Meciuri din 08 mai 2021 - scoruri, rezultate live, statistici

România

România

Liga 2 play-out grupa A
România

România

Liga 2 play-out grupa B
România

România

Play-out Liga 1
Anglia

Anglia

Southern Premier Division Central
Anglia

Anglia

Southern Premier Division South
Anglia

Anglia

Northern Premier Division
Anglia

Anglia

Isthmian Premier Division
Anglia

Anglia

League Two
Anglia

Anglia

National League
Anglia

Anglia

National League South
Anglia

Anglia

National League North
Anglia

Anglia

Championship
Anglia

Anglia

Premier League
Spania

Spania

LaLiga2
Spania

Spania

LaLiga
Spania

Spania

Segunda B Grp. IV - Relegation Group
Spania

Spania

Segunda B Grp. III - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. I - Second Stage
Spania

Spania

Segunda B Grp. II - Relegation Group
Franţa

Franţa

National 2 Grp. C
Franţa

Franţa

National 2 Grp. D
Franţa

Franţa

National 2 Grp. A
Franţa

Franţa

Ligue 1
Franţa

Franţa

National 2 Grp. B
Franţa

Franţa

Ligue 2
Italia

Italia

Serie D Grp. I
Italia

Italia

Serie A
Italia

Italia

Serie D Grp. B
Italia

Italia

Serie C Promotion Playoff
Germania

Germania

Regionalliga West
Germania

Germania

Regionalliga Southwest
Germania

Germania

Oberliga Hessen
Germania

Germania

Oberliga Baden-Wurttemberg
Germania

Germania

Oberliga Bayern South
Germania

Germania

Oberliga Bremen
Germania

Germania

2. Bundesliga
Germania

Germania

1. Bundesliga
Germania

Germania

3. Liga
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 8
Portugalia

Portugalia

Segunda Liga
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal - Promotion Serie A
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 2
Portugalia

Portugalia

Campeonato de Portugal Liga 3 Qualification Group 3
Turcia

Turcia

Super Lig
Turcia

Turcia

2. Lig - Red Group
Turcia

Turcia

2. Lig - White Group
Olanda

Olanda

Tweede Divisie
Olanda

Olanda

Eredivisie
Internaţional

Internaţional

Copa Sudamericana Grp. G
Internaţional

Internaţional

Club Friendlies
Grecia

Grecia

Super League Relegation Group
Grecia

Grecia

Football League Group North
Grecia

Grecia

Super League 2 Relegation Group
Belgia

Belgia

First Amateur Division
Belgia

Belgia

First Division A Playoff Championship Group
Belgia

Belgia

First Division A Playoff ECL Group
Rusia

Rusia

Premier League
Rusia

Rusia

PFL Group 2
Rusia

Rusia

National Football League
SUA

SUA

Major League Soccer
SUA

SUA

USL Championship
SUA

SUA

USL League One
Ucraina

Ucraina

1. Division
Argentina

Argentina

Primera Nacional Zona B
Argentina

Argentina

Primera B Metropolitana Apertura
Argentina

Argentina

Primera C Apertura
Argentina

Argentina

Federal A Zona B
Argentina

Argentina

Federal A Zona A
Argentina

Argentina

Primera Nacional Zona A
Austria

Austria

Bundesliga Relegation Group
Austria

Austria

Regionalliga West - Vorarlberg Relegation Group
Austria

Austria

2. Liga
Austria

Austria

Regionalliga East
Bulgaria

Bulgaria

Elite U19
Bulgaria

Bulgaria

South-East Third League
Bulgaria

Bulgaria

Second Professional League
Bulgaria

Bulgaria

First Professional League Championship Playoff
Bulgaria

Bulgaria

South-West Third League
Bulgaria

Bulgaria

North-East Third League
Bulgaria

Bulgaria

Women's League
China

China

Super League Grp. A
Croaţia

Croaţia

2. Division
Croaţia

Croaţia

1. Division
Cipru

Cipru

2. Division
Cehia

Cehia

1. Liga
Cehia

Cehia

FNL
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 1
Danemarca

Danemarca

Ligaen U17
Danemarca

Danemarca

2. Division Grp. 2
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 4
Danemarca

Danemarca

2. Division Grp. 1
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 3
Danemarca

Danemarca

Ligaen U19
Danemarca

Danemarca

Danmarksserien Grp. 2
Elveţia

Elveţia

Super League
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 2
Elveţia

Elveţia

Promotion League - Relegation Group
Elveţia

Elveţia

Promotion League - Promotion Group
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 3
Elveţia

Elveţia

1. Liga Grp. 1
Elveţia

Elveţia

Challenge League
Irlanda

Irlanda

Premier Division
Izrael

Izrael

Ligat HaAl Relegation Group
Izrael

Izrael

Ligat HaAl Championship Group
Japonia

Japonia

J. League
Japonia

Japonia

J. League 2
Moldova

Moldova

National Division
Norvegia

Norvegia

2. Divisjon Avd. 1
Norvegia

Norvegia

2. Divisjon Avd. 2
Polonia

Polonia

Ekstraklasa
Polonia

Polonia

2. Division
Polonia

Polonia

1. Division
Serbia

Serbia

Super Liga
Suedia

Suedia

Ettan Norra
Suedia

Suedia

Ettan Soedra
Suedia

Suedia

Allsvenskan
Suedia

Suedia

Superettan
Ungaria

Ungaria

NB I