Spania •
LaLiga2
•
Etapa 9
Anglia •
League Two
•
Etapa 11
Argentina •
Primera Nacional Group Phase
•
Etapa 29
Argentina •
Primera C Clausura
•
Etapa 13
Vin, 08.10
21:00
21:00
Club Lujan
1
Lamadrid
2
Vin, 08.10
21:00
21:00
El Porvenir
0
Claypole
1
Vin, 08.10
21:00
21:00
Excursionistas
2
Argentino de Merlo
2
Vin, 08.10
21:00
21:00
Deportivo Espanol
0
Real Pilar
0
Vin, 08.10
21:00
21:00
Berazategui
2
Leandro N. Alem
0
Vin, 08.10
21:00
21:00
Sportivo Italiano
2
Laferrere
1
Vin, 08.10
21:00
21:00
CA Ferrocarril Midland
2
Victoriano Arenas
0
Vin, 08.10
21:00
21:00
San Martin Burzaco
0
Dock Sud
0
Argentina •
Liga Profesional
•
Etapa 15
Argentina •
Primera B Metropolitana Group Phase
•
Etapa 27
Austria •
Regionalliga Middle
•
Etapa 13
Austria •
Regionalliga West - Salzburg
•
Etapa 14
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 11
Austria •
Regionalliga West - Tyrol
•
Etapa 13
Bulgaria •
Cup
•
1/16
Franţa •
National
•
Etapa 10
Vin, 08.10
20:00
20:00
Avranches
0
Red Star
6
Vin, 08.10
20:00
20:00
Cholet
3
Orleans
1
Vin, 08.10
20:00
20:00
Le Mans
2
Chambly
0
Vin, 08.10
20:00
20:00
Chateauroux
0
Concarneau
2
Vin, 08.10
20:00
20:00
Creteil
3
Boulogne
2
Vin, 08.10
20:00
20:00
Stade Briochin
0
Villefranche Beaujolais
0
Vin, 08.10
20:00
20:00
Sete
0
Laval
1
Vin, 08.10
20:00
20:00
FC Bastia-Borgo
1
Annecy FC
2
Franţa •
National 2 Group Phase
•
Etapa 9
Germania •
Frauen-Bundesliga
•
Etapa 5
Germania •
Regionalliga Bayern
•
Etapa 17
Germania •
Oberliga Group Phase
•
Etapa 12
Vin, 08.10
21:00
21:00
FV Bad Vilbel
0
SV Zeilsheim
0
Vin, 08.10
20:30
20:30
HSV Barmbek-Uhlenhorst
4
Hamm United
0
Vin, 08.10
20:30
20:30
Victoria Hamburg
2
TuS Osdorf
2
Vin, 08.10
20:30
20:30
SC Hessen Dreieich
3
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Vin, 08.10
21:00
21:00
Oldenburger SV
1
SV Eichede
3
Vin, 08.10
21:00
21:00
Hamburger SV III
1
FC Suederelbe
1
Vin, 08.10
20:00
20:00
Bramfelder SV
1
Uhlenhorster SC Paloma
1
Germania •
Regionalliga West
•
Etapa 11
Germania •
Oberliga Bayern South
•
Etapa 17
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 12
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 12
Germania •
Oberliga Bayern North
•
Etapa 15
Internaţional •
World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. G
•
Etapa 7
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. I
•
Etapa 1
Internaţional •
Club Friendlies
Internaţional •
World Cup Qualification CAF 2nd round grp. D
•
Etapa 3
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. B
•
Etapa 1
Internaţional •
World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. E
•
Etapa 7
Internaţional •
World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. J
•
Etapa 7
Internaţional •
World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. H
•
Etapa 7
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. C
•
Etapa 1
Internaţional •
World Cup Qualification CONCACAF Final Stage
•
Etapa 4
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. E
•
Etapa 1
Internaţional •
World Cup Qualification CONMEBOL 1st round
•
Etapa 11
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. H
•
Etapa 1
Internaţional •
Euro U21 - calificări grupa A
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. F
•
Etapa 1
Internaţional •
EURO U21 Qualification Grp. D
•
Etapa 1
Internaţional •
World Cup Qualification CAF 2nd round grp. F
•
Etapa 3
Internaţional •
World Cup Qualification CAF 2nd round Group Stage
•
Etapa 3
Irlanda •
First Division
•
Etapa 25
Irlanda •
Premier Division
•
Etapa 30
Israel •
Leumit League
•
Etapa 7
Norvegia •
3. Division Group Phase
•
Etapa 10
Olanda •
Eredivisie Vrouwen
•
Etapa 6
Polonia •
I Liga
•
Etapa 12
SUA •
USL League One
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Spania •
Primera Federacion Group Phase
•
Etapa 7
Suedia •
2. Division Soedra Goetaland
•
Etapa 28