusia •
PFL Zone West
•
Etapa 18
Dum, 05.04
14:00
14:00
Veles Moscow
-
Kolomna
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Znamya
-
Lokomotiv-Kazanka Moscow
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Zenit St. Petersburg II
-
Pskov 747
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Murom
-
Leningradets
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Zvezda Saint Petersburg
-
Luki-Energiya
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Torpedo Vladimir
-
Rodina
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
FC Dolgoprudny
-
Olimp Khimki
-
Rusia •
PFL Zone Center
•
Etapa 18
Dum, 05.04
14:00
14:00
FC Rotor Volgograd II
-
Sokol Saratov
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Strogino
-
Ararat Moscow
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Khimki 2
-
Dinamo Briansk
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
FC Ryazan
-
Kaluga
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Khimik Novomoskovsk
-
Salyut Belgorod
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Kvant Obninsk
-
Zorky Krasnogorsk
-
Dum, 05.04
14:00
14:00
Metalurg Lypetsk
-
Saturn Ramenskoye
-
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Dum, 05.04
03:00
03:00
Tulsa Roughnecks FC
-
Phoenix Rising FC
-
Lun, 06.04
03:00
03:00
Portland Timbers II
-
San Antonio FC
-
Dum, 05.04
03:30
03:30
Rio Grande Valley FC
-
Sacramento Republic FC
-
Dum, 05.04
04:30
04:30
El Paso Locomotive
-
LA Galaxy II
-
Dum, 05.04
05:00
05:00
San Diego Loyal
-
Real Monarchs SLC
-
Dum, 05.04
05:00
05:00
Orange County SC
-
Tacoma Defiance
-
Spania •
Segunda B Grp. I
•
Etapa 32
Dum, 05.04
13:00
13:00
Getafe B
-
UD Ibiza
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Yeclano
-
Marbella
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Cordoba
-
UCAM Murcia
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
San Fernando CD
-
Villarrobledo
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Barakaldo
-
Osasuna B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Izarra
-
SD Amorebieta
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
CF Talavera de la Reina
-
Cartagena
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Alaves B
-
Salamanca CF UDS
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Algeciras
-
Merida
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Real Sociedad B
-
Tudelano
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Castellon
-
Orihuela
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Pena Dep. Santa Eulalia
-
San Sebastian de los Reyes
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
UP Langreo
-
Rayo Majadahonda
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Real Murcia
-
Recreativo Huelva
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Ebro
-
FC Andorra
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Melilla
-
Ferrol
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Atletico Madrid B
-
Real Oviedo B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Guijuelo
-
Real Union
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Cadiz B
-
Don Benito
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Valencia B
-
Hercules
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Villarrubia CF
-
Granada B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Marino Luanco
-
Pontevedra
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Sevilla Atletico
-
Atletico Sanluqueno CF
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
CD Badajoz
-
Linense
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Las Palmas B
-
Inter de Madrid
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Burgos CF
-
Logrones
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Las Rozas CF
-
Coruxo F.C.
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Lleida Esportiu
-
Llagostera
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
UD Cornella
-
Barcelona B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Real Madrid Castilla
-
Atletico Baleares
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Unionistas de Salamanca
-
Athletic Bilbao B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
UE Olot
-
Villarreal B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Ebro
-
Reus
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
La Nucia
-
Atletico Levante UD
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Badalona
-
Ejea
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Club Haro Deportivo
-
Leonesa
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Espanyol B
-
AE Prat
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Gimnastic
-
Sabadell
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
Celta Vigo B
-
Sporting Gijon B
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
SD Leioa
-
Arenas Getxo
-
Dum, 05.04
13:00
13:00
CD Calahorra
-
Real Valladolid B
-
Suedia •
Superettan
•
Etapa 1
Suedia •
Allsvenskan
•
Etapa 1
Suedia •
Ettan Norra
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Sodra Svealand
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Ostra Gotaland
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Norra Gotaland
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Vastra Gotaland
•
Etapa 1
Turcia •
3. Lig Grp. 1
•
Etapa 31
Dum, 05.04
15:00
15:00
24 Erzincanspor
-
Artvin Hopaspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Erokspor
-
Kocaelispor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Sile Yildizspor
-
Tokatspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Soma Spor Dernegi
-
Osmaniyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Duczespor
-
Catalcaspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Darica Genclerbirligi
-
Pazarspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Muglaspor
-
Golcukspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Batman Petrolspor
-
Malatya Yesilyurt Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
1954 Kelkit Belediyespor
-
Halide Edip Adivar Spor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Erzin Belediyespor
-
Sultanbeyli Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Tire 1922 Spor
-
Serik Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Cankaya FK
-
Yeni Orduspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Yozgatspor
-
Diyarbekir Spor AS
-
Dum, 05.04
13:30
13:30
Silivrispor
-
Karakopru Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Fatsa Belediyespor
-
Elaziz Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
68 Aksaray Belediyspor
-
Kizilcabolukspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Nazilli Belediyespor
-
Modafen FK
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Kozan Belediyespor
-
Turgutluspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Karsiyaka
-
Cizrespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Erbaaspor
-
Fethiyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Alemdag Spor 1877
-
Payasspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Kemerspor 2003
-
Agri 1970 Spor
-
Turcia •
2. Lig - Red Group
•
Etapa 31
Dum, 05.04
15:00
15:00
Nigde Anadolu FK
-
Ergene Velimese Spor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Elazigspor
-
Etimesgut Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Hekimoglu Trabzon
-
1922 Konyaspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Zonguldak Komurspor
-
Pendikspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Yeni Corumspor
-
Sariyer
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Sakaryaspor
-
Bodrumspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Kirsehir Belediyespor
-
Ankara Demirspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Kirklarelispor
-
Afjet Afyonspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Inegolspor
-
Tarsus
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Amed Sportif
-
Manisa Buyuksehir Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Karabukspor
-
Kahramanmarasspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Kastamonuspor
-
Eyupspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Bayburt Genclikspor
-
Van Buyuksehir Belediyespor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Bandirmaspor
-
Usakspor
-
Dum, 05.04
15:00
15:00
Sanliurfaspor
-
Samsunspor
-
Ungaria •
NB II
•
Etapa 31
Dum, 05.04
17:30
17:30
Dorogi FC
-
Aqvital FC Csakvar
-
Dum, 05.04
17:30
17:30
Soroksar SC
-
Szolnok
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Haladas
-
Kazincbarcikai BSC
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
FC Ajka
-
BFC Siofok
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Gyori ETO
-
Budaors
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Bekescsaba
-
Szeged 2011
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
MTK Budapest
-
Vac FC
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
-
Budafok
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Vasas Budapest
-
Balmazujvaros
-
Dum, 05.04
18:00
18:00
Duna Aszfalt TVSE
-
Gyirmot
-